Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sky Super Rugby Transtasman: Hurricanes podtrzymują nadzieje na finały dzięki rekordowemu zmiażdżeniu Reds

Robin Love strzelił gola za huragany. zdjęcie/fotosport

43- Burza
Czerwoni 14

Najani Laumab z pewnością zaznaczył swój potencjalny ostatni taniec na huragany.

Spodziewaj się okrzyków „Jak nowozelandzkie rugby pozwoliło Laumape odejść?” Spotykany od wielu lat, gdy Laumape przygotowuje się do zabrania swoich niszczycielskich talentów do Paryża.

W piątek wieczorem w Wellington, kiedy Hurricane’y prawdopodobnie rozegrały swój ostatni mecz w sezonie, odnosząc rekordowe zwycięstwo nad The Reds, Laumape zaliczył próbę otwarcia – jego 48. w serii – i kontynuował wstrzymywanie wślizgów dla zabawy przez pozostałą część meczu. rywalizacja z mistrzami Super Rugby AU.

Utrata Laumape w wieku 28 lat wydaje się być fatalnym błędem, biorąc pod uwagę kiepski skład pomocników Nowej Zelandii, a jego występ przeciwko the Reds, który obejmował asystę utalentowanego, wschodzącego kandydata Robina Love, nie zrobił nic, aby to wykluczyć po wykonaniu 14 obciążeń. 92m i przerwa. 12 przetwarzania.

Regularne zastrzyki Jordiego Barretta w linebackers i obecność Du’Plessis Kirifi w załamaniu okazały się innymi ważnymi czynnikami dla Hurricane – podobnie jak dwie wątpliwe żółte kartki w drugiej połowie dla Filipo Daugunu i Bryce’a Hegarty’ego, w tym wątpliwa próba rzutu karnego.

Prowadząc 10-7 na koniec pierwszej połowy, Hurricane’y odstrzeliły The Reds pięcioma próbami w drugiej połowie, w tym dublowaniem dla Dane’a Coles’a z ławki, aby zdobyć czwarte zwycięstwo transtasmana i tymczasowo awansować na szczyt. klasyfikacje.

Pomimo zdobycia cennego punktu bonusowego, z góralami, bluesami i krzyżowcami walczącymi o finał, Hurricane’y prawdopodobnie będą żałować swojej straty z Brumbies w Canberze w zeszłym tygodniu.

Głównym problemem dla All Blacks w tym meczu będzie sposób, w jaki Ardie Savea ostrożnie opuścił grę w 50. minucie po tym, jak potencjalnie poprawił to samo kolano, z którego niedawno wrócił. Z kapitanem All Blacks, Samem Cane’em, który jest już na trasie do końca roku, Ian Foster będzie teraz fantazjować o kondycji Savea

READ  „Największe wyzwanie, z jakim kiedykolwiek się zmierzyłem” – Chris Kearns

Opowieść z pierwszej połowy była taka, że ​​tornada przeżywają na skrawkach opętania i zamieniają przerwy w śmiercionośne kontrataki. Na nieszczęście dla mieszkańców te naloty często kończyły się niszczycielskimi próbami, podczas których trzy oczywiste okazje zostały utracone.

Laumape, po odebraniu próby otwarcia, upuścił piłkę na kolano nad linię, próbując uratować Filippo Daogono po pokonaniu dwóch obrońców. Julian Savia był następny, który stracił piłkę w kontakcie z Deny Barrett. A podanie Wesa Goosena – po przełamaniu na linii bocznej – po prostu skonfrontowało się z pomocnikiem Camerona Ruegarda, gdy linia się otworzyła.

Ngani Lamuape zabłysnął dla Hurricanes w swoim potencjalnym ostatnim meczu.  zdjęcie/fotosport
Ngani Lamuape zabłysnął dla Hurricanes w swoim potencjalnym ostatnim meczu. zdjęcie/fotosport

Podczas gdy Hurricane’y miały niewiele wspólnego z piłką, ich szybka obrona fizyczna, z prowadzeniem Asafo Aumua, przygotowała scenę do dominacji w wypadku, gdy Kirifi i Savea byli bardzo widoczni na piłce.

Jednak zespół Hurricanes był przez cały czas w trudnej sytuacji i miał problemy z utrzymaniem linebackera The Reds, Tate’a McDermotta, jednego z najbardziej wpływowych graczy w parku.

Piłka McDermotta grająca na krawędziach i przycinająca grę biegową powodowała wszelkiego rodzaju problemy podczas huraganów. Nic dziwnego, że pierwszą próbę The Reds strzelił po kolejnym uderzeniu pięć metrów dalej, po tym, jak wyrzucił Tyrela Lomaxa do kosza – być może tylko szczęśliwy, że otrzymał żółtą kartkę – po bezpośrednim kontakcie z głową Feao Fotuaiki.

Z Lomaxem w koszu Hurricane straciły siedem punktów do trzech.

Podczas gdy McDermott grał w The Reds, Wallabies rozegrali pamiętny mecz z piłką w ręku po tym, jak został ukarany za wczesny podwójny ruch i przy innej okazji stracił piłkę z linii.

W pożegnalnym meczu prostytutka Brandon Benga-Amosa zdobyła jedyną próbę The Reds w drugiej połowie, by zakończyć rozczarowującą kampanię mistrzów Australii. Jedno zwycięstwo w Townsville, kiedy szefowie otrzymali czerwoną kartkę, z pięciu prób, to słaby powrót, który nie odzwierciedla się dobrze w australijskim rugby.

READ  NA ŻYWO: Igrzyska Wspólnoty Narodów, Akcja z dnia 10 w Birmingham

43- Burze z piorunami (Dan Coles 2, Njani Laumab, Robin Love, próba karna, próba Devan Flanders; Jordi Barrett 4 min, długopis)
Czerwoni 14 (Tate McDermott, Brandon Benga-Amosa próbuje; Bryce Hegarty 2)
HT: 10-7