Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Globalna sieć sprzedaży odzieży UNIQLO otwiera flagowy sklep w Polsce

Globalna sieć sprzedaży odzieży UNIQLO otwiera flagowy sklep w Polsce

Globalna sieć sprzedaży odzieży UNIQLO ogłosiła dziś plany otwarcia swojego pierwszego w historii stałego sklepu w Polsce. Nowy sklep UNIQLO ARKADIA będzie zlokalizowany w Centrum Handlowym Westfield Arkadia w Warszawie i pierwszych klientów powita jesienią 2024 roku. UNIQLO ARKADIA będzie oferować przez dłuższy okres pełną ofertę LifeWear dla mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt okres czasu. Powierzchnia sprzedaży około 1300 metrów kwadratowych. Otwarcie pierwszego stałego sklepu UNIQLO w Polsce jest następstwem sukcesu warszawskiego sklepu typu pop-up UNIQLO Wars Sawa Junior, który został otwarty we wrześniu 2022 roku.

Taku Morikawa, dyrektor generalny UNIQLO Europe„Cieszymy się, że możemy zrobić kolejny krok w podróży UNIQLO w Polsce i udostępnić różnorodne, niezbędne artykuły codziennego użytku UNIQLO jeszcze większej liczbie osób w Warszawie” – powiedział „Dzięki naszemu pierwszemu sklepowi typu pop-up w Wars Sawa Junior widzieliśmy, jak klienci przyjęliśmy naszą filozofię LifeWear, inspirowaną japońskimi wartościami Jakości, długowieczności i prostoty, to dla nas wielki zaszczyt otworzyć nasz pierwszy w historii stały sklep w Polsce, w mieście tak bogatym w historię i kulturę, tak przyszłościowym z naszymi wartości marki.”

UNIQLO otworzy swój pierwszy stały sklep w Polsce, UNIQLO ARKADIA, w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie jesienią 2024 roku. Po sukcesie tego sklepu, w ofercie sklepu LifeWear dla mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt będzie dostępne w cenach za 1300 funtów. Powierzchnia sprzedaży na metr kwadratowy. Dyrektor generalny Taku Morikawa wyraził swój zachwyt, zauważając przyjęcie przez Warszawę filozofii UNIQLO.

Rozbudowa sieci sklepów na terenie całej Europy

UNIQLO stale rozwija swoją sieć sklepów w Europie, dostarczając LifeWear coraz większej liczbie klientów. Wiosną 2024 roku firma otworzyła regionalne sklepy flagowe w dwóch nowych miastach, Rzymie i Edynburgu, otwierając jednocześnie nowe sklepy UNIQLO w centrum Londynu, Nicei i Mediolanie. Uwzględniając te pięć sklepów, UNIQLO prowadzi obecnie łącznie 76 sklepów na 10 rynkach w całej Europie.

READ  Polski komitet: Rosja stoi za katastrofą polskiego przywódcy
Uwaga: Treść tej informacji prasowej nie była redagowana przez pracowników Fibre2Fashion.

Biuro informacyjne Fibre2Fashion (RM).