Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Upadły księgowy zostaje oskarżony o przekazanie żonie luksusowego majątku, aby uniknąć podatków

Upadły księgowy zostaje oskarżony o przekazanie żonie luksusowego majątku, aby uniknąć podatków

Bankruci, którzy nie zostali zwolnieni, podlegają ograniczeniom, w tym nie mogą pożyczyć więcej niż 500 funtów bez ujawnienia swojej sytuacji finansowej, mają zakaz pełnienia funkcji dyrektorów spółek bez zgody sądu oraz pracy na określonych stanowiskach, w tym jako powiernicy organizacji charytatywnej.

Pan Dixon przez pewien czas pracował jako dyrektor działu konsultingowego Pure Search, firmy rekrutacyjnej z biurami w Londynie, Hongkongu, Nowym Jorku i Charlotte, doradzając międzynarodowym firmom, księgowym, kancelariom prawnym i funduszom private equity, pomimo swojej sytuacji finansowej .

We wrześniu 2010 roku podjął próbę zbycia swojego majątku, oświadczając, że jest on w całości własnością jego żony – rozpatrzy to Wysoki Trybunał.

Należą do nich Pennymore House i Stable Cottage nad brzegiem jeziora Loch Fyne w pobliżu Inveraray w Arygll, dom z sześcioma sypialniami i domek z trzema sypialniami, oraz imponujący Stonehouse w Woolhope w Herefordshire, zabytkowa posiadłość z ośmioma sypialniami i basenem, Co wyniosło 2,1 miliona funtów szterlingów.

Przeniósł na żonę mieszkanie o wartości 1,78 miliona funtów w Tea Trade Wharf w Londynie, cztery samochody, w tym czarnego Range Rovera z 2008 r. i pomarańczowe Audi Quattro, a także swój rachunek kapitałowy i niewykorzystane zyski ze spółki Ernst & Young. w Ernst & Young. Według dokumentów sądowych majątek i dochód z „majątku pozostałego”.

Prokuratorzy twierdzą, że w 2014 r. kupił także na jej nazwisko mieszkanie z trzema sypialniami na Barbadosie. W 2015 i 2016 r. The Stonehouse został sprzedany za 1,2 mln funtów, pozostawiając niedobór w wysokości 115 302,95 funtów zabezpieczony na nieruchomości opłaconej przez Dixona oraz innej nieruchomości w Cambridge sprzedano za 470 000 funtów, co pozostawiło saldo w wysokości 126 202,82 funtów, które zostało wypłacone pani Dixon.

READ  Decyzja Standard & Poor's potwierdza, że ​​polska gospodarka jest na ścieżce wzrostu