Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2024 Canberra Raiders Canterbury Bankstown Bulldogs Magical Round Morgan Smithies

Dla rekruta z Anglii, Morgana Smithiesa, rozpoczęcie magicznej wycieczki przed wyprzedanym stadionem Suncorp to rodzaj gry, w której marzysz o byciu częścią.

Koncepcja, która rozpoczęła się w Premier League w 2007 roku, sprawiła, że ​​Raiders rozegrał wiele „magicznych weekendów” w Wielkiej Brytanii, odkąd zadebiutował w barwach Wigan Warriors w 2019 roku.

Pięć lat po zorganizowaniu weekendu NRL Magic Round, Smithies mieli okazję wziąć udział w festiwalu piłki nożnej Down Under.

„Grałem w Magic Weekend przez lata. Graliśmy na wszystkich boiskach piłkarskich, takich jak Elland Road i St James’s, i na wszystkich tego typu boiskach, więc bardzo chciałbym mieć możliwość gry na tych boiskach, „Smithies powiedział NRL.com.

„Bardzo podobał mi się sposób, w jaki mieli tam być wszyscy kibice z różnych drużyn. Myślę, że to świetna szansa dla fanów, a dla mnie jako zawodnika, gdy patrzysz na wszystkich kibiców noszących różne koszulki, mieszających się razem, to tylko pokazuje, jak wspaniale sportu, który uprawiamy.”

„Gracze opowiedzieli mi trochę o rundzie Magic Round i oczywiście stadion Suncorp jest fantastyczny i ma dużą liczbę fanów, więc mam nadzieję, że będzie pełny, co doda emocji podczas gry”.

23-latek zagrał w wielkim finale Super League na Old Trafford i reprezentował swój kraj w Anglii, ale wyprzedany stadion Suncorp będzie reprezentował największą publiczność NRL, przed jaką kiedykolwiek grali Smithies.

Spine Lock nie ma żadnych obaw, jak poradzi sobie z rykami niektórych z najbardziej zagorzałych kibiców gry i nie może powstrzymać się od poczucia wdzięczności za możliwość przeżycia tego spektaklu jako gracz.

„Staram się podchodzić do każdego meczu w ten sam sposób, niezależnie od tego, z kim gramy i jakiego rodzaju jest to mecz, ale zdecydowanie łatwiej jest przygotować się na mecze, gdy wiesz, że będzie duża publiczność” – powiedział Smithies.

READ  Aaron Smith chwali „brutalność” napastników i obrony drużyny All Blacks

„A jeśli nie możesz przygotować się do tych meczów, to myślę, że to nie jest sport dla ciebie, więc nie będziemy mieć żadnych wymówek poza tym, że będziemy gotowi na jutrzejsze wyzwanie.

„Dzisiaj rano mieliśmy mecz drużynowy i było tam sporo fanów Raiders, więc naprawdę można poczuć podekscytowanie, a jeśli kibice pojawią się na biegu drużynowym w dużej liczbie, mogę sobie tylko wyobrazić, jak będzie wyglądać mecz.

„To zdecydowanie gry, w które chcesz grać i o których marzysz, gdy dorośniesz, więc jestem z nimi bardzo podekscytowany”.

Całkowity powrót Whiteheada

Po pożegnaniu się z zaciętym zwycięstwem nad Manly, reprezentant Anglii będzie miał nadzieję, że jego zespół utrzyma dobrą formę podczas piątkowego starcia z Bulldogs.

Dorastając w Bradford, rodzinnym mieście kapitana Elliotta Whiteheada, Smithies był szczególnie zadowolony z występu swojego bohatera z dzieciństwa w rundzie 9 i nie może się doczekać kolejnej szansy na nawiązanie kontaktu ze swoim rodakiem, Anglikiem.

„Po pożegnaniu obóz jest pełen energii i doskonale zdajemy sobie sprawę, że Bulldogs radzą sobie w tym roku dobrze, więc nie możemy się doczekać wyzwania” – powiedział.

„Od dawna podziwiałem Smale’a (Whiteheada), ponieważ pochodzę z Bradford, więc gra z nim w meczu przeciwko Manly’emu była czymś wspaniałym.

„Absolutnie to zrobił i nie mogę się doczekać, aby jutro wieczorem znowu z nim wyjść”.

Ten artykuł zawiera treści dostępne wyłącznie na NRL.com