Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Arcblock Crypto skacze o 64% w ciągu jednego miesiąca: czy 4,12 USD będzie następne?

Arcblock Crypto skacze o 64% w ciągu jednego miesiąca: czy 4,12 USD będzie następne?

  • Cena kryptowaluty Arcblock wzrosła w ciągu ostatnich 30 dni o 64%.
  • Presja wzrostowa jest ważna na rynku tokenów.

ABT, natywny token Arcblock Crypto, platformy zaprojektowanej w celu uproszczenia rozwoju zdecentralizowanych aplikacji (DApps), jest gotowy na przedłużenie swojego dwucyfrowego wzrostu w miarę jak presja byków nabiera tempa.

W chwili publikacji altcoin kosztuje 3,76 dolara, a w ciągu ostatnich 24 godzin odnotował 20% wzrost ceny. Według niego w ciągu ostatniego miesiąca cena ABT wzrosła o 64%. Kapitalizacja rynkowa monet Dane.

Droga ABT do chwały

Ocena zmian cen ABT na wykresie dziennym przeprowadzona przez AMBCrypto potwierdziła możliwość trwałych wzrostów cen w krótkim i średnim okresie.

W momencie publikacji kluczowych wskaźników dynamiki tokena ustabilizowały się powyżej linii środkowych, wskazując na znaczną aktywność zakupową.

Na przykład wskaźnik względnej siły (RSI) spółki ABT osiągnął poziom 68,97, podczas gdy indeks przepływów pieniężnych (MFI) powrócił do obszaru wykupienia i osiągnął poziom 89,75.

Przy tych wartościach wskaźniki te wskazywały na preferencję akumulacji ABT nad jego dystrybucją przez uczestników rynku.

Podobnie przepływ pieniędzy Chaikin (CMF) wyniósł 0,22. Wskaźnik ten, który śledzi przepływ środków do i z ABT, wskazuje, że rynek był pełen płynności potrzebnej do utrzymania obecnego wzrostu cen.

Potwierdzając obecny trend wzrostowy, punkty tworzące Parabolic SAR dla ABT oscylowały poniżej ceny waluty w momencie publikacji.

Wskaźnik ten służy do określenia kierunku trendu i potencjalnych jego odwrócenia. Kiedy jego przerywane linie znajdują się poniżej ceny aktywa, potwierdza to, że rynek znajduje się w trendzie wzrostowym.

Traderzy interpretują to jako sygnał, że cena aktywa rośnie i może być kontynuowana.

Uwiarygodnia to indeks Elder-Ray Index firmy ABT. Od 30 kwietnia zwraca wyłącznie wartości dodatnie.

Indeks mierzy relację pomiędzy siłą kupujących i sprzedających ABT rynek. Kiedy jego wartość jest dodatnia, oznacza to, że na rynku dominuje siła zwyżkowa.

Wykres ABT na jeden dzień

Źródło: ABT/USDT na TradingView


czyta blok łukowy’S [ABT] Prognozy cen na lata 2024-25

READ  Stany Zjednoczone są światowym liderem w wydobyciu bitcoinów po tym, jak represje z Chin wysyłają przemysł za granicę | Bitcoin

Następny przystanek autobusowy dla ABT

Jeśli chodzi o to, gdzie cena ABT może dalej podążać, jeśli zwyżkowa dynamika będzie się utrzymywać, token może wzrosnąć do poziomu powyżej 4 dolarów przy 4,12 dolarów.

Wykres ABT na jeden dzieńWykres ABT na jeden dzień

Źródło: ABT/USDT na TradingView

Jeśli jednak ta prognoza zostanie unieważniona i wzrośnie aktywność generowania zysków, niedźwiedzie mogą popchnąć cenę tokena w stronę 3,4 dolara lub osiągnąć cenę 3,1 dolara.

DALEJ: Bitcoin „zaczyna wyglądać strasznie byczo”, 90 tys. dolarów niedaleko: analityk