Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Daniel Geinsman mianował nowym redaktorem naczelnym JNCCN

Daniel Geinsman mianował nowym redaktorem naczelnym JNCCN

Daniel M. Gainsman, lekarz medycynyzostał ogłoszony nowym redaktorem naczelnym JNCCN — czasopismo Krajowej Kompleksowej Sieci ds. Walki z Rakiem.

Dr Gainsman jest profesorem nadzwyczajnym na Oddziale Hematologii/Onkologii Medycznej i szefem Oddziału Onkologii Medycznej Układu Płciowo-Mocowo-Mocowego w Fox Chase Cancer Center. Ma długą historię współpracy z NCCN na różnych stanowiskach. Pełnił funkcję redaktora Sekcji Onkologii Medycznej Onkologia urologiczna: sympozja i badania oryginalne Od 2018 roku jest autorem ponad 130 publikacji recenzowanych.

Daniel M. Gainsman, lekarz medycyny

Kryształ S.  Denlinger, lekarz medycyny

Kryształ S. Denlinger, lekarz medycyny

„Z przyjemnością witamy doktora Gainesmana na tym krytycznym dla niego stanowisku JNCCN,” Powiedział Kryształ S. Denlinger, lekarz medycyny, Prezes NCCN. „Nasze czasopismo odgrywa wiele ważnych ról, jeśli chodzi o dzielenie się wiedzą w onkologii, a także publikuje ekskluzywne spostrzeżenia i aktualizacje Wytycznych NCCN dotyczących praktyki klinicznej w onkologii (Wytyczne NCCN).®), JNCCN Publikuje rygorystyczne badania dotyczące usług zdrowotnych, oryginalne badania i recenzje obejmujące wszystkie aspekty świadczenia opieki onkologicznej. Jego współczynnik wpływu rośnie z roku na rok i obecnie wynosi 13,4, co plasuje go w pierwszej 10% publikacji o tematyce nowotworowej. Nie możemy się doczekać nowych szczytów, które możemy osiągnąć [Dr. Geynisman’s] Przywództwo.”

JNCCN Zaangażowany w poprawę jakości opieki onkologicznej na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym. Czasopismo koncentruje się na wysokiej jakości, oryginalnych badaniach w obszarach usług zdrowotnych, wyników, poprawy jakości i polityki.

„To dla mnie ogromny zaszczyt zostać mianowanym redaktorem naczelnym JNCCNPowiedział doktor Genisman. „Fox Chase Cancer Center było instytucją założycielską NCCN i szansą na przywództwo JNCCN To ogromny przywilej. Jestem podekscytowany możliwością rozszerzenia dziedzictwa Wytycznych w postaci wyjątkowej praktyki i badań… i nie mogę się doczekać współpracy z redakcją i personelem czasopisma, aby móc dalej budować i rozwijać się JNCCN Jako główny cel badań onkologicznych.”

READ  Badania NUS rzucają nowe światło na nierozwiązane pokolenie

Dr Gainesman ma długą historię doskonalenia opieki onkologicznej w NCCN, w tym był członkiem komitetów ds. wytycznych NCCN zarówno w przypadku raka jądra, jak i guzów Wilmsa. Recenzował streszczenia do prezentacji na Dorocznej Konferencji NCCN, zasiadał w różnych komisjach ds. selekcji grantów NCCN i sam był w przeszłości laureatem grantów badawczych NCCN w ramach Programu Badań Onkologicznych NCCN. Jest także recenzentem kilku innych czasopism, w tym… New England Journal of Medicine, Urologia europejska, the Dziennik Onkologii Klinicznej, I rak.

Margaret Tempero, lekarz medycyny

Margaret Tempero, lekarz medycyny

Doktor Gainsman odnosi sukcesy już od dłuższego czasu JNCCN Redaktor naczelny Margaret Tempero, lekarz medycyny, Z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco (UCSF) Helen Diller Comprehensive Family Cancer Center, który obecnie kieruje inicjatywą fundacji wczesnego wykrywania raka. W czasie swojej kadencji czasopismo skupiało się na medycynie molekularnej, badaniach nad usługami zdrowotnymi i zasadach leczenia raka. Przeszedł kilka przeprojektowań w wersji cyfrowej i drukowanej, w tym ciągłą zmianę w kierunku zwiększania zawartości online o bardziej usprawnionym, nowoczesnym wyglądzie. Więcej informacji o dziedzictwie i osiągnięciach doktora Tempero można znaleźć w wydaniu magazynu z marca 2024 r JNCCN.

Pierwszy numer dr Geinsmana jako redaktora naczelnego zostanie opublikowany w czerwcu 2024 r. Odwiedź JNCCN.org, aby zobaczyć Nowo wydany majowy numer, Obejmuje to oficjalne powitanie dr Gainsmana przez redakcję i personel czasopisma.