Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Słuchawki SteelSeries Arctis Nova Pro obiecują wszystko doskonale — recenzja Geek

Seria stalowa

SteelSeries właśnie ogłosiło dwóch najnowszych członków Linia słuchawkowa Arctis– Arctis Nova Pro i Arctic Nova Pro Wireless – Oferowane są wersje kompatybilne z Xbox, PC i PlayStation. Oba oferują prawdziwy zlew kuchenny z funkcjami premium.

„W każdej branży są decydujące momenty i jest to jeden z historycznych dni” – powiedział Ehtisham Rabbani, dyrektor generalny SteelSeries. „Dzisiaj wkraczamy w nową erę dźwięku w grach, wprowadzając serię Arctis Nova Pro i pakiet dźwiękowy Sonar. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, że możemy wzmocnić graczy, dać im przewagę nad konkurencją i doświadczyć wysokiej jakości dźwięku w grach.”

Starając się przesuwać granice możliwości zestawów słuchawkowych do gier, SteelSeries zainspirowało się akustycznymi pokojami odsłuchowymi. Uaktualnił także określone funkcje, dodał wiele nowych funkcji premium, a nawet opracował pakiet oprogramowania z pogranicza specjalnie dla graczy, nazwany Oprogramowanie dźwiękowe sonaruktóry pozwala graczom dowolnie dostosowywać poszczególne częstotliwości.

Seria słuchawek i pakiet oprogramowania razem zapewniają graczom doskonałą czystość dźwięku i kontrolę. Seria Arctis Nova Pro oferuje również 360 Spatial Audio, zapewniając wciągającą scenę dźwiękową w każdej grze, oraz wielosystemowy koncentrator do przełączania USB między wieloma urządzeniami, dzięki czemu możesz płynnie przełączać się między telefonem, komputerem lub konsolą do gier, naciskając. przycisk, nie tracąc żadnego impulsu.

Każdy zestaw słuchawkowy jest wyposażony w mikrofon z redukcją szumów AI, który po sparowaniu z pakietem dźwiękowym Sonar wyciszy niepożądane szumy otoczenia, aby zapewnić, że Twój głos (i nic więcej) jest przesyłany głośno i wyraźnie do każdego, z kim rozmawiasz w grze lub w trakcie gry Twój strumień Twitch . Podobnie mają też Aktywna redukcja szumów (ANC), który zapewni, że usłyszysz tylko te dźwięki, które chcesz usłyszeć, takie jak zbliżający się wrogowie.

Dzięki nowemu 4-punktowemu systemowi regulacji ComfortMAX firmy SteelSeries, obie słuchawki będą wygodnie leżeć na Twojej głowie przez cały dzień. Oferują również obrotowe nauszniki z regulacją wysokości, elastyczny pasek napinający, uchwyty obrotowe i zaprojektowany w Danii, wysokiej jakości stalowy pasek pokryty powłoką PVD, który przetrwa wiele lat.

READ  Jak korzystać z wbudowanego edytora wideo w systemie Windows 11

Jedną z najciekawszych funkcji słuchawek Arctis Nova Pro jest system SteelSeries Infinite Power System, który może zapewnić, że słuchawki będą zawsze włączone, nawet jeśli są bezprzewodowe. Słuchawki posiadają system podwójnej baterii, który pozwala na ładowanie drugiej baterii podczas korzystania z pierwszej. Obydwa słuchawki mają również łączność bezprzewodową Quantum 2.0, co pozwala na jednoczesne miksowanie dwóch połączeń audio. Więc śmiało słuchaj swoich ulubionych utworów podczas gry.

Bezprzewodowe słuchawki SteelSeries Arctis Nova Pro na biurku obok stacji bazowej
Seria stalowa

Słuchawki Arctis Nova Pro są również wyposażone w bezprzewodową podstawę, która działa jako wieloplatformowe centrum dowodzenia. Pozwala na dokonywanie zmian w EQ, urządzeniu wejściowym, głośności, ChatMix i nie tylko bez opuszczania gry. Zapamiętuje nawet preferencje ustawień i potrząsa ekranem OLED, dzięki czemu możesz monitorować żywotność baterii i inne wskaźniki funkcjonalne.

SteelSeries naprawdę wpadło w te słuchawki, podnosząc stawkę w zakresie tego, co zestaw słuchawkowy do gier może i powinien zrobić dla graczy, którzy go używają.

Nowy alert dotyczący słuchawek!