Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brak Telefon (1) data premiery i wyciek cen

Wczoraj ujawnił trochę nowych informacji o swoim nadchodzącym smartfonie telefon Nothing (1) – czyli będzie miał przezroczysty tył, obsługę ładowania bezprzewodowego i ramkę wykonaną z aluminium pochodzącego z recyklingu.

Jednak firma nie ujawniła jeszcze, kiedy zostanie ogłoszony telefon Nothing (1). Aby to naprawić, pojawił się nowy wyciek z Niemiec, mówiący, że urządzenie zostanie uruchomione 21 lipca. Nie jest jasne, czy jest to data rozpoczęcia sprzedaży, czy data ujawnienia, ale tak czy inaczej, powinien to być ważny dzień dla nikogo i ambicji smartfonowych.

Brak Telefon (1) Szkice projektowe

Jeszcze ciekawsza jest cena nowego telefonu, o którym mówią plotki, wynosząca około 500 euro. Ponieważ smartfony z wyższej półki z roku na rok stają się droższe, od razu czujemy, że jest mało prawdopodobne, aby Nothing (1) był wszechstronnym flagowcem w takiej cenie. Być może „Master Killer” jest w porządku z jednego z mózgów oryginalnego „Master Killer”, OnePlus One?

Mówimy oczywiście o założycielu Nothing, Carlu Pei, wcześniej znanym jako współzałożyciel OnePlus. Nie byłoby zaskakujące, gdyby próbował użyć podobnego sformułowania dla tego startupu do tego, którego używał w swoim poprzednim starcie, ale na razie są to tylko plotki, więc bez wątpienia należy wziąć to z przymrużeniem oka .

Sam Bay wspomniał, że tego lata nic (1) nadejdzie, a lipiec to jeden z letnich miesięcy, więc… poczekajmy i zobaczmy, co się stanie. A gdy czekamy, może ktoś chce przeciec rzeczywiste zdjęcie urządzenia? Dziwne jest być tak blisko startu bez przecieków w żadnej rundzie.

źródło (W Niemczech)

READ  Latać wokół gigantycznej rakiety kosmicznej SpaceX w tym niesamowitym filmie z drona