Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To australijskie nadmorskie miasto oferuje pracę za 450 000 dolarów, bezpłatny czynsz oraz samochód do zamieszkania i zamieszkania

Oryginalna plaża dla psów w zatoce Bremer.

Nie często zdarza się okazja na przeprowadzkę do nadmorskiego miasta z piękną plażą z białym piaskiem i ogromną podwyżką.

Ale to jest dokładnie to, co jest w ofercie i to w pewnym sensie na wyciągnięcie ręki Nowozelandczyków.

Nadmorska społeczność w Bremer Bay w Australii Zachodniej oferuje jednemu szczęśliwemu człowiekowi wynagrodzenie w wysokości od 300 000 do 450 000 dolarów, bezpłatny dom z pięcioma sypialniami i samochód, jeśli przeprowadzi się do odległego miasta.

Na czym zatem polega ta praca?

Położona na południowym wybrzeżu, pomiędzy Albany i Esperance, miejscowość Bremer Bay desperacko potrzebuje nowego lekarza rodzinnego.

Według serwisu Indeed przeciętny australijski lekarz rodzinny zarabia rocznie 233 304 dolarów.

Na stanowisku pracy znajduje się samochód z napędem na cztery koła, dzięki czemu lekarz może jeździć po okolicy i odwiedzać pacjentów w miastach i na wsi.

Alternatywnie, wybrany kandydat może zdecydować się na otrzymanie 70 procent rachunków zamiast wynagrodzenia w wysokości od 300 000 do 450 000 dolarów.

„Mieszkaj bez czynszu w oszałamiającej lokalizacji, ciesząc się prawdziwą esencją wiejskiej Australii”. Reklama wspomniana w Seek głosiła.

„Pracuj we wspierającym środowisku wraz z doświadczonymi specjalistami, w tym kierownikami praktyk, recepcjonistkami, pielęgniarkami i pokrewnym personelem medycznym.

„Ciesz się niezależnością w swojej praktyce, jednocześnie otrzymując odpowiednie wsparcie i zasoby, aby wyróżniać się na swoim stanowisku”.

Zatoka Bremerska.
Zatoka Bremerska.

Dla każdego lekarza Kiwi, który chce skorzystać z tej okazji, haczyk polega na tym, że musisz zarejestrować się w Australijskiej Agencji Regulacji Lekarzy (AHPRA).

Kandydat musi również posiadać odpowiednie doświadczenie lub chcieć szkolić się i rozwijać jako specjalista ds. obszarów wiejskich oraz „silnie angażować się w zapewnianie wysokiej jakości opieki nad pacjentem i budowanie trwałych relacji w społeczności”.

READ  Coronavirus Covid-19: Nowa sprawa MIQ, nowe ostrzeżenie dla podróżnych z Kiwi do NSW, Queensland

Bremer Bay znajduje się pięć i pół godziny jazdy od Perth i od 2021 roku liczy nieco ponad 200 osób.

W ciągu ostatnich 10 lat w okresie świąt Bożego Narodzenia i świąt liczba mieszkańców nadmorskiej miejscowości wzrosła do 6500 osób.

Zatoka Bremerska słynie z pięknych plaż, a główna plaża znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od miasta.

Co roku stado ponad 200 orków odwiedza miejskie plaże, gdzie żeruje od stycznia do kwietnia, po czym ponownie znika.