Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zapowiedziano burgera z kurczakiem Stellar Blade na PlayStation x Gami

Zapowiedziano burgera z kurczakiem Stellar Blade na PlayStation x Gami

PlayStation Australia nawiązało współpracę z lokalną koreańską restauracją Gami Chicken, aby stworzyć oficjalnego gracza Gwiazdkowe ostrze Burger, w komplecie z niebieskim ciastem galaxy i pysznym smażonym kurczakiem. Nowa pozycja menu Gami jest dostępna przez ograniczony czas, a każdy zakup wiąże się z szansą na wygranie pakietu nagród na PS5.

Jak szczegółowo opisano, każdy, kto złapie a Gwiazdkowe ostrze Podczas ograniczonej promocji Chicken Burger będzie mógł okazać paragon i wziąć udział w „grze zręcznościowej”, w której można wygrać główne nagrody. Pięciu zwycięzców otrzyma pakiet nagród PS5 – obejmujący konsolę PS5 i kupon cyfrowy na ostrze gwiazdy, oraz dodatkowy kontroler Cobalt Blue DualSense – a 50 zdobywców drugiego miejsca otrzyma kupon cyfrowy Gwiazdkowe ostrze Na PS5.

Każdy będzie miał okazję skosztować wspaniałego burgera. Z własnego doświadczenia wynika, że ​​Jamey rządzi, więc wcale nie jest to złe pocieszenie. Jeśli nie odbierzesz nowego Gwiazdkowe ostrze Burger z kurczakiem Ich standardowy burger z kurczakiem jest również świetny, podobnie jak szaszłyki z kurczaka.

czyta: Gwiazdkowe ostrze Recenzja – Mięso, błysk i dzicy wrogowie

Jak zamówić kurczaka z dżemem Gwiazdkowe ostrze Burger z kurczaka

Dla tych, którzy chcą wypróbować PlayStation Australia x Gami Gwiazdkowe ostrze Chicken Burger lub aby wziąć udział w konkursie i zyskać szansę na wygranie pakietu nagród na PS5, dostępny będzie burger współpracujący 20 maja 2024 r.

Burgera możesz zamówić na miejscu lub na wynos w Gami Chicken (12 AUD) lub kupić go za pośrednictwem Ubera lub DoorDash (13,50 AUD), w zależności od promienia dostawy Twojego lokalnego sklepu. Każdy, kto otrzyma burgera, będzie musiał zachować paragon, aby mieć pewność, że będzie mógł wziąć udział w konkursie i wygrać główną nagrodę Gwiazdkowe ostrze– Tematyczny pakiet nagród.

Możesz dowiedzieć się więcej nt Gwiazdkowe ostrze Burgery więcej Na stronie internetowej Jammy Chicken.

READ  Apple Insider ujawnia poważne opóźnienie w ważnej funkcji iPhone'a