Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OKX Wallet jest teraz zintegrowany z Metale, zdecentralizowanym protokołem zasobów treści

OKX Wallet jest teraz zintegrowany z Metale, zdecentralizowanym protokołem zasobów treści

Singapur, 8 maja 2024 r /PRNewswire/ — OK xjedna z wiodących firm w technologii Web3, wydała aktualizacje dla 8 maja 2024 r.

Portfel OKX jest teraz zintegrowany z protokołem Metale, a decentralizacja Protokół pochodzenia treści

OKX Wallet jest teraz zintegrowany z Protokół metalowyprzywódca decentralizacja Protokół zasobów treści, który umożliwia twórcom publikowanie i handel swoimi dziełami.

Dzięki tej integracji użytkownicy OKX Wallet mogą teraz łatwo uzyskać dostęp do protokołu Metale poprzez rozszerzenie internetowe. Wszystko, co muszą zrobić, to pobrać rozszerzenie internetowe OKX Wallet, dostępne zarówno w przeglądarce Chrome, jak i Firefox, utworzyć lub dodać istniejący portfel OKX i podłączyć go do protokołu Metale za pośrednictwem rozszerzenia internetowego.

Metale Protocol wprowadza innowacje w sposobie promowania treści poprzez stymulowanie marketingu szeptanegoWymienny Tokeny (NFT). Te niezmienne tokeny mają wbudowane prawa do zarządzania prawami autorskimi, które zachęcają i nagradzają organiczną promocję dzieł twórców.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić Centrum wsparcia OKX.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
[email protected]

O OKEx

OKX jest wiodącą światową firmą technologiczną wyznaczającą przyszłość Web3, dostarczającą kompleksową gamę produktów spełniających potrzeby zarówno początkujących, jak i ekspertów.

Aby dowiedzieć się więcej o OKX, pobierz naszą aplikację lub odwiedź: okx.com

Zastrzeżenie

Źródło OKX

READ  W tym tygodniu Assassin's Creed Mirage otrzyma tryb New Game Plus