Ocena zawodników Francji przeciwko Namibii

Po kiepskim drugim meczu, w którym francuskie rezerwy z trudem rozprawiały się z zadziornym Urugwajem, Francja postawiła Namibię na ryzyko, aby wszystko wróciło do normy przed zasłużonym tygodniem wolnego.

Francji zajęło zaledwie sześć minut pokonanie skrzydłowego Damiena Benauda i od tego momentu próby były kontynuowane. Pod koniec pierwszej połowy Francja prowadziła 54:0, a w drugiej kwarcie zdobyła kolejne 42 punkty.

Jak francuska drużyna oceniła zwycięstwo 96:0?

1. Cyril Bailey – 6/10
Mocny w rzucie wolnym. W czasie rajdu wywarł dużą presję na przeciwniku, przez co jego zespół otrzymał jeden rzut karny. W przeciwnym razie będzie to stosunkowo spokojny powrót na boisko, ale Francja będzie zadowolona z jego powrotu. Wyłączone w przerwie.

2. Beto Mofaka – 8
Miał kilka podejrzanych momentów wychodząc z pierwszych drzwi, ale w końcu znalazł swój cel. Wykonał ładne podanie bez spojrzenia w prawą stronę, pomagając Damienowi Benaudowi w drugiej próbie. Pod koniec pierwszej połowy prawie zdobył kolejnego gola z podobnej pozycji, ale oddał piłkę, gdy próbował wybić piłkę. Nie było jednak problemów z powtórzeniem wyczynu z początku drugiej połowy. Niejednokrotnie pokazał miękką rękę w środku pola. Julien Marchand stał się najlepszą dziwką we Francji, ale Mufaka jest świetną alternatywą. Zszedł w 54. minucie.

3. Owiny Atunio – 7
Jest ciężko przenoszony i zawsze wymaga przyprowadzenia na pokład co najmniej dwóch obrońców. Presja wywołana awarią pomogła Francji zdobyć pierwszy rzut karny w meczu. Część zwartej, dobrze naoliwionej piątki. Wyłączone w przerwie.

4. Cameron Walke – 8
Mistrz w powietrzu. Udawało mu się we wszystkich przyjęciach na początku meczu i był głównym celem Muvaki w składach, strzelając siedem goli w pierwszej połowie. Nie widywał wielu piłek w grze otwartej, ale dbał o to, aby jego koledzy z drużyny zawsze mieli piłkę, na której mogli pracować. Wyszedł w pierwszej połowie, ale wrócił na krótko w drugiej zwrotce.

READ  Smith cofa zegar dla AB w wielkiej wygranej z Walią

5. Thibaut Flament – ​​7
Prowadziłem świetną linię z Anthonym Jelonche, aby ją wypróbować. W pierwszej połowie nie znalazł się w wyjściowym składzie, ale po odejściu Walkeya stał się głównym zawodnikiem. Poza jego ślepym skrzydłem tylko w dziale sprzętu.

6. Francois Cros – 7
Nie był w stanie angażować się w dłuższą grę w ataku, ale rzucał się do obrony, ilekroć Namibia była przy piłce, zajmując pierwsze miejsce w tabeli odbiorów z 17 punktami na swoim koncie. Zaraz po rozpoczęciu gry przeziębił się, a następnie został ukarany karą za trzymanie się, gdy przybyła kawaleria z Namibii.

7. Charles Ollivon – 8
Utrzymywał swoje tempo, grając plecami, aby wykończyć doskonałą próbę zespołową, a następnie w dalszej części meczu wykończył kolejny kontratak po rzuceniu odważnego manekina. Zawsze był gotowy, mając piłkę w ręku, ale także odgrywał swoją rolę w obronie.

8. Antoni Jelonche – 6
Strzelił dwa gole w przewadze, gdy Namibia była przy piłce na początku drugiej kwarty. Błąd w tylnej części drużyny 22 grudnia dla Francji był prawie kosztowny. Podanie Mufaki, które poszybowało do przodu, pechowo nie doprowadziło do zdobycia bramki, ale chwilę później asystowało przy bramce Flaminta. Zszedł w 54. minucie.

9.Antoine Dupont – 10
Dobrze oddane kopnięcie w skrzydło doprowadziło do pierwszej próby wieczoru. Jego przełamanie prawą stroną doprowadziło w końcu do trzeciego gola. Mały strzał i krótkie podanie z tyłu dały Francji piątego gola, a oszałamiająca kombinacja biegu i dośrodkowania po bramce w pierwszej połowie zapewniła drużynie ósmy gol w tym meczu. Zawsze, gdy stawiał but na piłce, znajdował doskonałe podłoże u podstawy pęknięcia. W pierwszej połowie udało mu się zdobyć jedną bramkę, co stanowiło podsumowanie wyjątkowego występu. O co więcej możesz prosić? Zszedł w 46. minucie.

10. Mathieu Jalibert – 7
Już po kilku pierwszych kopnięciach znalazł doskonały dystans (i przestrzeń). Pokazali piękne ręce, gdy Francja zdobyła trzecią bramkę. Pływający karnet został porwany w powietrzu
Divan Rossouw mógłby doprowadzić do próby dla Namibii, gdyby gra nie została przerwana po niebezpiecznym wślizgu na Duponcie. Zszedł w 54. minucie.

READ  „Ona jest właściwą osobą” – Toroa ponownie wybiera trenera Silver Ferns

11. Louis Bel Piare – 7
Sprytnie przesunął piłkę w pole karne po kopnięciu Jaliberta, aby rozpocząć przyłożenie. Podskoczył w powietrze, aby przyjąć kopnięcie DuPonta i strzelić jednego ze swoich. Najbardziej godny uwagi gol padł w 63. minucie, kiedy dzięki swojej niesamowitej szybkości strzelił gola na boisku.

12. Jonathan Dante – 8
Był we właściwym miejscu o właściwym czasie, aby tego wieczoru podjąć drugą próbę Francji. Pokazał swoją dobrą grę w drodze na piąte miejsce. Wygrał rzut karny za upadek tuż przy linii próbnej Francji, eliminując wszelkie nadzieje na przyłożenie z Namibii.

13. Gael Fico – 8
Destrukcyjne po obu stronach piłki. Wykonał doskonałe podanie, otwierając atak Francji w meczu i wykorzystywał, gdy obrona Namibii nie była zrównoważona. Niejednokrotnie wyciągał biegacza przeciwnika za linię boczną, aby zakończyć grę.

14. Damien Benaud – 9
Bardzo przeciętne kopnięcie zatrzymało pierwszy ofensywny atak Francji. Odrobił to dobrym podaniem, które umożliwiło Francji zdobycie pierwszej bramki, a następnie w 22. minucie pobiegł po dodatkowe punkty, a na koniec trzeciej kwarty zdobył hat-tricka i zaliczył trzy asysty. Znajdował przestrzeń i tworzył dużo ziemi niemal za każdym razem, gdy dotknął piłki.

15. Tomasz Ramos – 8
Nie trafił w pierwszą próbę uderzenia w słupek z zewnątrz kortu, ale tego wieczoru oddał co drugi strzał i zakończył mecz z 24 punktami na swoim koncie. Genialny kontratak z 22-osobowej drużyny Francji zaowocował kolejnym końcowym wynikiem dla gospodarzy Pucharu Świata. Pod koniec meczu obrócił wynik na 10 i wyglądał świetnie. Główną wadą było kopnięcie piłki poza jego 22 tuż po przerwie.

Protektoraty
16. Pierre Bourgaret – 6
W 54. minucie był dokładny w ataku, ale, co nie było zaskoczeniem, nie miał tak dużego wpływu na grę jak zawodnik, którego zastąpił.

READ  Jeden obszar, który Gordon musi naprawić, aby zaimponować szefowi Wallabie, a osiłek AB musi być tego świadomy – ryk

17 – Reda Wardi – 5
Pod koniec pierwszej połowy. Szybko zaszła w piękną ciążę. Wślizg Jacquesa Therona w końcówce meczu wykluczył drugą bramkę Baptiste Coueloda tego wieczoru. Pod koniec trzeciej kwarty nałożono kolejną karę za wślizgi bez broni. Żadnych problemów w czasie scrumowym.

18. Dorian Al-Daghiri – 6
Pod koniec pierwszej połowy. Pokonał obronę i pomógł utrzymać przewagę po stałych fragmentach gry.

19. Roman Taofinoa – 6
Pod koniec pierwszej połowy. Kilka mocnych strzałów spłaszczył dwóch zawodników z piłką.

20. Paul Bodehint – Nie dotyczy
W 54. minucie wytrzymała tylko 90 sekund, zanim została mocno uderzona i musiała opuścić boisko.

21. Baptiste Queloud
W 46. minucie miał próbę kopnięcia toczącego się. Kilka minut później przechwycił podanie Namibii i ścigał się przez całą długość boiska przez chwilę, która powinna trwać sekundę. Szybko się załamał i pomógł francuskiej drużynie utrzymać tempo.

22. Yoram Moivana – Nie dotyczy
W 65. minucie.

23. Melvin Jamnet – 8
Świetnie wybił piłkę po pierwszym kontakcie, ale trzymał piłkę, gdy powinien ją podać. Niezależnie od tego Francja odnotowała kolejny upadek. Pokazał świetne koła, aby wrócić i osłonić przechwycenie Namibii. Wykonał genialne posunięcie, gdy Francja pokonała przeciwnika w końcówce meczu.