Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda Frasier, Kelsey Grammer, powraca w pierwszym zwiastunie serii o odrodzeniu Paramount+… gdy ukochany psychiatra ponownie spotyka się ze swoim dorosłym synem w Bostonie

Gwiazda Frasier, Kelsey Grammer, powraca w pierwszym zwiastunie serii o odrodzeniu Paramount+… gdy ukochany psychiatra ponownie spotyka się ze swoim dorosłym synem w Bostonie

Kelsey Grammer powraca w roli swojej najsłynniejszej postaci w pierwszym oficjalnym zwiastunie nowej odsłony Frasiera.

Seria Paramount+, w której tytułowy psychiatra przeprowadził się do Bostonu po opuszczeniu domu w Seattle, przedstawia jego próby odnowienia relacji z dorosłym synem, Frederickiem „Freddiem” Crane’em (Jack Cutmore Scott).

Po drodze 68-letni Grammer, spędzając czas z podobnie wykształconymi przyjaciółmi w barze, słyszy mnóstwo żartów na temat swobodnych wybryków Frasiera.

Serial będzie miał premierę 12 października na platformie Paramount+.

Chociaż nowy film Frasiera jest pozornie wznowieniem popularnego serialu z lat 90. i 2000. o tym samym tytule, poza główną gwiazdą występuje w nim niewielu oryginalnych członków obsady.

on wrócił! Kelsey Grammer (68 l.) powraca w pierwszym oficjalnym zwiastunie serii o odrodzeniu Frasiera, który ukazał się w czwartek i pokazuje swoją przeprowadzkę do Bostonu
Są ponownie zjednoczeni i to jest takie wspaniałe! Po drodze próbuje wznowić związek ze swoim dorosłym synem, Freddiem Crane’em (Jack Cutmore Scott).

W nowym zespole brakuje Johna Mahoneya, który grał zmarłego w 2018 roku ojca Frasiera, Davida Hyde’a Pierce’a, który grał brata Frasiera, Nilesa, i Jane Leeves, która grała przyszłą żonę Nilesa, Daphne.

Frasier, który po raz pierwszy został przedstawiony widzom w popularnym serialu komediowym Cheers, zanim doczekał się własnego spin-offu, dzieli syna Freddy’ego ze swoją byłą żoną Lilith (Bebe Neuwirth).

Duet matka-syn pierwotnie mieszkał w Bostonie na osi czasu oryginalnego serialu, chociaż Neuwirth i oryginalny aktor Frederick Trevor Einhorn pojawiają się gościnnie w serialu.

Zanim Frasier przeprowadza się na wschodnie wybrzeże, Freddy jest już dorosły i mieszka ze swoją dziewczyną Eve (Jess Salguero).

Frasier podkreśla swoją nową lokalizację w pierwszych linijkach zwiastuna, nawiązując jednocześnie do swojej historii jako zwykłego baru w Cheers.

„Dlaczego w Bostonie miałbym porzucić pokusę bardziej złożonych sfermentowanych winogron?” Mówi arogancko, trzymając szklankę piwa.

„Kiedy siedzę tutaj z zimnym napojem w dłoni, mam wrażenie, że zlewam się z hoi pollo” – z dumą deklaruje.

„Jesteś klasycznym, klasycznym facetem” – zażartował jego przyjaciel Alan Cornwall. Nicholas Lyndhurst gra Alana, przyjaciela Frasiera ze studiów, który obecnie jest profesorem w Bostonie.

READ  Czy powinniśmy się martwić o Toma Hanksa?
Poruszony: Fraser podkreśla swoją nową pozycję w pierwszym składzie. „Dlaczego w Bostonie miałbym porzucić pokusę bardziej złożonych sfermentowanych winogron?” Mówi arogancko
„Kiedy siedzę tutaj z zimnym napojem w dłoni, mam wrażenie, że zlewam się z hoi pollo” – śmieje się, dumnie deklarując. W odpowiedzi jego przyjaciel Alan Cornwall zażartował: „Jesteś klasycznym, klasycznym facetem”.
Niespodziewany gość: Następnie pokazano nieoczekiwane spotkanie Frasiera z synem Freddym. „Freddy, niespodzianka!” Krzyczy, gdy jego syn zbliża się do drzwi mieszkania
Nie spodziewałem się, że to nadejdzie: „Tatusiu!” Freddy odpowiada zszokowany. „Jesteś u moich drzwi – bez ostrzeżenia!” Jednakże Frasier nie pozwoli mu ujść na sucho. „Można to powiedzieć krócej – niespodzianka!”

„Frieza powraca” – oznajmia zwiastun na karcie tytułowej.

Następnie ukazane jest nieoczekiwane spotkanie Frasiera z synem Freddym.

„Freddy, niespodzianka!” Krzyczy, gdy jego syn zbliża się do drzwi mieszkania.

’tata!’ Freddy odpowiada zszokowany. „Jesteś u moich drzwi – bez ostrzeżenia!”

Jednakże Frasier nie pozwoli mu ujść na sucho. „Można to powiedzieć krócej – niespodzianka!”

Zwiastun dodaje, że Frasier jest „w zasadzie sobą”, niezdarnie wkraczając w wcześniej niezależne życie syna.

Po powrocie do baru nastrój Frasera uległ pogorszeniu, gdy zaczął opowiadać przyjaciołom o swoim spotkaniu z synem.

– Co się dzieje z twoim synem? – pyta Olivia (Tox Olagundoye), szefowa wydziału psychologii Ivy League.

In the Dumps: Po powrocie do baru nastrój Frasiera uległ pogorszeniu, gdy opowiada przyjaciołom o swoim spotkaniu z synem.
Nowi znajomi: „Chciałbym wiedzieć. „Ma dziewczynę, o której nigdy nie słyszałem” – powiedział w nagraniu przedstawiającym jego spotkanie z Eve
Odrzucenie: „Kiedy powiedziałem mu, że chcę spędzić z nim więcej czasu, odmówił!” dodaje Fraser
Oh! – Czy brałaś pod uwagę, że cię nienawidził? – pyta sarkastycznie Alan

’Chciałbym wiedzieć. „Ma dziewczynę, o której nigdy nie słyszałem” – powiedział w nagraniu przedstawiającym jego spotkanie z Eve. „Kiedy powiedziałem mu, że chcę spędzić z nim więcej czasu, odmówił!”

– Czy brałaś pod uwagę, że cię nienawidził? – pyta sarkastycznie Alan.

Niezrażony Frasier ponownie odwiedza Freddy’ego i mówi mu: „Tęsknię za tobą i nie przyjmę odmowy”.

Następnie widać, jak Frasier przyjmuje ofertę pracy na oddziale psychiatrycznym od Olivii, cementując swoje nowe życie w Bostonie.

Tymczasem Freddie skarży się swojej dziewczynie Eve na wtargnięcie ojca w jego życie, ale ona nie może przestać myśleć o tym, jak „śmierdzi” on pachnie.

„Tak, pachnie naprawdę dobrze” – Freddy zgadza się ze śmiechem publiczności.

Następnie Frasier wyjawia, jak bardzo jest zdenerwowany, gdy Freddy odwiedza go w jego nowym domu i próbuje usiąść na swojej luksusowej sofie.

„Nie siedź tam!” Ojciec krzyczy, po czym mówi mu, że nie może siedzieć na poduszkach Christiana Lacroix.

– Więc nie możemy usiąść na kanapie? Freddy wyjaśnia.

„Nie w dżinsach” – odpowiada Fraser.

Nie poddawać się: Frasier nie da się zniechęcić i ponownie odwiedza Freddy’ego, aby mu powiedzieć: „Tęsknię za tobą i nie przyjmę odmowy”.
To już oficjalne: Frasier przyjmuje ofertę pracy na oddziale psychiatrycznym od Olivii, cementując swoje nowe życie w Bostonie
Objazd: Tymczasem Freddie skarży się swojej dziewczynie Eve na wtargnięcie ojca w jego życie, ale ona nie może przestać myśleć o tym, jak „śmierdzi” on pachnie. „Tak, pachnie naprawdę dobrze” – Freddy zgadza się ze śmiechem publiczności
Poza granicami: Frasier następnie ujawnia, jak bardzo jest zdenerwowany, gdy Freddy odwiedza go w jego nowym domu i próbuje usiąść na swojej pluszowej sofie. „Nie siedź tam!” Ojciec krzyczy, po czym mówi mu, że nie może siedzieć na poduszkach Christiana Lacroix.
Rozczarowanie: Po krótkim montażu zwiastun kończy się, gdy Frasier wznosi toast za Freddym. Cieszy się, gdy jego syn proponuje szkocką, ale jest zawiedziony, gdy widzi, że jest to tania plastikowa butelka
JUŻ WKRÓTCE: Frasier powraca z nowym wznowieniem w Paramount+ 12 października

Po krótkim montażu zwiastun kończy się, gdy Frasier wznosi toast za Freddy’ego.

READ  Ogromny majątek gwiazdy Hairy Bikers Dave’a Myersa ujawniono po jego tragicznej śmierci na raka w wieku 66 lat.

„Mam trochę whisky, jeśli to brzmi dobrze” – mówi Freddie. 'Górna półka.’

’naturalnie! Nie mniej, odpowiada Frasier, po czym syn wyjaśnia, że ​​miał na myśli butelkę na najwyższej półce. Następnie jego ojciec spojrzał na niego z obrzydzeniem, gdy zdał sobie sprawę, że jest to niezbyt elegancki plastikowy dzbanek.

Frasier powraca z nowym wznowieniem w Paramount + 12 października.