Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaniepokojeni przyjaciele Liama ​​Payne’a mówią, że „z trudem radzi sobie” z życiem poza One Direction

Zaniepokojeni przyjaciele Liama ​​Payne’a mówią, że „z trudem radzi sobie” z życiem poza One Direction

Zaniepokojeni przyjaciele Liama ​​Payne’a powiedzieli, że „z trudem radzi sobie” z życiem poza One Direction.

30-letnia piosenkarka została przewieziona do szpitala z powodu silnego bólu nerek podczas wycieczki nad jezioro Como we Włoszech ze swoją przyjaciółką Kate Cassidy. słońce Raporty.

Przyjaciel Liama ​​powiedział publikacji: „To nie była wielka niespodzianka – jego styl życia od jakiegoś czasu ulegał pogorszeniu”.

Liam miał wiele trudności w zespole ze względu na duże obciążenie pracą i bycie w centrum uwagi.

„Przed One Direction był po prostu normalnym dzieckiem, więc życie w tej bańce wydawało mu się obce, a ograniczenia naprawdę dały się we znaki.

Walczę: zaniepokojeni przyjaciele Liama ​​Payne’a powiedzieli, że „walczy”, aby poradzić sobie w życiu poza One Direction
Jeden z przyjaciół Liama ​​powiedział teraz publikacji: „To nie była wielka niespodzianka – jego styl życia od jakiegoś czasu ulegał pogorszeniu”.

„Jego świętowanie od chwili rozpadu zespołu może być na to reakcją.”

Nastąpiło to po tym, jak zrozpaczona matka Liama ​​walczyła dziś ze łzami, kiedy ujawniła, jak „zaniepokojona” rodzina gwiazdy była faktem, że jej syn został zabrany do szpitala w nagłym wypadku.

Karen Payne, przemawiając ze swojego trzypiętrowego domu wolnostojącego o wartości 360 000 funtów niedaleko Wolverhampton, powiedziała: „Wszyscy jesteśmy bardzo zaniepokojeni tą sytuacją, ale musimy po prostu działać dalej”. To okropne – mieć to aż do tego stopnia.

„Jest w Mediolanie i wygląda na to, że pozostanie tam przez tydzień. Czuję się bezradny”

62-latek dodał: „Naprawdę możemy tylko siedzieć tutaj i mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Nic nie możemy zrobić. Czujemy się bezradni.

„To okropna sytuacja i mamy tylko nadzieję, że jest w najlepszym możliwym miejscu”.

Piosenkarz trafił do szpitala podczas romantycznych wakacji ze swoją dziewczyną po tym, jak cierpiał na rozdzierający ból nerek.

Jak podaje The Sun, 30-letni Liam zachorował podczas podróży nad jezioro Como we Włoszech ze swoją dziewczyną Kate Cassidy.

READ  Wszystkie kody i tryby dodatków - LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Wiki poradnik

W zeszłym miesiącu ogłosił, że odwołał tournée po Ameryce Południowej z powodu „poważnej infekcji nerek”, przez którą wcześniej przebywał w szpitalu.

Znawcy podali, że gwiazda świętowała pierwszą rocznicę związku z Kate, kiedy w ich wakacyjnym domu zachorował i został zabrany ambulansem do szpitala.

Mówi się, że obecnie przebywa w szpitalu i pozostanie tam przez kilka dni.

Źródło podało: „Liam jest w złym stanie, ale jest w najlepszym miejscu, w jakim może być, a lekarze w końcu będą mogli dojść do sedna tego, co się dzieje”.

Dodał: „To normalne, że czuje smutek, że jego podróż i podróż nad jezioro Como nie powiodły się, ale przynajmniej ona była przy nim, aby mu pomóc, gdy zachorował”.

Lekarze ostrzegli go, że może wrócić do domu jeszcze przez co najmniej sześć dni.

„Chcą przeprowadzić każdy możliwy test, aby w pełni zrozumieć problem, ale teraz podejrzewają, że od jakiegoś czasu istnieje podstawowy problem, który się nasila”.

Zdrowie: 30-letni piosenkarz One Direction zachorował podczas podróży nad jezioro Como we Włoszech ze swoją dziewczyną Kate Cassidy, donosi The Sun
Zrozpaczona: zrozpaczona matka Liama ​​walczyła dziś ze łzami, ujawniając, jak „zaniepokojona” rodzina gwiazdy była nagłym przybyciem syna do szpitala

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami Liama ​​w celu uzyskania komentarza.

W zeszłym miesiącu Liam podzielił się bolesną wiadomością, że odwołał nadchodzące tournée po tym, jak lekarze zalecili mu „odpoczynek i powrót do zdrowia”.

Liam dodał podpis do posta, mówiąc: „Z ciężkim sercem muszę powiedzieć, że nie mamy innego wyjścia, jak tylko przełożyć moją nadchodzącą trasę po Ameryce Południowej.

„Przez ostatni tydzień przebywałem w szpitalu z poważną infekcją nerek, czego nikomu nie życzę, a lekarze zalecili mi teraz odpoczynek i powrót do zdrowia.

Byłem bardzo podekscytowany możliwością zagrania z wami. Wszystkim, którzy kupili bilety: bardzo przepraszam.

„Pracujemy nad jak najszybszą zmianą terminu wycieczki, ale na razie zwracamy bilety, dlatego prosimy o sprawdzanie aktualizacji w punkcie zakupu”.

„Jak zawsze dziękujemy za miłość i wsparcie. Nie możemy się doczekać, do zobaczenia wkrótce”.

READ  No Time to Die: aktor o Jamesie Bondzie, Daniel Craig, mówi, że „niezwykle ulżyło mu”, że może pokazać w kinach nowy film o 007 | Ents & Arts News

Udostępniając wideo, w którym ogłasza tę wiadomość, Liam dodał: „To naprawdę ostatnia wiadomość, którą chcę ci przekazać, ale ogólnie rzecz biorąc, ostatnio czuję się trochę źle.

„Skończyło się na szpitalu z poważną infekcją nerek. Zaczęliśmy treningi i powiedziano mi, że teraz nie jest czas na wyjazdy, podczas gdy regeneruję się po tym.

„Mam wokół siebie najlepszych ludzi w domu, którzy w trakcie rozmowy starają się pomóc mi zregenerować się, ale tak, będziemy musieli przełożyć trasę”.

W lipcu była gwiazda One Direction mówiła o swoim zdrowiu psychicznym i ujawniła, że ​​lekarze zdiagnozowali u niego „pewne schorzenia” po tym, jak w zeszłym roku spędził czas w klinice w USA po tym, jak osiągnął „dno”.

Piosenkarz zamieścił szczery post na Instagramie Stories, w którym stwierdził, że ma ciężki dzień, a jego rodzina i przyjaciele widzą, że nadal ma problemy.

Liam opisał epizody maniakalne w swoim życiu i trudności, jakie miał z utrzymaniem trzeźwości w chwilach „bardzo przygnębienia”.

Problemy zdrowotne: Liam ogłosił w zeszłym miesiącu, że odwołał tournée po Ameryce Południowej z powodu „poważnej infekcji nerek”, w wyniku której wcześniej był hospitalizowany.

Smutna wiadomość: gwiazda podzieliła się tą wiadomością ze swoimi obserwatorami w filmie na Instagramie po tym, jak lekarze zalecili mu „odpoczynek i powrót do zdrowia”.

W nagraniu przyznał, że kręcił wideo kilka razy, zanim je usunął, zanim w końcu zdecydował, że to właściwy moment, aby podzielić się swoją historią z fanami.

Powiedział: „No więc z czasem nakręciłem grupę tez i je usunąłem, ale nie wiem, czy to właściwy moment”.

„Wiem, że w moim ostatnim filmie wspomniałam, że zdiagnozowano u mnie pewne schorzenia, ale nie chcę wdawać się w szczegóły, ale jedną z nich jest to, że w moim życiu było wiele szalonych rzeczy, które widzieliście” – powiedziała. powiedział. .

Kontynuował: „Ale drugą stroną jest to uczucie, kiedy tracę trzeźwość w bardzo trudnych chwilach i tak się czułem dzisiaj”.

„To izolowanie tych dwóch rzeczy i patrzenie na nie osobno, tak jakbym wiedział, czym teraz są”.

Przed dodaniem: „Na szczęście mam wokół siebie niesamowitych ludzi, którzy się mną opiekują, ale jestem pewien, że oni też widzą we mnie, że «tak naprawdę mnie tu nie ma»”.

READ  Comic Relief 2023: Lenny Henry regeneruje się jako David Tennant jako czternasty lekarz w szkicu

Kupon opisał: „W tym roku nakręciłem ten sam film około 20 razy w różnych momentach i za bardzo się bałem, żeby go opublikować, wmawiając sobie, że to zrobię”.

„Przychodzę, aby zobaczyć, jakie mam szczęście, że jestem w miejscu, w którym się znajduję… i chcę dać każdemu z was, którzy borykają się z trudnościami, dar, który dostałem, dzieląc się niektórymi rzeczami, które dostałem uczyłem się od profesjonalistów podczas mojej nieobecności”.

„Pierwszą rzeczą, którą robię każdego dnia, jest meldowanie się i ważne jest, aby nie ukrywać tego, jak się czujesz. Uczucie to jeden z najwspanialszych prezentów, jaki otrzymaliśmy, a ja blokowałem te rzeczy tak długo, że stało się to sprawia, że ​​czuję mdłości i złość… Zauważ to, pozwól, żeby to się stało, niech przeminie.” Nie.

FRANK: W lipcu była gwiazda One Direction opowiedziała o swoim zdrowiu psychicznym i ujawniła, że ​​w zeszłym roku spędził czas w klinice w USA po tym, jak osiągnął dno.

Szczerość: Gwiazda ujawniła, że ​​po pobycie w przychodni lekarze zdiagnozowali u niego „pewne schorzenia”.

Sława: Liam zyskał sławę jako jedna piąta One Direction – niezwykle popularnego boysbandu utworzonego w The X Factor w 2010 roku

Przed dodaniem: „Mam nadzieję, że to pomoże”.

Liam powiedział, że po pojawieniu się w podcaście Logana Paula w czerwcu 2022 r. sięgnął dna i przeprosił, że wyładował swoją złość na wszystkich.

W sobotę udostępnił na swoim YouTube film zatytułowany „I’m Back…”, w którym opowiedział o szukaniu profesjonalnej pomocy.

Liam podziękował swojemu sześcioletniemu synowi Bearowi oraz swojej byłej dziewczynie i matce Beara, Cheryl, za wsparcie jego decyzji o wyzdrowieniu.

Dodał, że jego byli koledzy z zespołu, Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan i Zayn Malik, „trzymali się mnie” i „przyszli mi na ratunek”.