Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Matt Hancock twierdzi, że jego niedawna praca w telewizji, gdzie zarobił 45 000 funtów, „przerosła go” |  Wiadomości polityczne

Matt Hancock twierdzi, że jego niedawna praca w telewizji, gdzie zarobił 45 000 funtów, „przerosła go” | Wiadomości polityczne

Były sekretarz zdrowia, który opuścił swoje stanowisko w niełasce po tym, jak zlekceważył swoje wytyczne dotyczące pandemii, powróci na nasze ekrany w programie Celebrity SAS: Who Dares Wins jeszcze w tym miesiącu.

przez Jennifer Scott, reporterka polityczna @NifS


Czwartek 14 września 2023 01:19, Wielka Brytania

Były sekretarz zdrowia Matt Hancock powiedział, że jego niedawny występ w reality show był „jedną z najtrudniejszych fizycznie i psychicznie rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobił”.

poseł – kim on był? Został zmuszony do ustąpienia z rządu Po tym, jak przyłapano go na lekceważeniu wytycznych związanych z koronawirusem, całując w swoim biurze swoją ówczesną kochankę Ginę Coladangelo – faktycznie sfilmował swój występ w programie Celebrity SAS: Who Dares Wins na Channel 4, Zarabia 45 000 funtów za 80 godzin pracy.

To jego drugie występy na naszych ekranach od czasu odejścia ze stanowiska, po tym, jak wziął udział w programie I’m A Celebrity Get Me Out Of Here w ITV, który przyniósł mu wielką sławę. Większa opłata w wysokości 320 000 funtów – Chociaż nieco ponad 3% kwoty przekazał na cele charytatywne.

Jednak wkroczenie do dżungli wywołało również znaczną reakcję polityków i rodzin pogrążonych w żałobie z powodu koronaawirusa i ostatecznie tam doszło Został wydalony z Partii Konserwatywnej Premier Rishi Sunak powiedział, że jest „bardzo rozczarowany” swoim byłym kolegą.

Rodziny odrzucają przeprosiny Hancocka

W przemówieniu przed swoim debiutem w Channel 4, podczas którego 16 gwiazd podejmie wyzwania związane z selekcją do SAS w Wietnamie Północnym, Hancock powiedział: „Dołączenie do SAS nie przypominało niczego innego, czego kiedykolwiek doświadczyłem. To jeden z najcięższych pod względem fizycznym i psychicznym .” Nigdy tego nie robiłem.

„To naprawdę otwiera oczy i sprawia, że ​​patrzysz na siebie”.

READ  Mówi się, że Max George ożywia swój związek z byłą żoną Ryana Gage'a, Stacey

44-latek dodał: „Po najtrudniejszym okresie na stanowisku ministra zdrowia w czasie pandemii chciałem dać z siebie wszystko.

„Można śmiało powiedzieć, że kurs sprawdził moją odporność”.

To limitowana edycja tej historii, więc niestety ta zawartość nie jest dostępna.

Odblokuj pełną wersję

Inne gwiazdy, które dołączyły do ​​niego podczas wyczerpującej sesji, to piosenkarz Gareth Gates, modelka i prezenterka Melinda Messenger oraz była gwiazda reality show James Argent.

Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany 26 września o 21:30.