Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle „pisze wspomnienia i opublikuje je w książce zawierającej wszystkie informacje”, takiej jak Harry’s Spare, twierdzi królewska autorka

Meghan Markle „pisze wspomnienia i opublikuje je w książce zawierającej wszystkie informacje”, takiej jak Harry’s Spare, twierdzi królewska autorka

  • Ekspert królewski Tom Power ujawnił odkrycia

MEGHAN Markle „pisze wspomnienia” i udokumentuje szczegóły swojego życia w „książce o zarabianiu pieniędzy” – twierdzi królewska autorka.

Ekspert królewski Tom Power, autor książki Revenge: Meghan, Harry and the War Between the Houses of Windsor, ujawnił wieści o kolejnym posunięciu w karierze księżnej.

Powiedzieć Wiadomości GB„Z moich informacji wynika, że ​​pisze swoje wspomnienia i na tym zarobi mnóstwo pieniędzy”.

Nastąpiło to po wydaniu w styczniu w serwisie Netflix zaskakujących wspomnień jej męża Spare, a ostatnio jego filmu dokumentalnego Heart of Invictus.

Wczoraj wieczorem księżna Sussex dołączyła dzień później do Harry’ego na tegorocznych Igrzyskach Invictus w Düsseldorfie.

Meghan, księżna Sussex obserwuje, jak dzieci grają w koszykówkę czwartego dnia igrzysk Invictus Games w Dusseldorfie w Niemczech

Powiedziała widzom, że musi spędzić czas z Archiem i Lilibet, kupując im koktajle mleczne, a przed wyjazdem do Niemiec zabrała najstarszego syna na wycieczkę do szkoły.

Jednak w wywiadzie na temat jej wspomnień Power również skrytykował powody spóźnienia się Markle na to wydarzenie, uznając je za „śmieszne”.

Autor nawet bezpodstawnie stwierdził, że wyjazd Harry’ego i Meghan na spotkanie z Beyoncé był „absolutnym chwytem medialnym” i „wyraźnie zainscenizowanym, aby sfilmować jej przytulanie Harry’ego”.

Okrzykując igrzyska „niesamowitym wydarzeniem”, księżna zażartowała wczoraj wieczorem z publicznością, że trochę się spóźniła. Powiedziała, że ​​bardzo chciałaby pewnego dnia zabrać na igrzyska swoje dzieci, księcia Archiego i księżniczkę Lilibet.

A ostatnio Harry Nowy dokument Netflixa Heart of Invictus ukazało się w zeszłym miesiącu, a fani w mediach społecznościowych chwalili grę za uwydatnianie osobistych historii sportowców.

Informacja o tym, że Meghan może napisać książkę, pojawiła się po wydaniu w styczniu niespodziewanych wspomnień jej męża „Spare”.

Twórcy filmu śledzili kontuzjowanych weteranów z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej, Danii i Ukrainy i ujawniali swoje motywacje wzięcia udziału w igrzyskach oraz ich postępy w samych igrzyskach.

To druga produkcja księżnej Sussex w ramach jej wartej 80 milionów funtów umowy z Netfliksem, po premierze w zeszłym roku kontrowersyjnego serialu dokumentalnego Harry i Meghan, w którym pojawiło się kilka rodzinnych filmów promocyjnych Harry’ego, a także wyraziła swoje opinie na temat Megxit .

READ  Lauren Goodger przerywa milczenie w „przerażających kilku tygodniach” po napaści i śmierci córki

Jednak choć serial zebrał pozytywne recenzje od krytyków, w kraju, co zrozumiałe, nie zrobił wrażenia na widzach.

Dokument został opisany jako „porażka” i tydzień po premierze nie znalazł się w pierwszej dziesiątce list przebojów serwisu Netflix w Wielkiej Brytanii i USA.