Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ariana Grande twierdzi, że używała wypełniaczy do ust i botoksu, aby się „ukryć”

Ariana Grande twierdzi, że używała wypełniaczy do ust i botoksu, aby się „ukryć”

  • autorstwa Bonnie McLaren
  • Newsbeat BBC

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie,

Ariana powiedziała, że ​​w 2018 roku przestała używać wypełniaczy i botoksu

Ariana Grande powiedziała, że ​​wcześniej używała wypełniaczy i botoksu „jako czegoś, za czym mogła się ukryć”.

Piosenkarka skomentowała to w emocjonalnym teledysku dla Vogue, w którym potwierdziła również, że w 2018 roku zaprzestała zabiegów kosmetycznych.

„Całkowita przezroczystość… Jako osoba zajmująca się makijażem, podobnie jak usta, przez lata zaopatrzyłam się w mnóstwo wypełniaczy do ust i botoksu” – powiedziała.

„Przez długi czas piękno polegało na ukrywaniu się” – dodała 30-latka.

„A teraz czuję, że może tak nie jest”.

Amerykańska gwiazda powiedziała, że ​​„zatrzymała się w 2018 roku, ponieważ poczułam za dużo… za dużo”, dodając, że chciała „zobaczyć zmarszczki i zmarszczki po uśmiechu, na które tak bardzo zasługiwałam”.

Podczas gdy ona mówiła, powiedziała Z powrotem Powstrzymując łzy, w filmie, w którym wyjaśnia, jak wykonać makijaż w stylu lat 60., „nie spodziewała się, że wywoła to emocje”, przyznała.

Powiedziała, że ​​chociaż „starzenie się jest piękną rzeczą”, nie będzie przeciwna poddawaniu się w przyszłości częstszym operacjom.

Potem zażartowała: „Czy za dziesięć lat mogę poddać się operacji twarzy?” „może tak!”

Ariana, która ma własną markę kosmetyków do makijażu, opowiedziała także o tym, jak zmienił się jej stosunek do kosmetyków, odkąd zyskała sławę w wieku 17 lat, grając Cat Valentine w Victorious.

Powiedziała, że ​​kiedyś nosiła makijaż, żeby „zamaskować”, ale teraz używa kosmetyków, aby „wyrazić siebie” i „podkreślić” swoje rysy twarzy.

To nie pierwszy raz, kiedy Ariana otwarcie mówi o swoim wyglądzie, podobnie jak na początku tego roku o zawstydzaniu ciała.

„Istnieją sposoby, aby kogoś pochwalić lub zignorować coś, co nam się nie podoba, i myślę, że powinniśmy pomagać sobie nawzajem w dążeniu do tego” – powiedziała.

„Powinniśmy dążyć do tego, aby być bezpieczniejszymi i chronić siebie nawzajem”.

Posłuchaj Newsbeata On żyje O 12:45 i 17:45 w dni powszednie – lub posłuchaj ponownie Tutaj.