Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazdy dzielą się niesamowitymi chwilami ze ślubu Omara Kamaniego „Next Level” z Nadą Adele

Gwiazdy dzielą się niesamowitymi chwilami ze ślubu Omara Kamaniego „Next Level” z Nadą Adele

Goście opisali to jako „spełnienie bajki”, gdy szef mody z Manchesteru, Omar Kamani, poślubił modelkę Nadę Adele. Oszałamiająca czterodniowa uroczystość została nazwana „weekendem weselnym wyższego poziomu”, na którym na południu Francji dosłownie nie szczędzono żadnych wydatków.

Omar, założyciel firmy modowej Pretty Little Thing, i jego nowa żona Nada otrzymali gratulacje, gdy w weekend w mediach społecznościowych opublikowano grupę zdjęć z tego wesołego wydarzenia.

Para udostępniła teraz także swój pierwszy publiczny post pod pseudonimem „Kamanis” z podpisem: „Na zawsze z tobą”, w którym zamieszcza więcej zdjęć ze swojego ślubu.

Przeczytaj więcej: Bracia Kamani z PrettyLittleThing ogłaszają wspólne przedsięwzięcie biznesowe

Na wydarzenie, które trwało cztery dni w weekend, zaproszono całą plejada gwiazd. Na uroczystości w oszałamiającym pięciogwiazdkowym Hotelu-Du-Cap Eden Roc na Cap D’Antibes na południu Francji wydano miliony funtów.

Nada i Omar świętują swój ślub(Zdjęcie: Germain Larkin)

A teraz znani przyjaciele i rodzina Omara i Nady spędzają w weekend więcej magicznych chwil. Wśród gwiazdorskich gości znaleźli się supermodelka Naomi Campbell, piłkarz Rio Ferdinand, gwiazda Boyzone Ronan Keating, gwiazda popu Christina Milian i bokser Anthony Joshua.

Do znanych przyjaciół Manchesteru należy rodzina Thomasów z showbiznesu, a Ryan Thomas był przy tej okazji drużbą Omara. Była gwiazda Corrie, Richard Fleischman, niemal skradła show, dając na scenie swój pierwszy ślub.

Następnego dnia grał także na pianinie, towarzysząc gwiazdorowi „Pozycji” Ronanowi Keatingowi, gdy ten również występował na scenie. Później Ronan pokazał także na przyjęciu swoje imponujące umiejętności irlandzkiego tańca rzecznego.

READ  Król Karol „zawstydzony” swoim synem i „odrzucił zaproszenie na urodziny”
READ  ARR vs LUB Wynik na żywo Dream11 Prediction Skład Drużyny Polska Liga Siatkówki

READ  William zatrzymuje się, aby zrobić zdjęcie uczniom w Royal Norfolk Gallery