Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ant i Dec rozpoczynają ponowne uruchamianie I’m a Celebrity po chaotycznym otwarciu programu na żywo

Żenujące mrówki i Dec zostali zmuszeni do wznowienia piątkowego wydania Jestem gwiazdą po chaotycznym otwarciu, podczas którego Dec miał kłopotliwy wypadek w szafie, a mrówka wpadła na zapaloną świecę.

The Jordi Boys powracają na czwarty koncert w tym tygodniu, po tym, jak przez weekend do poniedziałku byli poza ekranami przez cztery noce z rzędu z powodu Storm Irwin.

jestem sławny Bazę produkcyjną zamku Gwrych nawiedziła burza, a zawodnicy zostali usunięci z zamku i ponownie poddani kwarantannie.

Wrócili też na ekrany we wtorek wieczorem, Mrówka i grudzień Przyznali, że to było dla nich i koncertu „zwariowanych kilka dni” i mieli dość szalony początek ostatniego występu na żywo.

CZYTAJ WIĘCEJ: Lauren Kelly chce zobaczyć więcej „zaginionych” Jestem sławną gwiazdą

Po pokazaniu napisów początkowych do „Jestem gwiazdą” i słynnej melodii, chłopcy jak zawsze przeszli przez drzwi do pokoju zamkowego, ale gdy to zrobili, Dess krzyknęła: „Właśnie otworzyłam guziki, ” przed oszołomioną Mrówką, po przyjęciu grudnia, weszła na jedną ze świec na miejscu, zanim wróciła na swoje miejsce.

Ant i Dec rozpoczynają ponowne uruchamianie I’m a Celebrity po chaotycznym otwarciu programu na żywo

Mrówka krzyknęła: „Zdmuchnęłaś świecę! Nie żyjemy, żyjemy?”

To z pewnością było na żywo, ponieważ miliony widzów były świadkami ich wpadek, zanim Ant i Dec wrócili przez drzwi, aby ponownie wejść i zrobić płynniejszy prolog.

Duet Geordie szybko przeniósł się do serialu, ale fani I’ A Celebrity szybko zareagowali na wpadki na Twitterze.

Sami chłopcy przyznali się do tego również online, tweetując: „Cóż, to był chaotyczny początek!”

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, ogłoszenia i recenzje prosto na swoją skrzynkę odbiorczą, Przejdź tutaj, aby zapisać się do naszego bezpłatnego biuletynu

READ  Arnold Schwarzenegger jeździ na rowerze przed powrotem do domu… ​​dzień po wypadku z wieloma pojazdami