Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Księżniczka Charlene opowiada o tajemniczej „niezwykle bolesnej” chorobie w rzadkim wywiadzie – wiadomości ze świata

44-latka powiedziała, że ​​jest na długiej drodze do wyzdrowienia po tym, jak poważnie zachorowała podczas podróży do rodzinnej RPA na początku zeszłego roku i zniknęła z oczu opinii publicznej.

Księżniczka Charlene z Monako mówi, że jej zdrowie jest nadal kruche

Księżniczka Charlene z Monako w rzadkim wywiadzie ujawniła, że ​​jej zdrowie jest nadal kruche po jej tajemniczej chorobie.

Żona Alberta, książę Monako, przez długi czas była nieobecna w blasku życia publicznego od czasu infekcji ucha, nosa i gardła.

Jej problemy spowodowały, że przeszła kilka operacji w rodzinnej Afryce Południowej, gdzie była pływaczka olimpijska przebywała przez 10 miesięcy, po czym wróciła do Monako w marcu tego roku.

Strona Six poinformowała w listopadzie ubiegłego roku, że 44-latek prawie zmarł po utracie znacznej wagi, co było wynikiem „niemożności spożywania stałych pokarmów przez ponad sześć miesięcy” według źródła zbliżonego do Księżniczka.

Książę Albert i księżniczka Charlene mają siedmioletnie bliźniaki, Gabriellę i Jack
(

zdjęcie:

Obrazy Getty’ego)

Po raz pierwszy zachorowała w maju podczas zaplanowanej 10-dniowej wizyty w ojczyźnie, podczas której musiała przejść kilka bolesnych operacji.

„Moje zdrowie jest nadal kruche i nie chcę iść za szybko” – powiedziała dziennikowi Monaco „Matin” księżniczka Charlene, która powoli wraca do zdrowia.

Droga była długa, trudna i bardzo bolesna. Dziś czuję się spokojna.”

Na początku tego miesiąca zadebiutowała publicznie, biorąc udział w Monaco E-Prix z mężem i siedmioletnimi bliźniakami, księżniczką Gabriellą i księciem Jacquesem.

Książę Albert i księżniczka Charlene są małżeństwem od 2011 roku
(

zdjęcie:

Obrazy Getty’ego)

Książę Albert został skrytykowany z bliska za to, że nie traktował wystarczająco poważnie stanu swojej żony po tym, jak w zeszłym roku powiedział magazynowi People: „Była wyraźnie wyczerpana zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie”.

Przyznał również, że została przyjęta do „zakładu leczenia” poza Monako, co było jej osobistą decyzją i przy wsparciu rodziny.

Ale źródło ujawniło: „To niesprawiedliwe, że jest przedstawiana jako cierpiąca na jakiś problem psychiczny lub emocjonalny.

„Nie wiemy, dlaczego nieletni nie doceniają, że prawie umarła w Afryce Południowej”.

Krążyły plotki o kłótni małżeńskiej, ale księżniczka Charlene szybko je obaliła.

Powiedziała magazynowi People: „Nadal uważam za niefortunne, że niektóre media promują takie plotki o moim życiu i związkach.

„Podobnie jak wszyscy jesteśmy ludźmi i jak wszyscy ludzie mamy emocje i słabości, a tylko nasza rodzina jest narażona na kontakt z mediami i przekazywana jest najmniejsza wrażliwość.

„Bardzo się cieszę, że wróciłem do domu w Monako i z rodziną. Otrzymałem wiele pozytywnych i ciepłych wiadomości, gdy byłem poza Monako i dziękuję im za wsparcie”.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  „Bezpośrednie wsparcie ze strony Unity pozwoliło nam urzeczywistnić Outer Wilds na takim poziomie, na jakim zostało wydane” — deweloperzy omawiają wsparcie Unity