Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chaos w Manchester Palace Theatre, gdy ochroniarz zatrzymuje się wcześniej z powodu śpiewu tłumu, gdy wzywana jest policja

Chaos w Manchester Palace Theatre, gdy ochroniarz zatrzymuje się wcześniej z powodu śpiewu tłumu, gdy wzywana jest policja

Policja została wezwana dziś wieczorem do Palace Theatre po tym, jak doniesiono, że w tłumie wybuchły „małe zamieszki”.

Do incydentu miało dojść podczas występu musicalu The Bodyguard w centrum Manchesteru.

Od tego czasu widzowie teatralni zabrali się do mediów społecznościowych, twierdząc, że przedstawienie powinno było zostać przerwane wcześnie po tym, jak publiczność zaczęła „próbować śpiewać nad aktorami”. Zdjęcia zamieszczone na Twitterze pokazują kilka radiowozów przed Palace Theatre.

Czytaj więcej: Mężczyzna zostaje przewieziony do szpitala po pożarze domu, ponieważ droga jest zamknięta

Jeden z nich powiedział: „Nie mogę uwierzyć w to, co właśnie zobaczyłem w Palace Theatre oglądając The Bodyguard.

„Małe zamieszki ustały po koncercie, ponieważ publiczność próbowała śpiewać nad aktorami. Wezwano policyjne furgonetki. Mayhem”.

Inny dodał: „Ostatnio widziałem wiele doniesień o złym zachowaniu w teatrze i zastanawiałem się, czy nie są one trochę przesadzone. W każdym razie dziś wieczorem w Pałacu musieli przerwać przedstawienie podczas pierwszego aktu, aby zdezorientować publiczność. „

Policja w The Bodyguard w Manchesterze(zdjęcie: @Jeangenie00)

„Musieli ponownie przerwać program podczas finału za wrzaski, wrzaski i irytację obsady.

„Postanowili nie kończyć występu z powodu zamieszania. Bardzo mi przykro z powodu całej obsady. Szanuję cały personel Manchester Palace za próbę poradzenia sobie z bardzo trudną sytuacją. Trzy radiowozy poza sceną. Okropne”.

Policja gra musical The Bodyguard w Pałacu

Coral McCune napisała na Twitterze: „Nie mogę uwierzyć, że wszyscy zostaliśmy wyrzuceni na 10 minut przed końcem. Brak szacunku dla idiotów śpiewających i krzyczących. Czułem się niesamowitymi wykonawcami i nie skończyłem”.

Raporty wysłane do MEN pokazały, że niektórzy członkowie widowni zostali usunięci przez funkcjonariuszy policji, a widzowie powiedzieli, że program został odwołany i wszyscy zostali poinformowani o ewakuacji 10 minut wcześniej.

Policja w The Bodyguard w Manchesterze(zdjęcie: CoralMckown)

Tash napisała na Twitterze: „Poszedłem do Palace Theatre w Manchesterze, aby zobaczyć ochroniarza i grupę gospodarzy śpiewających główną rolę podczas ostatniej piosenki. Wybuchły zamieszki, przedstawienie zostało odwołane i wezwano policję”.

READ  Ósma córka Sue Radford ogłasza ciążę w obliczu powiększenia się największej brytyjskiej rodziny

A @REDARMY1878 napisało: „Byłem tam tylko po to, żeby obejrzeć ochroniarza w pałacu i podczas wielkiego finału wybuchły małe zamieszki, pokazując, że anulowani ludzie są fizycznie usuwani i walczą w przejściu. Wszystko dlatego, że nie umiesz śpiewać!! !!!Policja na miejscu!Absolutnie.

Ostrzegł widzów teatralnych, aby nie śpiewali podczas pokazów The Bodyguard po pojawieniu się raportów Poprzednia publiczność w trasie Próba „zdmuchnięcia” aktorów i „pogawędki” podczas przedstawienia.

Skontaktowano się z Palace Theatre w celu uzyskania komentarza.

Przeczytaj więcej najważniejszych artykułów dnia tutaj

Przeczytaj następujące: