Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kevin Spacey został oskarżony o cztery przypadki napaści na tle seksualnym w Londynie

Królewska Prokuratura twierdzi, że Kevin Spacey został oskarżony o cztery przypadki napaści na tle seksualnym w Wielkiej Brytanii.

Amerykański aktor został oskarżony w związku z incydentami z udziałem trzech mężczyzn, do których rzekomo doszło w Londynie między marcem 2005 a sierpniem 2008 roku oraz w Gloucestershire w kwietniu 2013 roku.

Prokuratura Koronna stwierdziła, że ​​62-latek został również oskarżony o spowodowanie, aby osoba zaangażowała się w penetrację seksualną bez jej zgody.

Policja Mitt powiedziała, że ​​trzej mężczyźni są teraz po trzydziestce i czterdziestce.

Ogłoszenie zarzutów jest następstwem przeglądu dowodów zebranych przez Komendę Stołeczną Policji we wcześniejszym śledztwie dotyczącym sprawcy.

Rosemary Ainsley, szefowa CPS ds. przestępstw specjalnych. Służba miała „upoważnione oskarżenia karne” przeciwko Spacey.

„Prokuratura Koronna przypomina wszystkim zainteresowanym, że postępowanie karne przeciwko Spaceyowi jest aktywne i że ma on prawo do sprawiedliwego procesu” – dodała Ainsley.

Na początku tego miesiąca amerykański aktor miał zagrać w nowym filmie, który w tym tygodniu zadebiutuje na festiwalu filmowym w Cannes we Francji.

Pan Spacey jest dwukrotnym zdobywcą Oscara, znanym z ról w American Beauty, The Usual Suspects i House Of Cards.

Wcześniej był dyrektorem artystycznym The Old Vic Theatre w Londynie.

READ  Khloe Kardashian idzie na siłownię po magicznej imprezie oscarowej z Kim