Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani kwestionują bezpieczeństwo sukni Kim Kardashian na gali Met

Fani kwestionują bezpieczeństwo sukni Kim Kardashian na gali Met

Kim Kardashian pojawiła się na długo oczekiwanej gali Met 2024, ale jej strój wywołał zamieszanie i niepokój wśród fanów.

Założycielka Skims (43 l.) spacerowała po czerwonym dywanie podczas gali Met przed Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku w poniedziałek, 6 maja. Na corocznej imprezie, która zbiegła się z wystawą „Śpiące królewny: moda na przebudzenie” Instytutu Kostiumów, Kardashian miała na sobie srebrną sukienkę w stylu Johna Galliano z gorsetem podkreślającym talię.

Srebrna suknia została ozdobiona liśćmi i miała metaliczną spódnicę z koronkowym trenem. Do zestawu dobrała prosty szary szal, a jej blond włosy ułożyły się w długie plażowe fale.

Dramatyczny gorset Kardashian wzbudził duże zainteresowanie w Internecie, którzy zastanawiali się, jak gwiazda reality show zdołała wcisnąć talię w obcisłą sukienkę. Na X (dawniej Twitterze) fan udostępnił A Sekcja z Moda Wydarzenie było transmitowane na żywo z czerwonego dywanu, na którym, jak twierdzili, Kardashian walczyła o oddychanie.

„Nie mogę się doczekać, aż ktoś przeprowadzi wywiad z Kim, żebym mogła zobaczyć, jak próbuje nabrać powietrza do przepony, aby wypowiedzieć zdanie #MetGala” – podpisali post.

Tymczasem wielu widzów podzieliło się równie zszokowanymi reakcjami na metamorfozę Kardashian na Met Gali.

„Jak oddycha Kim Kardashian?” zapytał jeden z użytkowników X. „Jej talia wygląda na taką wąską w tym omg”.

„Talia Kim Kardashian jest śmieszna. Nie chcę hejtować, ale jest to dość niepokojące, zwłaszcza gdy ludzie [sic] Pragnie być taka jak ona. Przepraszam” – napisała kolejna osoba.

„Kim Kardashian wygląda, jakby nie mogła oddychać. Ten gorset wygląda niewygodnie, ale wygląda dobrze” – powiedziała jedna z fanek, a jedna z krytyków skomentowała: „Nie lubię Kim Kardashian i nie przepadam za nią, ale ten gorset ??? To musi boleć jak cholera??

READ  Popularność Harry'ego i Meghan w USA spada poniżej księcia Andrzeja po odcinku South Park

Podczas pozowania do zdjęć przed Metropolitan Museum of Art matka czwórki dzieci miała trudności z chodzeniem po schodach ze względu na gorset, dlatego podczas wydarzenia pomagały jej inne osoby.

To nie pierwszy raz, kiedy Kardashianka przyciąga uwagę na Gali Met. W przypadku wydarzenia w 2022 r Z kamerą u Kardashianów Aktorka miała na sobie przezroczystą, sięgającą do ziemi sukienkę Boba Mackiego, którą wcześniej nosiła Marilyn Monroe. Słynna hollywoodzka aktorka miała na sobie tę sukienkę w 1962 roku, kiedy śpiewała dla prezydenta Johna Kennedy’ego na jego 45. urodzinach.

W tym czasie Kardashian powiedziała współgospodarzowi czerwonego dywanu La La Anthony, że schudła 16 funtów, aby zmieścić się w sukienkę. „Spojrzałem na nie i powiedziałem: «Daj mi około trzech tygodni»” – powiedział miliarder, wspominając, jak sukienka na początku nie pasowała. „To było ogromne wyzwanie, to było jak okrążenie. Byłem zdeterminowany, byłem zdeterminowany, żeby być w formie”.

Choć Kardashian, stojąc na schodach Met Gala, miała na sobie oryginalną sukienkę, później zmieniła ją w dokładną replikę sukienki – dodała. Magazyn Vogue’a „Nigdy nie chciałaby w nim siedzieć, jeść ani ryzykować jego uszkodzenia”.

Jednak dramatyczna dwutygodniowa utrata wagi Kardashian była szeroko krytykowana w mediach społecznościowych i wywołała reakcję takich gwiazd jak Jameela Jamil i Lili Reinhart. W odpowiedzi na krytykę Kardashian broniła utraty wagi, porównując ją do tego, co aktor mógł robić przed rolą w filmie.

„Dla mnie to było coś w stylu: «OK, Christian Bale może to zrobić w roli filmowej i nie ma w tym nic złego»”. „Nawet Renée Zellweger przybrała na wadze do tej roli” – powiedziała. New York Timesa. „U mnie jest tak samo. Nie mówiłem: «Hej wszystkim, dlaczego nie stracicie tej wagi w krótkim czasie?».

READ  Pierwsze spojrzenie: Idris Elbis przedstawia dramatyczny zwiastun i datę premiery Luther: The Fallen Sun

Tematem przewodnim Met Gali 2024 było „Śpiące królewny: moda na nowo” – co zbiegło się z otwarciem corocznej wystawy Instytutu Kostiumów. Wystawa skupia około 50 kostiumów o znaczeniu historycznym, z których niektóre są zbyt delikatne, aby można je było ponownie założyć.

Oprócz tematu zachęcano gości do przestrzegania zasad ubioru panujących na gali Met, luźno nazywanej „Ogrodem Czasu”. Dress code inspirowany jest opowiadaniem pod tym samym tytułem, napisanym przez J. J. Ballarda w 1962 roku, które skupia się na temacie ulotnego piękna.

Oprócz założycielki SKKN Kim, na gali Met 2024 wzięły udział jej siostry Kendall Jenner i Kylie Jenner, a także jej matka Kris Jenner. Śledź aktualizacje na żywo z gali Met Tutaj.

Niezależny Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Kim Kardashian w celu uzyskania komentarza.