Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alison Hammond szczegółowo opisała swoją irytację, ponieważ była określana jako „czarna gospodarz” w programie ITV This Morning.

Allison Hammond wyraziła swoje niezadowolenie z powodu bycia określanym jako nowy „czarny gospodarz”, kiedy zaczęła występować we flagowym programie ITV This Morning.

Wraz z Dermotem O’Leary, popularna osobowość telewizyjna, 47 lat, wkroczyła, aby zastąpić piątkowy zespół męża i żony Eamonna Holmesa i Ruth Langsford w 2020 roku.

Ale przyznała, że ​​była rozczarowana po przeczytaniu negatywnych komentarzy na temat jej wizyty, a niektórzy ignorowali jej zdolność do wykonywania pracy podczas wygładzania jej potu.

„Właśnie stałem się kolorem”: Alison Hammond, 47 lat, szczegółowo opisuje swoje niezadowolenie, ponieważ została nazwana „Czarną Gospodarzem”, kiedy dołączyła do programu This Morning ITV

Rozmowa z Lauren Kelly i jej córką Rosie Co jeśli? W podcastie Allison omówiła swój „szok” wywołany szokującymi komentarzami.

„Mówiąc ci, co było naprawdę denerwujące”, powiedziała, „jak pamiętam czytanie artykułu i po raz pierwszy stałam się kolorową. Ponieważ powiedział, że „czarna hostia zajmuje miejsce Eamonna i Ruth”. Naprawdę mnie to niepokoiło.

„To był pierwszy raz, kiedy pomyślałem 'O mój Boże, jestem tylko kolorem, jestem niczym innym, nie jestem Allison Hammond’, którym zawsze byłem”.

„Zostałam czarną hostessą, co było naprawdę szokujące i bardzo denerwujące” – dodała.

Szok: Osobowość telewizyjna, która zastąpiła duet męża i żony Eamonn Holmes i Ruth Langsford, powiedziała, że ​​​​czuje się jak ona

Szok: Osobowość telewizyjna, która zastąpiła duet męża i żony Eamonn Holmes i Ruth Langsford, powiedziała, że ​​​​czuje „tylko kolor” (na zdjęciu z Dermotem O’Leary)

Alison przyznała, że ​​chociaż Eamonn otwarcie krytykował utratę swojego miejsca w serialu, on i Roth udzielili jej pełnego wsparcia i zachęty do podjęcia pracy.

Powiedziała: „Przed pierwszym występem byłam bardzo zestresowana, więc byłam naprawdę zdenerwowana. Ale przebolałem i wszystko było w porządku.

Nie wiem, czy ludzie zdają sobie sprawę, że ta praca spotkała mnie z dużą krytyką, ponieważ najwyraźniej moi przyjaciele robili to wcześniej, Eamonn i Ruth, więc było to trudne, a Eamonn i Ruth kazali mi to zrobić.

Omawiając swoją relację ze swoim partnerem z Dermotem, Allison dodała: „Była naprawdę autentyczna, a my byliśmy naprawdę szczerzy i mówiliśmy: „Naprawdę walczyliśmy, na początku było ciężko, było naprawdę ciężko. „

Ze wszystkim, co się z tym wiąże, negocjacje były naprawdę trudne.

Nie pracując ze sobą przed koncertem, powiedziała: „Czujemy, że rzeczy się zmieniły, gdy się zbliżamy.

Zespół: Podczas omawiania jej związku ze swoim partnerem z Dermotem O'Leary, Allison dodała: „Był naprawdę autentyczny, a my byliśmy naprawdę szczerzy (na zdjęciu w lutym 2022 r.)

Zespół: Podczas omawiania jej związku ze swoim partnerem z Dermotem O’Leary, Allison dodała: „Był naprawdę autentyczny, a my byliśmy naprawdę szczerzy (na zdjęciu w lutym 2022 r.)

Wyjawiła: „Teraz jesteśmy naprawdę dobrymi towarzyszami. Rozmawiamy ze sobą co tydzień i cieszymy się, że możemy się zobaczyć.

Zamiast się denerwować, jesteśmy teraz podekscytowani, widząc się w programie lub poza nim. To miłe. Jesteśmy teraz w naprawdę dobrym miejscu.

Alison i Dermot zostali potwierdzeni jako nowi gospodarze w piątek rano w listopadzie 2020 roku, po tym, jak Ruth i Eamonn zostali zdegradowani do prowadzenia programu podczas wakacji.

ZAMIENIONE: Alison i Dermot zostali potwierdzeni jako nowi gospodarze w piątek rano w listopadzie 2020 r., Po tym, jak Ruth i Eamonn (na zdjęciu) zostali obniżeni do prowadzenia programu podczas wakacji.

ZAMIENIONE: Alison i Dermot zostali potwierdzeni jako nowi gospodarze w piątek rano w listopadzie 2020 r., Po tym, jak Ruth i Eamonn (na zdjęciu) zostali obniżeni do prowadzenia programu podczas wakacji.

Prezenterzy rozpoczęli swoją upragnioną nową pracę w styczniu 2021 r., dołączając do składu, który obejmuje również głównych gospodarzy Philipa Schofielda i Holly Willoughby.

„Nigdy nie marzyłam, że kiedy dołączyłam dziś rano – początkowo na kilka miesięcy – nadal będę tam 19 lat później” – powiedziała w oświadczeniu Allison, która przerwała milczenie w sprawie zmiany po tygodniach spekulacji.

Bardzo zależy mi na programie i widzach, którzy go oglądają, więc to ogromny zaszczyt i zaszczyt prowadzić program, który tak bardzo kocham. Jestem naprawdę podekscytowana, że ​​mogę robić więcej tego, co kocham, razem z moim pięknym Dermotem.