Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Historia romansu Phillipa Schofielda z młodą biegaczką w „This Morning” zostanie zamieniona na serial telewizyjny.

Historia romansu Phillipa Schofielda z młodą biegaczką w „This Morning” zostanie zamieniona na serial telewizyjny.

  • 61-letnia gwiazda „Shamed” w maju po 21 latach zrezygnowała z prowadzenia dziennego programu
  • Firma produkcyjna uważa, że ​​Channel 4 „idealnie pasowałby” do serialu

Skandal z Phillipem Schofieldem zostanie wyemitowany dziś rano w serialu telewizyjnym „Amazing”.

Zniesławiona gwiazda (61 l.) odeszła z prowadzenia dziennego programu po 21 latach, kiedy przyznała, że ​​wielokrotnie okłamywała swoich szefów w sprawie romansu z biegaczem.

Philip – który określił ten związek jako „nierozsądny, ale nie nielegalny” – zdradził swoją żonę Stephanie z młodą koleżanką.

Próbę utrzymywano w tajemnicy przez lata, dopóki nie przyznał się do „The Mail on Sunday”, że skłamał, twierdząc, że to tylko plotki.

Przyznał, że wprowadził w błąd swojego pracodawcę ITV, kolegów, przyjaciół i ówczesnych klientów w spółce zarządzającej YMU.

Phillip Schofield został sfotografowany z byłą gospodarzem „This Morning” Holly Willoughby 16 maja, zanim jego szokująca rezygnacja została złożona
Zawstydzony prezenter telewizyjny Schofield rozmawiał o swoim romansie z redaktorem medialnym BBC Amolem Rajanem

Teraz podróż, która kosztowała jego karierę, będzie pokazywana na ekranach telewizorów w całym kraju w „niesamowitym” dramacie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Phillip Schofield przestał obserwować „byłą najlepszą przyjaciółkę” Holly Willoughby na Instagramie

Uważa się, że roboczy tytuł to The Runner i będzie wiązać się z konsekwencjami dla współprowadzącej Holly Willoughby (42 l.).

Źródło podało, że firma produkcyjna stojąca za serialem uważa, że ​​Channel 4 będzie „idealnie dopasowany”. słońce.

„Ta historia odzwierciedli to, co się wydarzyło” – powiedzieli. Ludzie oglądali to z zewnątrz, ale dramat da perspektywę na to, co może się wydarzyć za zamkniętymi drzwiami.

W niezwykłej serii wywiadów z mea culpa przeprosił za całą krzywdę, jaką wyrządził.

Wywołało to niezwykły efekt domina w programie i ITV, a Willoughby musiała wydać oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​nic nie wie o tej sprawie.

Schofield upierał się jednak, że nie „przygotował” mężczyzny, mimo że spotkał się z nim po raz pierwszy, gdy miał 15 lat.

Phillip Schofield z żoną Stephanie Lowe i córkami Molly i Ruby w Londynie w 2018 r.

Następnie dodał: „Przyciąganie to przyciąganie”. Nie inaczej jest w świecie gejów i w świecie heteroseksualnym czy lesbijskim.

READ  Chloe Madeley ukrywa palec serdeczny podczas wieczoru dziewcząt, podczas gdy jej mąż James Haskell szepcze do ucha tajemniczej blondynki.

Przeczytaj więcej: Dziś rano Phillip Schofield wysłał do Holly SMS-a, błagając o przebaczenie za kłamstwa w jego związku… i pozostał bez odpowiedzi

Nie powinno być żadnej różnicy. I tu pojawia się homofobia.

„Poznaliśmy się, gdy miał 15 lat i odwiedziłem jego szkołę teatralną [he attended].’

W emocjonalnym wywiadzie dla korespondenta BBC Amola Rajana Schofield powiedział, że życie uratowały mu córki Molly (29 lat) i Ruby (27 lat).

Powiedział, że konsekwencje jego przyznania się do kłamstwa na temat swojego związku z młodszym kolegą były „bezlitosne” i ujawnił, że miał myśli samobójcze.

„Moje dziewczyny uratowały mi życie” – powiedziała Schofield. „W zeszłym tygodniu powiedziały, że nie opuściły mnie ani na sekundę. Są przy mnie w każdej chwili, bo boją się spuścić mnie z oczu. Jak to jest przez dziewczyny, żeby przechodziły przez coś takiego?”

Powiedzieli mi: „Nie waż się tego robić pod naszą strażą. Mamy się tobą opiekować”. Gdyby nie było moich córek, nie byłoby mnie tutaj, bo nie widzę swojej przyszłości.

Były prezenter Live and Kicking został po raz pierwszy sfotografowany publicznie w czerwcu, po tym jak przyznał, że przez miesiąc ukrywał się w obawie, że zostanie opluty przez publiczność.

Phillip Schofield pojawił się po raz pierwszy w czerwcu od niszczycielskiego skandalu „This Morning” – wyglądając zdrowiej, gdy świętował urodziny swojej ukochanej mamy.

Widziano go w Kornwalii, aby świętować 87. urodziny swojej ukochanej mamy Pat.

Na początku tego miesiąca wyszło na jaw, że Schofield przestał obserwować swojego byłego chłopaka Willoughby’ego na Instagramie.

Jego ostatnim postem na platformie mediów społecznościowych było wideo, na którym stoi obok Muzeum Sztuki Fondation Louis Vuitton w Paryżu 7 maja – dwa tygodnie przed wybuchem skandalu.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielem Phillipa Schofielda i Channel 4 w celu uzyskania komentarza.