Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sting wygląda na bardziej niż kiedykolwiek zakochanego w swojej uroczej żonie Trudie Styler, gdy są w Posso entrare?  Premiera „Ody do Neapolu” podczas Festiwalu Filmowego w Rzymie

Sting wygląda na bardziej niż kiedykolwiek zakochanego w swojej uroczej żonie Trudie Styler, gdy są w Posso entrare? Premiera „Ody do Neapolu” podczas Festiwalu Filmowego w Rzymie

Sting i jego żona Trudie Styler wyglądali na szczęśliwą parę na premierze Posso Entrare? Oda do Neapolu podczas 18. Festiwalu Filmowego w Rzymie w poniedziałkowy wieczór.

72-letni muzyk i 69-letnia aktorka wyglądali na zakochanych bardziej niż kiedykolwiek podczas wydarzenia na czerwonym dywanie w Auditorium Parco Della Musica.

Sting nie mógł oderwać wzroku od swojej pięknej żony, która miała na sobie zachwycającą niebieską aksamitną sukienkę, gdy przytulili się do siebie.

Trudi, która oprócz kariery aktorskiej jest płodną producentką filmową, uzupełniła ją prostym srebrnym naszyjnikiem i pasującymi kolczykami.

Rozpuściła blond loki i zdecydowała się na nieskazitelny makijaż, pozując przed kamerami.

SWEET: Sting i Trudie Styler wyglądali na szczęśliwą parę na premierze Posso Entrare? Oda do Neapolu podczas 18. Festiwalu Filmowego w Rzymie w poniedziałkowy wieczór
SWEET: 72-letni muzyk i 69-letnia aktorka okazali się zakochani bardziej niż kiedykolwiek podczas wydarzenia na czerwonym dywanie w Auditorium Parco Della Musica.

Tymczasem Sting wyglądał elegancko jak zawsze w czarnym garniturze, marynarce, białej koszuli i krawacie.

Trudy wyreżyserowała film, a Sting towarzyszył żonie podczas olśniewającej premiery.

Sting i Trudy są małżeństwem od 1992 roku i mają dzieci: Mickeya (39 l.), Jake’a (38 l.), Elliota (32 l.) i Giacomo (27 l.).

Mickey to aktorka, która wystąpiła w takich filmach jak Frances Ha i Now Is Everything, a Elliott jest muzykiem.

Wycieczka ma miejsce po tym, jak para wzięła udział w ceremonii rozdania nagród Ivor Novello, która odbyła się na początku tego lata, podczas której Sting otrzymał stypendium, najwyższe wyróżnienie Akademii.

Przemawiając na dywanie brytyjski rockman powiedział, że „uwielbia” Ivors Academy i jest „podekscytowany” otrzymaniem „tego niesamowitego zaszczytu”.

Powiedział: „Ostatnim razem, gdy tu byłem, otrzymałem nagrodę za całokształt twórczości, co moim zdaniem było trochę przedwczesne…

„Ale oczywiście Drużyna była poza życiem i brzmi to trochę jak Władca Pierścieni, ale myślę, że z Drużyną wiąże się więcej obowiązków.

MIŁOŚĆ: Sting nie mógł oderwać wzroku od swojej pięknej żony, która podczas ubierania miała na sobie zachwycającą niebieską aksamitną sukienkę.
Strój: Trudy, płodna producentka filmowa, oprócz kariery aktorskiej, idealnie uzupełniona prostym srebrnym naszyjnikiem i pasującymi kolczykami
Piękna: Nosiła blond włosy zaczesane do tyłu i pozowała do aparatów, wybierając nieskazitelny makijaż.
DOBRY WYGLĄD: Tymczasem Sting jak zwykle wyglądał elegancko w czarnym garniturze, marynarce, białej koszuli i krawacie
Mąż: Trudy wyreżyserowała nowy film, a Sting był obecny, aby wspierać żonę na olśniewającej premierze
Rodzina: Sting i Trudy są małżeństwem od 1992 roku. Mają Mikeya (39 lat), Jake’a (38 lat), Elliota (32 lata) i Giacomo (27 lat).
Talent: Mickie jest aktorką, która występowała w takich filmach jak Frances Ha i Now Is Everything, a Elliott jest muzykiem

„The Ivorowie chronią prawa autorów piosenek – to jedna z rzeczy, którymi się zajmują, nie tylko uznani autorzy piosenek, tacy jak ja, ale także wschodzący autorzy piosenek.

READ  Quiz tygodnia: Co sprawiło, że Simone Biles znalazła się na szczycie świata?

„To także jeden z głównych towarów eksportowych Wielkiej Brytanii, czyli nasze pisanie piosenek, więc należy je chronić, dlatego jestem bardzo dumny, że jestem częścią tej organizacji” – dodał.

Sting był wokalistą, autorem tekstów i gitarzystą nowofalowego zespołu The Police od 1977 r. do ich rozpadu w 1986 r.

Karierę solową rozpoczął w 1985 roku.

Sława: Sting był wokalistą, autorem tekstów i gitarzystą nowofalowego zespołu The Police od 1977 r. do ich rozpadu w 1986 r.
Młodość: Wyglądała niesamowicie w swojej figurze, gdy obejmowała niebieską sukienkę
RAZEM: Trzymali się za ręce na czerwonym dywanie
Zamknij: Zaproponowali wygodną ofertę
Sympatyczny: Zapewnij ujednoliconą prezentację
Zespół: Swój wzrost podkreśliła złotymi szpilkami
Sytuacja: Stali przed kamerami
Wszyscy byli uśmiechnięci: wydawali się w świetnych humorach
Dumna: wyreżyserowała nowy film
Przystojny: Wyglądał całkiem młodo
Inteligentny: Wyglądał elegancko w czarnym garniturze
Duet: Świetnie razem wyglądali
Doskonale: stworzył ruchomy widok dla kamer
Dopasowane i dopasowane: wyglądało świetnie
Świecąca: Wyglądała nieskazitelnie
Sukienka: Wycięła wspaniałą figurę