Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Zazdrosny” książę William jest zaskoczony sukcesem Harry’ego, twierdzą eksperci w nowym dokumencie Hulu

„Zazdrosny” książę William jest zaskoczony sukcesem Harry’ego, twierdzą eksperci w nowym dokumencie Hulu

Książę William był „zaskoczony” sukcesem księcia Harry'ego i dotychczasowym sukcesem Invictus Games, powiedział królewski autor Robert Jobson w nowym dokumencie Hulu.

Według królewskiego autora książę William mógł być „zazdrosny” o sukces swojego brata(POOL/AFP za pośrednictwem Getty Images)

Książę William poczuł „pewną zazdrość” i był „zaskoczony” sukcesem księcia Harry’ego, jak stwierdził ekspert w nowym dokumencie.

Autor królewski Robert Jobson powiedział, że książę Sussex jest „w swoim żywiole”, gdy rozmawia z weteranami wojskowymi, a w tego typu kontekstach nie musi być „księciem”, ale może po prostu być „Harrym”. Invictus Games to „pierwszy projekt pasji” Harry'ego i odniósł ogromny sukces, odkąd założył tę imprezę w 2014 roku, stwierdził komentator.

Jobson stwierdził, że to „imponujące”, w jaki sposób Harry'emu udało się zebrać pieniądze na to wydarzenie, ponieważ wiązało się to z wysokimi kosztami. Według autora fakt, że gry odniosły „niezwykły sukces” od czasu ich premiery, najwyraźniej wywołał zazdrość u jego starszego brata Williama.

Przeczytaj więcej: Książę William „blokuje potencjalny powrót Harry'ego do rodziny królewskiej, aby chronić Kate” – twierdzi ekspert.

Książę Harry założył Invictus Games w 2014 roku(AFP za pośrednictwem Getty Images)

„Myślę, że panowała w pewnym stopniu zazdrość z powodu sukcesu” – powiedział w filmie dokumentalnym. „Myślę, że William był zaskoczony jego sukcesem oraz tym, ile pieniędzy na to wydano i ile rządów na to wydano .” „Byli w to zaangażowani”.

„The Mirror” zwróciło się do Pałacu Kensington z prośbą o komentarz.

Dokument jest dostępny na platformie Hulu i przedstawia Harry'ego rozmawiającego o swojej rodzinie oraz o tym, jak ważne są dla niego Igrzyska Invictus. Program zatytułowany Prince Harry's Quest: Life, Family and the Invictus Games skupia się na niedawnym wywiadzie, którego Harry udzielił ABC News podczas pobytu w Kanadzie przed przyszłoroczną imprezą. Harry, lat 39, ma pięcioletni kontrakt z Netfliksem o wartości 80 milionów funtów i nie jest jeszcze jasne, czy decyzja o wypuszczeniu filmu dokumentalnego na Hulu została oficjalnie zatwierdzona przez giganta streamingowego.

READ  BBC Radio 1: Adele Roberts opuszcza stację po ośmiu latach

Najnowsze wiadomości, polityka, sport i branża rozrywkowa z USA znajdziesz na stronie Amerykańskie lustro.