Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Whitney Adebayo z Love Island robi zmysłowy pokaz w uroczym kombinezonie, trzymając się za ręce ze swoim stylowym chłopakiem, Lushanem Nowake, w Los Angeles

Whitney Adebayo z Love Island robi zmysłowy pokaz w uroczym kombinezonie, trzymając się za ręce ze swoim stylowym chłopakiem, Lushanem Nowake, w Los Angeles

Whitney Adebayo zaprezentowała się w zmysłowym kostiumie podczas sobotniego wyjścia z chłopakiem Lushanem Nowackim do Los Angeles.

Była gwiazda Love Islander (25 l.), która zajęła drugie miejsce wraz z Lochanem (również 25 l.), wyglądała na zafascynowaną, trzymając się za ręce podczas spaceru po Sunset Boulevard w Hollywood.

Influencerka olśniła w wysadzanym klejnotami kombinezonie od stóp do głów i nadal eksponowała swój duży dekolt, mimo że ryzykowała kolejną awarię garderoby.

Whitney pokazała swoją szczupłą sylwetkę, zakładając obcisły garnitur i zakrywając długie nogi przezroczystą osłoną.

Tymczasem Lochan podczas swojego wyjścia zaprezentowała się elegancko w szmaragdowozielonym satynowym topie i czarnych spodniach dresowych oraz modnych tenisówkach.

Wow: 25-letnia Whitney Adebayo zaprezentowała się w uroczym kombinezonie podczas sobotniego wyjścia z chłopakiem Lushanem Nowackim, również 25-letnim, do Los Angeles
Robi: Była członkini Love Island, która wraz z Lochanem zajęła drugie miejsce, wyglądała uroczo, trzymając się za ręce, spacerując bulwarem Sunset Boulevard w Hollywood

Piękność zestawiła swój elegancki wygląd z torebką na ramię od Yves Saint Laurent, a swoją długość uzupełniła czarnymi butami na wysokim obcasie.

Zakochana para spędziła kilka dni nad stawem, świętując 10-lecie istnienia marki odzieżowej White Fox.

Whitney udostępniła więcej zdjęć na swojej stronie na Instagramie, błyszcząc w krótkiej dżinsowej sukience, stojąc przed aparatem.

Na cudownych ujęciach Lucian pojawił się w tle, fotografując Whitney.

Związek pary wydaje się być coraz silniejszy, odkąd opuścili willę Love Island.

Stało się to po tym, jak Whitney zaryzykowała wywołanie konfliktu ze swoimi współpracownikami, atakując „graczy” z jej serialu.

Gwiazda reality show podzieliła się swoimi spostrzeżeniami w jednym z odcinków podcastu Saving Grace z GK Barrym.

Whitney ostro skrytykowała swoich byłych chłopaków za wymyślenie „planu gry”, mówiąc: „Kiedy wybierasz się na Love Island, bardzo rzadko ludzie przychodzą z czystymi intencjami”.

Podróż: Zakochana para spędziła kilka dni za stawem, świętując 10. rocznicę istnienia swojej marki odzieżowej White Fox.
Wspaniała: udostępniając więcej zdjęć na swoim koncie na Instagramie, Whitney pozowała do aparatu w dżinsowej mini sukience.
Nadal są silni: para udostępniła na Instagramie serię zdjęć z wystawnej podróży do Hollywood
UWIELBIONY: Wygląda na to, że związek pary staje się coraz silniejszy, odkąd opuścili willę Love Island

„To dosłownie przetrwanie najsilniejszych”.

W innym miejscu czatu opowiedziała o życiu w willi, ujawniając, że jedynym palaczem w willi był Zachariah Noble, a Cady McDermott uwielbiała e-papierosy.

Whitney powiedziała również, że jedynymi osobami, które właściwie widziała od zakończenia programu, są Lochan i jej najlepsza przyjaciółka, Catherine Agbaje.

READ  Lily Moss pokazuje swój boczny dekolt w seksownym stroju LBD, dołączając do stylowych Daisy Edgar-Jones i Salmy Hayek na pokazie Gucci Cosmos