Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Warhammer 40K: Space Marine 2 pozwoli ci zmierzyć się z towarzyszami w niebieskich zbrojach w trybie PvP, przynajmniej według ujawnionego artbooka

Warhammer 40K: Space Marine 2 pozwoli ci zmierzyć się z towarzyszami w niebieskich zbrojach w trybie PvP, przynajmniej według ujawnionego artbooka

Pokaż to Warhammer 40K: Kosmiczny Marine 2 Będzie zawierać tryb PvP, który obecnie nie jest oficjalnie potwierdzony.

Minęło ponad dziesięć lat od premiery Warhammer 40K: Space Marine, ale jeszcze w tym roku ukaże się kontynuacja studia Sabre Interactive. Dom grał w tę grę na targach Gamescom w zeszłym roku i tak bardzo jej się spodobał, że powiedzieli, że to może być ich gra pokazowa. Podobnie jak wiele dzisiejszych gier, wygląda na to, że będzie miała tryb online, choć nie zostało to jeszcze potwierdzone. Na początku tego tygodnia YouTuber Bardalen0 Zaproponował, że rzuci okiem na The Art and Making of Warhammer 40K: Space Marine 2, książkę z grafiką, która ma być dołączona do edycji kolekcjonerskiej gry i która, jak można było się spodziewać, ujawniła pewne spoilery na temat gry.

Nie będę tutaj zdradzać żadnych spoilerów na temat tej historii. Możesz obejrzeć cały film, jeśli desperacko chcesz dowiedzieć się więcej, ale najważniejszą rzeczą, jaką potwierdziła książka, jest to, że będzie ona miała tryb PvP. Trybem będzie oczywiście „tylko” Marines vs. Marines, a książka z grafiką potwierdziła również różne klasy, które będą w nim dostępne. Najwyraźniej pojawi się także możliwość dostosowania logo i klanu, a także centralny obszar, w którym będziesz mógł wybierać misje i ulepszać swojego Kosmicznego Marines.

Oprócz tego są tam również szczegółowe informacje na temat pojazdów, broni, wrogów i rzeczy interaktywnych, które znajdziesz w podstawowej grze, więc jeszcze raz zachowaj ostrożność, jeśli chcesz uniknąć spoilerów. W końcu gra ukaże się dopiero we wrześniu tego roku, więc pozostało jeszcze kilka miesięcy, zanim każdy będzie mógł w pełni doświadczyć jej na własnej skórze. Mamy też szczęście, że gra w ogóle wyjdzie, ponieważ Saber Interactive zdołało obronić się przed Embracerem, dosłownie wykupując się w marcu.

READ  Google świętuje Pixel Fold dzięki niesamowitej nowej grze Mystery Exclusive