Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Floki: Czy zbliża się podjazd?  Badanie kluczowych wskaźników

Floki: Czy zbliża się podjazd? Badanie kluczowych wskaźników

  • Popularność FLOKI była wysoka wraz ze wzrostem wskaźników społecznościowych.
  • Cena monety memowej uległa lekkiej korekcie, ale trend może nie być kontynuowany.

O monetach o memach zrobiło się ostatnio głośno, m.in. Floki Eno [FLOKI]Dzieje się tak dzięki ogromnemu wzrostowi jego popularności.

W momencie pisania tego tekstu cena FLOKI przekroczyła zwyżkowy wzór, co może przełożyć się na zwyżkowy wzrost.

Ruch w górę Floki

Analiza wykresu dziennego FLOKI przeprowadzona przez AMBCrypto ujawniła interesującą zmianę. Po osiągnięciu szczytu w połowie marca, cena monety memowej zaczęła poruszać się w ramach zwyżkowej flagi.

Kontynuowała konsolidację w obrębie formacji przez ponad miesiąc, a następnie ostatecznie eksplodowała 4 maja. Przełamanie powyżej byczego wzoru flagi wskazuje, że cena FLOKI może wkrótce ponownie osiągnąć marcowy szczyt.

Uparty wzór flagi dla FLOKI

Źródło: Widok handlowy

Sprawy społeczne również wyglądały optymistycznie, jeśli chodzi o walutę memów. Według najnowszego LunarCrush ćwierkać, Wskaźniki społecznościowe mem coina wzrosły, a ponad 48% rynku pozostało pozytywne na FLOKI.

A także oficjalny uchwyt X (dawniej Twitter) monety memowej Wspomniany Który FLOKI cieszy się popularnością w serwisie społecznościowym, co odzwierciedla jego popularność.

Jednak pomimo tych optymistycznych sygnałów cena memu zaobserwowała korektę. według CoinMarketCapWartość memecoina spadła o 1,5% w ciągu ostatnich 24 godzin.

W momencie pisania tego tekstu jego cena wynosiła 0,0001909 USD.

Trend wzrostowy może zostać wznowiony

Inwestorzy nie powinni się jeszcze martwić spadkiem cen, ponieważ po wybiciu się z flagi byka często następuje ponowny test poziomu wsparcia. Dlatego też nierzadko zdarza się lekki spadek cen przed kolejnym gwałtownym wzrostem.

AMBCrypto stwierdziło, że prawdopodobną przyczyną niedawnego spadku cen może być wysoki wskaźnik likwidacji. Likwidacja memecoina gwałtownie wzrosła do poziomu 0,0002 dolara, po czym jego cena spadła.

Źródło: Hyblock Capital

Analiza danych Santiment przeprowadzona przez AMBCrypto sugeruje, że trend spadkowy może nie być kontynuowany. Przykładowo po podwyżce spadła cena finansowania FLOKI.

READ  Eni i CIP wprowadzają partnerstwo z morską energetyką wiatrową do Polski

Ogólnie rzecz biorąc, stopy procentowe mają tendencję do zmiany kierunku w kierunku przeciwnym do stopy finansowania. Wskaźnik MVRV również pozostał na bardzo wysokim poziomie, co można uznać za sygnał wzrostowy.

Wzrósł jednak przepływ na giełdach, co wskazuje na dużą presję sprzedaży.

Stopa finansowania FLOKI spadła

źródło: sentyment

Aby lepiej zrozumieć, czy hossa byków zostanie wznowiona, AMBCrypto przeanalizowało następnie dzienny wykres memecoina.


czyta Floki Eno [FLOKI] Przewidywanie cen 2024-25


Według naszej analizy moneta memowa Chaikin Money Flow (CMF) odnotowała niewielki wzrost i utrzymywała się powyżej poziomu neutralnego.

Jego wskaźnik MACD również pokazał możliwość zwyżkowego crossovera. Te wskaźniki i wskaźniki wskazywały, że szanse na to, że cena FLOKI ponownie wzrośnie w nadchodzących dniach, były wysokie.

Źródło: Widok handlowy