Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PEPE’S PORK WSTĘP KRWI: Oto, co się dzieje

PEPE’S PORK WSTĘP KRWI: Oto, co się dzieje

  • Dane wykazały, że presja na sprzedaż wieprzowiny wzrosła.
  • Większość wskaźników wskazywała na dalszy spadek cen.

Dziecko [PEPE] Rozwidlony token, PepeFork [PORK]Zyskał wiele uwagi w społeczności kryptowalut dzięki rosnącym wskaźnikom społecznościowym. Podczas gdy popularność wieprzowiny wzrosła, działania cenowe poszły w przeciwnym kierunku.

Dlatego AMBCrypto planowało sprawdzić aktualny status PEPE i PORK, aby zobaczyć, jak ze sobą konkurują.

NAJNOWSZA KRWI WIEPRZOWI

Najnowszy LunarCrush ćwierkać Zwrócono uwagę na interesującą zmianę w odniesieniu do wieprzowiny, w związku ze wzrostem jej wskaźników społecznych.

Możliwą przyczyną tego wzrostu popularności może być tygodniowy wzrost memecoina o ponad 12%.

Dzięki rosnącym cenom nastroje wokół monety memowej pozostały zwyżkowe, o czym świadczy wysoki sentyment.

Wzrosło morale ważone wieprzowiną

źródło: Santiment

Trend wzrostowy był jednak krótkotrwały, ponieważ moneta memowa doświadczyła poważnej korekty cen. według CoinMarketCapcena memów spadła o ponad 10% tylko w ciągu ostatnich 24 godzin.

W momencie pisania tego tekstu jego notowania wynosiły 0,0000002431 USD, a kapitalizacja rynkowa przekraczała 102 mln USD.

Analiza danych Santiment przeprowadzona przez AMBCrypto wykazała, że ​​5 maja wskaźnik MVRV PORK spadł, co wskazuje na mniejszą liczbę inwestorów realizujących zyski.

Ponieważ cena memecoina spadła, inwestorzy zdecydowali się na sprzedaż. Tak było w przypadku wzrostu aktywnych depozytów waluty memowej.

Ponadto 5 maja wzrosła jego podaż na giełdzie, podczas gdy podaż OTC spadła. Oznacza to, że w momencie publikacji presja sprzedaży była wysoka.

Presja na sprzedaż wieprzowiny rośnie

źródło: Santiment

Pepe jest w lepszej sytuacji

Z drugiej strony Pepe zachował się inaczej. Według CoinMarketCap jego cena w ciągu ostatnich 24 godzin spadła zaledwie o 1,5%.

W chwili publikacji prasy jej notowania wyceniane są na 0,000008569 dolarów, a kapitalizacja rynkowa wynosi 3,6 miliarda dolarów. Nastroje na rynku wokół PEPE pozostały zwyżkowe wraz ze wzrostem wykresu ważonych nastrojów.

READ  XRP jest gotowy na boom, ponieważ dyrektor generalny Uphold przewiduje duże zainteresowanie instytucjonalne

W przeciwieństwie do wieprzowiny, PEPE pozostawało pod dużą presją zakupową. Podaż mema na giełdach zmalała, natomiast w ciągu ostatniego tygodnia wzrosła podaż pozagiełdowa.

W rzeczywistości AMBCrypto wspomniany Wcześniej o możliwości osiągnięcia przez PEPE poziomu 0,00001 USD w nadchodzących dniach.

Presja zakupowa PEPE była duża

źródło: Santiment

Czego można się spodziewać po wieprzowinie

Ponieważ PORK znajdował się w niepokojącym stanie, AMBCrypto planowało sprawdzić wykres dzienny, aby lepiej zrozumieć, czy może on zmienić trend spadkowy.

Ustaliliśmy, że wskaźnik względnej siły (RSI) odnotował gwałtowny spadek.


Realistyczne czy nie, oto ono Kapitalizacja rynkowa wieprzowiny w przeliczeniu na DOGE


Chaikin Fund Flow (CMF) również wykazywał podobną tendencję spadkową. Wskazują one, że szanse na kontynuację spadków cen były duże.

Jednak MACD pozostał na korzyść kupujących, ponieważ pokazał byczą przewagę na rynku.

Źródło: Widok handlowy