Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jestem gwiazdą Nigel Farage ujawnia, dlaczego oszczędzono mu niektórych prób z buszatorami

Jestem gwiazdą Nigel Farage ujawnia, dlaczego oszczędzono mu niektórych prób z buszatorami

Nigel Farage ujawnił, że problemy zdrowotne uniemożliwią mu udział w niektórych procesach Bushtuckera podczas następnej kadencji. Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd.

Były przywódca Partii Niepodległości Wielkiej Brytanii i Partii Brexitu wkroczy do dżungli, aby wziąć udział w 23. sezonie reality show ITV wraz ze znanymi osobistościami, w tym Jamie Lynn Spears, Tego ranka Prowadząca Josie Gibson oraz piosenkarz i prezenter Marvin Humes i Pierwsze randki Gwiazda Fred Sirikis.

Uważa się, że Farage jest najlepiej opłacanym zawodnikiem jestem sławny Według doniesień, za swój występ zapłacono mu 1,5 miliona funtów.

W wywiadzie z słońcePodkreślił, że kontuzje, których doznał w poprzednich wypadkach, pozwolą mu uniknąć części fizycznych wyzwań związanych z programem.

W okresie poprzedzającym wybory parlamentarne w 2010 roku Farage uległ katastrofie lotniczej, w wyniku której doznał przebicia płuca, dwóch złamań kręgów, kilku złamanych żeber i złamania mostka.

„Cokolwiek będzie miało związek z podnoszeniem ciężarów, odpadnę, bo oczywiście doznałem poważnych obrażeń fizycznych, rekonstrukcji szyi i Bóg wie czego jeszcze” – powiedziała 59-latka.

„Więc są w pełni świadomi, że jestem trochę uszkodzony, jeśli chodzi o budowę ciała. Jednak mimo to nadal mogę robić większość rzeczy.

Obsada Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!

(ITV)

W swoim pierwszym wyzwaniu prezenter GB News zostanie wysadzony na środku australijskiej pustyni wraz z Gibsonem i gwiazdą YouTube Nylą Rose, 3000 km od reszty jego kolegów z obozu.

On i jego koledzy będą musieli ukończyć serię misji, a jeśli im się to uda, współtowarzysze z obozu w dżungli będą mieli więcej czasu na dokończenie własnych eksperymentów.

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Pojawienie się Farage’a w tym niezwykle popularnym programie wzbudziło już kontrowersje ze względu na jego dobrze udokumentowane prawicowe poglądy na takie tematy jak imigracja i różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn, a niektórzy fani grozili bojkotem serialu.

Jestem gwiazdą„Zawsze obejmował różnorodną obsadę ze wszystkich dziedzin życia publicznego i przez 20 lat swojej obecności na ekranie przedstawiał postacie polityczne” – stwierdziła ITV w oświadczeniu.

Mówi się, że Farage jest najlepiej opłacanym uczestnikiem programu w historii

(Władze Palestyńskie)

porozmawiać słońceFarage przyznał, że jego czas w serialu „mógł przypominać całkowity wypadek samochodowy”.

„Może w końcu z kimś powalczę – kto wie! Może zostanę wykluczony w pierwszej turze, nie wiem. „

„Ale wiem, że sytuacja może się bardzo pogorszyć i jesteś przed kamerą 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu aż do 22 dni, gdy zawodnicy przebywają w dżungli. Więc oczywiście sytuacja może się znacznie pogorszyć. „

Nowa seria pt Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd! Startuje w ITV 19 listopada.