Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podsumowanie i reakcje Smackdown: Nadchodzi mężczyzna

Podsumowanie i reakcje Smackdown: Nadchodzi mężczyzna

Zespół zadający obrażenia CTRL nie tracił czasu i dał odczuć swoją obecność Piątkowy wieczór SmackDown W tym tygodniu otworzyli program, aby uczcić swoich nowych członków. Bayley pochwaliła się dołączeniem Asuki do grupy, mówiąc, że był to jeden z najlepszych planów każdego zapaśnika w historii WWE.

Godne uwagi jest to, że nadal powodowały one problemy między Bayley a resztą zespołu Damage CTRL. Ostatecznie pozostali w stabilnym związku, spotykając się, aby odeprzeć drużynę Babyface złożoną z Bianki Belair, Charlotte Flair i Shotzi. Muszą po prostu pozostać spójną jednostką, ponieważ, cóż, mamy już mecz w grze wojennej Seria ocalałych.

To był kolejny ważny moment w programie — ukochana drużyna musiała znaleźć kolegę z drużyny, który dołączyłby do nich w meczu, aby rozegrać mecz 4 na 4.

Pokazano, jak Belair rozmawia z Mią Yim, a ona nie wiedziała o tym, ponieważ Damage CTRL wkrótce potem założyła na nią buty. Przesłanie było jasne – Złe Dziewczyny wyeliminują każdą osobę na tyle szaloną, by zgodzić się dołączyć do Dobrych Dziewczyn.

Z pewnością taki sam los spotkał Zelinę Vegę.

Powiedziawszy to, Belair powiedziała Flairowi: „Myślę, że znasz kogoś, kto może nam pomóc”, po czym Charlotte powiedziała, że ​​zadzwoni. Do kogo możesz się zwrócić? Nie mając dokąd się zwrócić, Flair sprawdził.

Śmiali się z tego, jakby kobieta, do której zadzwoniłem, mogła nie dotrzeć do budynku na czas, ale oczywiście dotarła.

przyszedł mężczyzna.

Wyszli z anteny z wielką bójką – która stała się trochę niezręczna z dziwnym momentem na końcu – ale było to dobre przedstawienie długiej historii i mieli dobry pomysł, aby ją zakończyć.


WWE chciało w tym programie coś wyjaśnić, a mianowicie, że Santos Escobar jest człowiekiem, który, jak mają nadzieję, stanie się dla nich wielką gwiazdą. Dostał przewagę w drugiej godzinie na nakręcenie promo po tym, jak znokautował Reya Mysterio z akcji.

READ  „Przeciek” Ryana Reynoldsa pozostawia walijskich wieśniaków niezadowolonych z „jednego ze swoich”

Fani wygwizdywali go, skandowali „co” i wrzeszczeli na niego przy każdej okazji. To dobry znak!

Kąt Escobara? Że Dominik Mysterio przez cały czas miał rację co do swojego kochanego starego ojca i nie miał racji, patrząc na niego jak na mentora. Grupa LWO miała być potężna. Mysterio miał go wspierać, a nie obok takiego outsidera jak Carlito.

Jedyne przeprosiny, jakie złożył, to przeprosiny, że nie spowodował więcej szkód. Następnie posunął się nawet do powiedzenia, że ​​ma nadzieję, że operacja Mysterio się nie powiedzie, że złapie infekcję, a nawet ma nadzieję, że amputowano mu całą nogę.

cholera jasna!

Zelina Vega straciła cierpliwość, pojawiła się, by uderzyć Escobara i płakać, bo zawsze mu ufała. Na ring weszli także Joaquin Wilde i Cruz del Toro, którzy oficjalnie umyli ręce przed Escobarem. LWO całkowicie eksplodowało.

Carlito, oczywiście, był jedynym, który mógł kogokolwiek bronić. Uratował Santosa i na tę walkę będziemy musieli poczekać jeszcze jakiś czas.


Solo Sequa powrócił w tym tygodniu do telewizji, a wszystko po to, by się napawać, oczywiście za pośrednictwem Paula Heymana, za wyeliminowanie Johna Ceny. Być może nigdy więcej nie zobaczymy tego człowieka, a to wszystko dzięki Solo.

Żegnaj Johnie Cenie!

Heymanowi udało się wtrącić nawiązanie do „Pięć ruchów zagłady”, co warto podkreślić, ale była to tylko kwestia spojrzenia na Sikoę w jak najlepszym świetle, a Heyman jest w tym mistrzem.

To doprowadziło bezpośrednio do…

Twój segment w LA Knight w tym tygodniu:

Pozwól mu z tobą porozmawiać!

Knight zrobił to, co zwykle, zabawiając publiczność swoim gładkim językiem, jednocześnie dając jasno do zrozumienia, że ​​nadal planuje powrót do Roman Reigns i WWE Championship. Najpierw będzie musiał przejść przez The Bloodline i wyeliminować ich wszystkich, aby nie przeszkadzali mu w kolejnej walce o tytuł.

READ  Liam Gallagher udostępnia zdjęcie posiniaczonej i poobijanej twarzy po upadku z helikoptera

Pierwszy był Jimmy Uso, który pokonał go w prostym meczu pojedynczym. Jednakże, oczywiście, Sequa wrócił po zakończeniu meczu i już miał zostawić Knighta w pozycji pionowej.

Dopóki nie pojawił się niespodziewany gość, który go uratował – Cody Rhodes!

Tak naprawdę nie wyjaśnili obecności Cody’ego, poza wspomnieniem o jego bieżących problemach z The Bloodline, ostatnio gdy Jimmy kosztował Cody’ego tytuły tag team na Monday Night Raw. Jeśli nic innego, ciekawie jest zobaczyć kolejny przykład gorącej gwiazdy, którą fani chcą widzieć w towarzystwie Cody’ego, którego fani również chcą, aby Reigns pokonał. Ostatnim razem poszło dobrze i nie ma powodu sądzić, że tutaj nie będzie podobnie.


cała reszta

  • The Street Profits pokonali The Brawling Brutes i Pretty Deadly i stali się kolejnymi pretendentami do tytułów tag team. Mecz jak na czas jaki dał był bardzo dobry. To tylko kwestia czasu, zanim frakcja Lashley/Profits zmierzy się łeb w łeb z Dniem Sądu i wygląda na to, że stanie się to raczej wcześniej niż później. Warto zaznaczyć, że Ridge Holland i Butch po meczu wpadli w kłopoty w wyniku przypadkowego kopnięcia w głowę, które bezpośrednio zakończyło mecz. Po odejściu Sheamusa bardzo trudno będzie rozbić ten duet. Ale zdaniem tego skromnego pisarza Butch zasługuje na coś więcej. Zobaczymy dokąd to wszystko zajdzie stąd.
  • Dragon Lee prowadził kampanię na rzecz Nicka Aldisa, aby zemścić się za kontuzję Reya Mysterio, ale zamiast tego Aldis umieścił go w meczu przeciwko Axiom z NXT. To kontynuowało trend polegający na tym, że WWE po prostu umieszczało Lee w telewizji, pozwalając mu rozegrać z kimś dobry mecz i czyniąc go czystym w tym meczu.
  • Grayson Waller pokonał Camerona Grimesa w meczu pojedynczym z pomocą Austina Theory’ego, który komentował przy ringu. Przynajmniej dla mnie pozostaje zaskakujące, w jaki sposób Grimes był wykorzystywany od czasu jego powołania do głównego składu.
READ  Pogoń: Niewidomy zawodnik zapytał, jakiego koloru są bile snookerowe

Mocna oferta.

Klasa B-

Twoja kolej.

Czytaj więcej