Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EastEnders obsadził gwiazdę Hollywood w scenariuszu pogrzebu

EastEnders obsadził gwiazdę Hollywood w scenariuszu pogrzebu

EastEnders Następują spoilery.

EastEnders Według doniesień, hollywoodzki aktor Alan Ford został obsadzony w nadchodzącej historii.

Aktor, który zagrał w filmach m.in porwać, Zamknij i przechowuj oraz dwie beczki z dymem I Egzorcysta: początekudają się na Albert Square z ponurej okazji.

słońce Doniesienia sugerują, że mieszkańcy Walford wezmą udział w pogrzebie cioci Sal, siostry Peggy Mitchell, którą ostatni raz widziano na ekranie w styczniu 2017 roku na pogrzebie Ronniego i Roxy Mitchell po ich tragicznym utonięciu. Oczekuje się, że postać Forda będzie obecna na pogrzebie.

Ricky Vigil M//Obrazy Getty’ego

Powiązany: EastEnders – Ujawniono każdy świąteczny spoiler

Ford wystąpił już gościnnie w programie EastEnders Wcześniej grał oszusta imieniem Sam Sangers w odcinku z 1986 roku.

Podejrzany Sam próbował przejąć majątek Debbie Wilkins należący do jej zmarłego chłopaka Andy’ego O’Briena, ale Pauline Fowler szybko go odesłała.

Nie wiadomo jeszcze, czy Ford w swojej następnej misji wcieli się w nową postać, czy też Sam niespodziewanie powróci ze względu na nieznane powiązania z ciotką Sal.

Ostatnia wzmianka o ciotce Sal miała miejsce w 2022 r., kiedy Sharon Watts zasugerowała, że ​​Phil Mitchell uciekając przed policją, mógł ukrywać się w jej domu wakacyjnym.

Ciocia Sal, EastEnders

BBC

Powiązany: EastEnders Fani spodziewają się dużego rozwoju w Avani

Pogrzeb ciotki Sal następuje po tym, jak aktorka Anna Karen, która grała ją w wielu odcinkach, odkąd pojawiła się po raz pierwszy w 1996 roku, zmarła w lutym 2022 roku w wieku 85 lat w wyniku pożaru w jej domu.

Po śmierci aktorki… EastEnders Pochwalił ją w oświadczeniu, w którym pochwalił gwiazdę za stworzenie „ostrej, bystrej i niezwykle popularnej postaci”, której widzowie „nigdy nie zapomną”.

„Ci, którzy z nią pracowali EastEnders „Nigdy nie zapomnę jej ciepła, życzliwości, zabawy i dobrego poczucia humoru” – kontynuowano w oświadczeniu.

READ  Paddy McGuinness powstrzymuje łzy, dzieląc się przejmującym przesłaniem w serialu „Nie patrz w dół” w obliczu raka… po tym, jak ujawnił, że stracił ojca z powodu raka okrężnicy.

To EastEnders Rzecznik odmówił komentarza w sprawie doniesień o castingu Forda i pogrzebie ciotki Sal.

EastEnders Jest nadawany od poniedziałku do czwartku o 19:30 w BBC One. Program jest także emitowany w BBC iPlayer.

Czytaj więcej EastEnders Spoilery na naszej dedykowanej stronie głównej

Portret głowy Zuzanny Aleksandra

Reporter i zastępca redaktora magazynu Digital Spy Susanna jest niezależną pisarką i redaktorką specjalizującą się w branży rozrywkowej. W 2014 roku ukończyłam studia z tytułem licencjata z literatury angielskiej i amerykańskiej oraz kreatywnego pisania, a także tytułem magistra z produkcji kreatywnej. Pisała dla Cyfrowy szpieg Od tego czasu, gdy po raz pierwszy zaangażowałem się w pracę poprzez doświadczenie zawodowe, napisałem dla tej witryny setki opowiadań na różne tematy, od Simowie Do Doktor Kto. Zuzanna także pisała ujawnić czasopismo. Jej szczególnymi zainteresowaniami są mydło (jej Kierować z ukrycia Tematem przewodnim będą lata 2000 Ulica Koronacyjna), Marvela i Gwiezdne Wojny. Potrafi także zacytować sporo wersów z przyjaciele I Brooklyn dziewięć dziewięć.