Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda „This Morning” Sam Rubin zmarł w wieku 64 lat w wyniku tragicznego zawału serca zaledwie kilka dni po swoim ostatnim występie w telewizji.

Gwiazda „This Morning” Sam Rubin zmarł w wieku 64 lat w wyniku tragicznego zawału serca zaledwie kilka dni po swoim ostatnim występie w telewizji.

Autor: Lily Jobson dla Mailonline

08:21 11 maja 2024, aktualizacja 09:19 11 maja 2024

W wieku 64 lat zmarła była gwiazda „This Morning” Sam Rubin.

Doświadczony nadawca, który gościł Hollywood Uncensored, zmarł tragicznie w piątek po przewiezieniu do szpitala w Los Angeles.

według różnorodnySam doznaje śmiertelnego zawału serca w swoim domu w Hollywood zaledwie kilka godzin po porannej emisji regularnego programu informacyjnego.

ITV poprowadziło gwiazdy do złożenia hołdu ukochanemu gospodarzowi programów rozrywkowych po tym, jak KTLA potwierdziła smutną wiadomość.

„Nasze serca są bardzo ciężkie w ten weekend z powodu wiadomości z Los Angeles, że nasz hollywoodzki korespondent Sam Rubin zmarł w wieku 64 lat” – napisała ITV na X, znanym wcześniej jako Twitter.

Była gwiazda „This Morning”, która gościła „Hollywood Uncentriced”, zmarła w wieku 64 lat po przewiezieniu do szpitala po tragicznym zawale serca w Los Angeles w piątkowy poranek (na zdjęciu w „This Morning” w 2018 r.)
Według Variety Sam doznał śmiertelnego zawału serca w swoim domu w Hollywood zaledwie kilka godzin po porannym programie informacyjnym na antenie (na zdjęciu w „This Morning” w 2018 r.)
W 2018 r. regularnie pojawiał się w programie „This Morning” w Wielkiej Brytanii, rozmawiając z byłymi gospodarzami Holly Willoughby i Phillipem Schofieldem (wszystko nakręcono w 2018 r.).

Sam był reporterem rozrywkowym i zdobywcą nagrody Emmy gospodarzem porannego programu numer 1 KTLA w Los Angeles, nadawanego na żywo w programie This Morning.

Przez dziesięciolecia codziennie budził Tinseltown swoim uroczym urokiem i ogromnym doświadczeniem w świecie kina, kojarzonym z gwiazdami i stał się pieszczotliwie nazywany „Hollywood Samem”.

„W poniedziałkowym programie odbędzie się hołd złożony Samowi, ale w międzyczasie przesyłamy kondolencje jego żonie Leslie, ich czwórce dzieci i kolegom Sama z KTLA”.

Rylan Clarke, który był wśród gwiazd składających hołd, dodał: „Bardzo smutna wiadomość”. Piękny mężczyzna x”.

Ben Stiller napisał: „Bardzo smutno i przykro słyszeć o śmierci Sama Rubina. Pierwszy wywiad przeprowadziłem z nim w 1993 r. i niezliczoną ilość razy na przestrzeni lat.

„Kochał aktorów i filmy. Sprawiał, że wszyscy czuli się komfortowo, zawsze było łatwo i przyjemnie. Był instytucją. Straciliśmy go zbyt wcześnie. Przesyłamy wyrazy miłości jego rodzinie”.

Sam został zabrany karetką do UCLA West Hills, ale po przybyciu na miejsce stwierdzono zgon.

Reporter, który wczoraj był na antenie, pracuje w KTLA od 1991 roku, zajmując się rozrywką, filmem i telewizją.

READ  Zestaw Viaplay do polskiego wydania

W 2018 roku regularnie pojawiał się w programie „This Morning” w Wielkiej Brytanii, rozmawiając z byłymi gospodarzami Holly Willoughby i Phillipem Schofieldem.

Nieżyjący już gwiazdor telewizji był szczęśliwym mężem swojej żony Leslie Jill Shuman, którą poślubił w 2007 roku, i mają razem dwójkę dzieci.

Robin w trakcie swojej kariery przeprowadzał wywiady z niektórymi z najsłynniejszych gwiazd świata, w tym z ikoną Mariah Carey
ITV poprowadziło gwiazdy do złożenia hołdu ukochanemu gospodarzowi programów rozrywkowych po tym, jak KTLA potwierdziła smutną wiadomość
Rylan Clarke i aktor Ben Stiller byli wśród gwiazd, które złożyły hołd weteranom nadawcy
Reporter, który wczoraj był na antenie, pracuje w KTLA od 1991 roku, zajmując się rozrywką, filmami i telewizją (na zdjęciu w KTLA 5 ze swoimi byłymi kolegami)
Sam został zabrany karetką do UCLA West Hills, ale po przybyciu na miejsce stwierdzono zgon
Nieżyjący już gwiazdor telewizji był szczęśliwie żonaty ze swoją żoną Lesley Gail Shuman (na zdjęciu), którą poślubił w 2007 roku, i mieli razem dwójkę dzieci.

Przed ślubem z Leslie Sam poślubił Julie Anderson w 1988 r. i rozwiedli się w 2006 r. Mają razem dwójkę dzieci.

Hollywood Uncensored z Samem Rubinem miał 120 odcinków, wyprodukowanych przez jego własną firmę produkcyjną SRE, Inc.

SRE wyprodukowało także ponad 200 godzin programów dla kanałów telewizyjnych i kablowych, w tym programy na żywo na czerwonym dywanie.

Robin był także członkiem-założycielem Stowarzyszenia Krytyków Filmowych Broadcast.

W swoim najnowszym poście na Instagramie Robin podzielił się wywiadem z aktorką Jane Seymour.

Po ogłoszeniu jego śmierci KTLA 5 opublikowało hołd i zauważyło, że „śmiech, urok i troskliwa osobowość Robina poruszyły wszystkich, którzy go znali”.

„KTLA 5 z głębokim smutkiem zawiadamia o śmierci Sama Rubina. Sam był gigantem lokalnego przemysłu informacyjnego i świata rozrywki, a także przez dziesięciolecia gwiazdą porannej telewizji w Los Angeles.

„Jego śmiech, urok i troskliwa osobowość poruszyły wszystkich, którzy go znali. Sam był kochającym mężem i ojcem: role, które bardzo cenił. Nasze myśli są z rodziną Sama w tym trudnym czasie” – napisano na kanale X.

Przed ślubem z Leslie Sam poślubił Julie Anderson w 1988 r. i rozwiedli się w 2006 r. Mają razem dwójkę dzieci.
Zdobył wiele nagród Emmy, nagrodę Złotego Mikrofonu dla najlepszego reportera rozrywkowego oraz nagrodę za całokształt twórczości od Stowarzyszenia Nadawców Południowej Kalifornii.
SRE wyprodukowało także ponad 200 godzin programów dla telewizji i telewizji kablowej, w tym występy na żywo na czerwonym dywanie

Jego koledzy z KTLA również złożyli hołd weteranom na antenie.

„Nie wiemy, co się stało, ale było to zaskakujące” – powiedział Frank Buckley, wieloletni prezenter poranny.

Tymczasem Eric Spielman dodał: „Nie mogę uwierzyć, że to ogłaszamy, to ogromny szok”.

„To jest absolutnie okropne” – powiedziała Elizabeth Wagmeister z CNN w Channel X. Życie jest bardzo cenne.

„Sam Rubin dorastał w Los Angeles i był ostoją – częścią tkanki miasta, ponieważ tak długo był w naszych domach (w telewizji). Dorastałem, obserwując go i zawsze byłem podekscytowany widokiem go w akcji na czerwonym dywanie”.

READ  7 rzeczy do zrobienia podczas tego weekendowego festiwalu Perogi - Indianapolis Monthly

„Sam Rubin był legendą” – powiedział aktor Jerry O’Connell. Spoczywaj w pokoju, królu.

Wzruszony Henry Winkler zadzwonił w piątek podczas audycji KTLA o godzinie 13:00 i skomentował „ciepło” weterana dziennikarstwa i jego zdolność do uspokajania swoich poddanych.

„Sprawił, że wszyscy poczuli się wyjątkowo i otworzyli się jak kwiat” – powiedziała gwiazda „Happy Days”. „Zainteresował się tobą jako profesjonalistą i był zainteresowany tobą jako człowiekiem”.

W 2013 roku Rubin otrzymał nagrodę Impact Award przyznaną przez National Hispanic Media Alliance za wyjątkową uczciwość w dziennikarstwie radiowym.

Perry Sock, prezes i dyrektor generalny Nexstar, opisał Robina jako ikonę i ukochanego członka.

Sam był ikoną Los Angeles i branży rozrywkowej oraz ukochanym członkiem Nexstar Nation. Łączę się w modlitwie z jego rodziną i rodziną KTLA, gdy opłakujemy jego śmierć. „Będziemy za nim tęsknić” – powiedział.

Zdobył wiele nagród Emmy, nagrodę Złotego Mikrofonu dla najlepszego reportera rozrywkowego oraz nagrodę za całokształt twórczości od Stowarzyszenia Nadawców Południowej Kalifornii.

Został także wybrany Reporterem Roku w dziedzinie rozrywki przez Los Angeles Press Club.

W 2013 roku Rubin otrzymał nagrodę Impact Award przyznaną przez National Hispanic Media Alliance za wyjątkową uczciwość w dziennikarstwie radiowym.

Oprócz tego wspierał także kilka organizacji, w tym trasę MS 150 Bay to Bike Tour, szkoły w Los Angeles i programy alfabetyzacji.