Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wskazówki, spinogramy i odpowiedzi dla dzisiejszego New York Timesa na niedzielę, 12 maja

Wskazówki, spinogramy i odpowiedzi dla dzisiejszego New York Timesa na niedzielę, 12 maja

Szukasz podpowiedzi, wykresów i odpowiedzi do sobotnich seriali? Znajdziesz je tutaj:

ForbesaWskazówki, spinogramy i odpowiedzi dla dzisiejszego New York Timesa na sobotę, 11 maja

Witam wszystkich! Miłej niedzieli.

„New York Timesa” dzisiaj Gałęzie Podpowiedzi, spinogramy i odpowiedzi pojawiają się natychmiast.

Jak grać w wybrzeża

New York Times’ Gałęzie Puzzle to klasyczna gra polegająca na wyszukiwaniu słów. Gra jest obecnie w fazie beta, co oznacza, że ​​będzie kontynuowana tylko wtedy, gdy codziennie będzie w nią grać wystarczająca liczba osób.

Wyszła nowa gra Gałęzie Do grania każdego dnia. Gra wyświetli siatkę liter o wymiarach sześć na osiem. Celem jest znalezienie grupy słów, które mają ze sobą coś wspólnego, dzięki czemu będziesz miał pojęcie, jaki jest ten temat. Gdy znajdziesz słowo tematyczne, pozostanie ono podświetlone na niebiesko.

Będziesz także musiał znaleźć specjalne słowo zwane spangramem. Dzięki temu dowiesz się, co te słowa mają ze sobą wspólnego. Schemat rozpiętości łączy co najmniej dwie strony planszy, ale nie może się na tym zaczynać ani kończyć. Chociaż słowa tematyczne nie byłyby odpowiednią nazwą, SPANgram może nią być. Gdy znajdziesz wykres rozszerzenia, będzie on nadal podświetlony na żółto.

Każda litera jest użyta raz w jednym ze słów tematycznych i spangramie. Litery można łączyć pionowo, poziomo i ukośnie, a także można zmieniać kierunki w środku wyrazu. Jeśli grasz na ekranie dotykowym, kliknij dwukrotnie ostatnią literę, aby przesłać swoją odpowiedź.

Jeśli znajdziesz trzy prawidłowe słowa składające się z co najmniej czterech liter, które nie są częścią tematu, otworzysz przycisk podpowiedzi. Kliknięcie tego podświetli litery tworzące jedno ze słów tematu.

Bądź ostrożny: musisz być na palcach. Czasami konieczne będzie uzupełnienie brakujących słów w zdaniu. W inne dni gra może kręcić się wokół synonimów lub homofonów. Trudność będzie się zmieniać z dnia na dzień, a projektanci puzzli będą czasami próbować Cię zaskoczyć.

Jaka jest dzisiejsza wskazówka dotycząca gwintowania?

Idź wolno! Tuż po podpowiedzi na dzisiaj Gałęzie Zagadka, zdradzę, jakie są słowa odpowiedzi.

Wskazówka oficjalny temat na dzisiaj wybrzeże Zagadką jest…

Jak na obrazku

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Oto kolejna podpowiedź…

Twórcy tych dzieł dziękują Akademii.

Obecnie można znaleźć sześć słów, w tym spangram.

Jakie są odpowiedzi na dzisiejsze gałęzie?

Uwaga, spoiler! Nie przewijaj strony w dół, dopóki nie będziesz gotowy, aby zobaczyć, co nowego pojawiło się dzisiaj Gałęzie Odpowiedzi.

Najpierw opowiem Ci o zarysie i pokażę, gdzie się on znajduje w sieci. Następnie podam Ci pozostałe słowa i pokażę, jakie są istotne.

To jest Twoje ostatnie ostrzeżenie!

Dzisiaj Gałęzie Spanggram jest…

Laureaci Oscarów

Tutaj znajdziesz go w Internecie…

reszta dnia Gałęzie Hasła tematyczne to…

  • pasożyt
  • Gladiator
  • Reflektory
  • skalisty
  • Awarie

Tak wygląda gotowa sieć…

Ta sieć trafiła w mój gust. Zastosowałem moją zwykłą taktykę patrzenia na zakręty i szybko zauważyłem CRASH w prawym dolnym rogu. Znalazłem GHOST tuż po lewej stronie, ale nie było to jedno ze słów kluczowych (mimo że ten film zdobył dwa Oscary).

Jednak wszystko się zmieniło, kiedy zobaczyłem Rocky’ego. Oczywiście szukaliśmy zwycięzców Oscara dla najlepszego filmu.

Następnie znalazłem GLADIATORA, a potem SPANgram zawijający się wokół środka. SPOTLIGHT w lewym dolnym rogu i PARASITE na górze przypieczętowały zwycięstwo.

Nie korzystałem z żadnych podpowiedzi, a słowo spangram było czwartym słowem kluczowym, jakie znalazłem.

To wszystko na dzisiaj Gałęzie Wskazówki i odpowiedzi. Koniecznie sprawdź mój blog Jeśli potrzebujesz, uzyskaj wskazówki i rozwiązania na poniedziałkowy mecz.

Uwaga: jeśli nie oglądałeś pasożyt Jednak gorąco polecam to zrobić. Całkiem możliwe, że mój ulubiony film ostatniej dekady. Jest tak absurdalnie duży.

READ  Microsoft ostrzega przed ryzykiem utraty danych w systemie Windows 11 dla użytkowników Dev Drive