Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grafika maskotki Ubuntu 23.10, wykryto wirtualną tapetę

Grafika maskotki Ubuntu 23.10, wykryto wirtualną tapetę

Ujawniono domyślną tapetę ustawioną na powitanie osób instalujących Ubuntu 23.10 „Mantic Minotaur” w przyszłym miesiącu.

Domyślna tapeta i maskotka graficzna Ubuntu 23.10 opiera się w dużej mierze na cechach, jakie zapewnia jej legendarny pseudonim – w większym stopniu, niż wielu z nas się spodziewało.

Większość grafik maskotek Ubuntu, powstałych w ciągu ostatnich pięciu lat, została ukształtowana z geometrycznych kształtów, stylizowanych linii lub koncentrycznych okręgów. Ale Mantyczny To znacznie bardziej złożona bestia. Głowa „byka” jest obecna, ale nie jest liniowo odrębna jak maskotki z przeszłości.

Zamiast tego projektanci Ubuntu zdecydowali się umieścić wizerunek maskotki w labiryncie1a nie labirynt jak legendarny Minotaur. Nadal sprytnie się ze sobą splata i tworzy koncepcyjnie odważny punkt zwrotny w tapecie – starożytny i klasyczny, a jednocześnie nowoczesny i dynamiczny:

Domyślna tapeta Ubuntu 23.10

Mam wrażenie, że mówię to co 6 miesięcy (po sprawdzeniu, że nie, ale ten dodatek do domyślnych dzienników tapet Ubuntu wydaje się najmocniejszym wpisem od lat). Miłośnicy sztuki Ubuntu z pewnością zauważą, że jest to jedna z niewielu nowoczesnych tapet Ubuntu, które zawierają samo logo Ubuntu.

Festiwal Nostalgii

To są wszystkie tapety Ubuntu w historii

Chcesz go pobrać i użyć w istniejącej instalacji Ubuntu?

Choć raz jesteśmy NIE Musisz poczekać, aż tapeta zostanie spakowana i wysłana do codziennych kompilacji Ubuntu 23.10.

Możesz z niego skorzystać już dziś. Jak? Pobierając tapetę Ubuntu 23.10 (do 4K we wszystkich rozmiarach i wariantach) Bezpośrednio z Dysku Google.

W przewodniku po chmurze znajdziesz także inne gadżety, w tym edytowalne pliki SVG i urocze animowane naklejki, które idealnie nadają się do przyklejenia na wszystkich Twoich kontach w mediach społecznościowych.

Daj mi znać w komentarzach, co myślisz o wyglądzie Mantycznego Minotaura – zachowaj jednak wszelką krytykę (sztuka nie jest tak urocza, jak to na to zasługuje) konstruktywną, a nie zjadliwą.

READ  10 porad i wskazówek dotyczących Roku zapewniających najlepsze wrażenia podczas przesyłania strumieniowego