Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zainspirowany XCOM tytuł strategii „Terra Invicta” opóźniony do 2022 r.

Tytuł kolejnej strategii science fiction Terra Invicta Przesunięte na II kwartał 2022 r. deweloper Interaktywne pawony ogłoszony.

Potwierdzenie opóźnienia przyszło za pośrednictwem filmu na YouTube (jak zauważył gry komputerowe). Chociaż mówi się, że gra jest „świetna” i „w późnych testach beta”, zostanie wydana dopiero wiosną przyszłego roku.

Podczas Terra Invicta Opisana już jako „funkcja ukończona”, Pavonis wykorzysta dodatkowy czas na ulepszenie gry i dodanie do tego, co już zostało stworzone. Do floty dodano dwanaście nowych statków kosmicznych, wraz z Kaiju, które mogą rozproszyć się do miast na Ziemi i baz kosmicznych, którymi należy się zająć.

Terra Invicta Bardzo szeroko zainspirowany XCOM Seria z Pavonis korzeniami w scenie modowej dla Gry Fireaxis„Ulubiona przez fanów gra strategiczna oparta na rolach. Po utworzeniu profilu długa wojna nowoczesny na rok 2012 XCOM: Wróg nieznanyWydawca 2K Pavonis zlecił stworzenie Długa wojna 2 NS XCOM 2, który oferował graczom „większy zakres strategicznych i taktycznych doświadczeń podczas ekspansywnej i wymagającej kampanii”.

Terra Invicta Jest to pierwsza samodzielna gra Pavonis, w której gracze przejmą kontrolę nad jedną z siedmiu frakcji na Ziemi, gdy nasz Układ Słoneczny przyciąga uwagę sił pozaziemskich. Jedni chcą poddać się rządom kosmitów, wierząc, że podniesie to naszą rasę ludzką, podczas gdy inni opierają się inwazji. Podczas gdy gra będzie inspirować misje związane z Ziemią, będzie też zawierała ogromne bitwy kosmiczne z rywalizującymi frakcjami i wrogami z kosmosu.

Pavonis prowadził Kickstarter kampania dla Terra Invicta We wrześniu 2020 r. Osiągnął swój cel finansowania zalążkowego w zaledwie sześć godzin i początkowo miał na celu datę premiery w sierpniu 2021 r. Ostateczne okno crowdfundingowe spowodowało, że gra przyciągnęła ponad dziesięciokrotnie więcej niż cel 20 000 USD (14 900 GBP), co zakończyło się zebraniem 216 065 (161 tys.) funt). Bez śladu nowego XCOM gry, nad którą Firaxis obecnie pracuje Północ z MarvelaI Terra Invicta To może być po prostu przepustka do drapania strategicznego swędzenia dla graczy, aby pokonać kosmitów – nawet jeśli będą musieli trochę dłużej poczekać, aby się dobrze bawić.

READ  Kiedy odbędzie się wydarzenie sezonu 3 Nuke w Call of Duty: Warzone?

w innych wiadomościach, SEGA twierdzi, że wierzy w tytuł swojej nowej strategii Ludzkość Może być tylko pierwszym z serii, mówiąc, że nowa gra „stała się IP, którym od dawna chcieliśmy patronować”.