Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elton John przesuwa daty koncertów po zawarciu umowy z Covid

Elton John przełożył niektóre z nadchodzących tras koncertowych po pozytywnym wyniku testu na Covida.

Piosenkarz i autor tekstów miał zagrać koncerty w Dallas w Teksasie we wtorek (25 stycznia) i środę (26 stycznia) w ramach trwającej pożegnalnej trasy koncertowej.

John wydał oświadczenie na Instagramie, w którym przeprosił fanów za odroczenie, mówiąc, że zmiana terminu to „ogromne rozczarowanie”.

W poście w mediach społecznościowych John potwierdził, że został w pełni zaszczepiony i wzmocniony, a obecnie doświadcza tylko łagodnych objawów wirusa.

„Cześć wszystkim, chciałem wysłać wiadomość, aby poinformować, że podpisałem kontrakt z Covid i dlatego musiałem przełożyć moje występy w Dallas” – napisał muzyk.

„Jeśli masz bilety, bardzo szybko skontaktujemy się z tobą w sprawie nowych dat” – kontynuował. „Przenoszenie koncertów jest zawsze ogromnym rozczarowaniem i bardzo przepraszam każdego, komu to przeszkadzało, ale chcę zapewnić bezpieczeństwo sobie i mojemu zespołowi”.

Powiedział, że obecnie spodziewa się, że będzie mógł wrócić na scenę w czasie planowanych koncertów w Arkansas jeszcze w tym tygodniu.

John zakończył przesłanie dziękując swoim fanom „za całą waszą miłość i wsparcie”.

„Nie mogę się doczekać, aby wkrótce was wszystkich zobaczyć!” dodał wokalista „Crocodile Rock”.

READ  Biała koszula pana Darcy'ego Lake Scene błyszczy w Galerii Jane Austen | Jane Austen