Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

GMB pokazuje puste krzesło, ponieważ minister Partii Konserwatywnej nie uczestniczy w skandalu z blokadą partii Borisa Johnsona

Widzowie ITV zobaczyli puste krzesło, gdy ppłk Adel Ray żartował ministrom gabinetu „Mamy tu ciastko, jeśli chcesz przyjść” – ponieważ polityczna przyszłość Borisa Johnsona wisi na włosku

pobierz wideo

Film jest niedostępny

GMB: Adel kusi ministrów serem i winem

Gospodarz Good Morning Britain, Adel Ray, powiedział, że żaden z ministrów nie jest obecnie obecny w środowym programie, ponieważ stawką jest polityczna przyszłość premiera.

Dzieje się tak po zarzutach, że premier podczas pierwszego zorganizował przyjęcie urodzinowe-niespodziankę Korona wirus Chociaż wewnętrzne imprezy towarzyskie są zabronione.

Środa ITV Prezenter Adel Ray usiadł obok współprowadzącej Susannę Reid i powiedział widzom, że żaden minister nie zgłosił zastrzeżeń do pojawienia się w programie, aby rozwiązać kontrowersje związane z przyjęciem bożonarodzeniowym – pomimo sekretarza stanu les truss Po udzieleniu wywiadów w mediach gdzie indziej dziś rano.

Gospodarz GMB Susanna skrytykował oskarżenia podczas wtorkowego programuktóry twierdził, że pani Johnson prowadziła personel w chórze z okazji urodzin, podczas gdy ciasto było podawane premierowi, przed jedzeniem piknikowym od Marks & Spencer.

Downing Street przyznał, że personel „spotkał się na krótko” w sali gabinetu po spotkaniu, podczas gdy sekretarz obrony Johnsona wskoczył, mówiąc, że „wpadł w zasadzkę przy torcie”.

Dzieje się to po zarzutach o przyjęcie urodzinowe-niespodziankę dla premiera
(

obrazek:

ITV)

Jest to raport Sue Grey na temat operacji ubezpieczeniowych nr 10 Może zostać opublikowany już dziś rano Mówi się, że ma „szkodliwe” wyniki dla Boris Johnson.

Po omówieniu problemu rosnącej liczby przypadków koronawirusa wśród dzieci w wieku szkolnym, poranny program ITV pokazał puste krzesło rządu w studiu.

Gospodarz Susanna powiedziała: „Chcielibyśmy dziś rano porozmawiać o tym z ministrem w rządzie, ale niestety nie możemy. Będziemy was informować o tej sytuacji. Krzesło jest puste”.

Downing Street przyznał, że pracownicy „na krótko spotkali się” w sali gabinetowej
(

obrazek:

ITV)

Adel zażartował: „Jeśli w pobliżu są jacyś ministrowie, mamy tu trochę ciasta, jeśli chcesz przyjść. Możemy zaskoczyć cię kawałkiem ciasta”.

Obecne są również sery i wino, więc istnieje wiele powodów, aby się pokazać, jeśli chcesz”.

Wcześniej w programie Susanna żartowała: „Dowiemy się, w jakiej jest lodówce i odezwiemy się do ciebie”.

Gospodarz GMB Susanna skrytykował oskarżenia podczas wtorkowego programu
(

obrazek:

ITV)

Boris Johnson może teraz stanąć przed policją przesłuchiwaną przez jego „bramę przyjęcia” po tym, jak Scotland Yard uległ naciskom opinii publicznej, aby wszcząć śledztwo.

Szef policji Met Cressida Dick potwierdził, że funkcjonariusze będą badać „liczne zdarzenia”, w których podobno naruszono zasady blokowania Covid w Whitehall.

Kiedy Adel i Susanna otworzyli dzisiaj GMB, ta pierwsza nazwała portal koncertowy „najgorszą możliwą sytuacją”, mówiąc: „Nie da się tego wymyślić”.

Dodał: „Masz jedną pracę w środku pandemii jako lider. Niewiele wiesz o nauce – podążaj za nauką, wyjaśniaj zasady, przestrzegaj zasad”.

„Jego osobisty doradca złamał zasady, musi się go pozbyć. Jego minister zdrowia złamał zasady, musiał się go pozbyć. A teraz on sam jest w centrum śledczym policji kryminalnej – nie można tego wymyślić To najgorsza z możliwych sytuacji.”

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  Sieć restauracji Gino D'Acampo's My Pasta Bar spada z 5 milionami funtów długu: włoski szef kuchni wzywa likwidatorów