Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Diaz wysyła wiadomość do swojego porwanego ojca po strzeleniu gola dla Liverpoolu

Diaz wysyła wiadomość do swojego porwanego ojca po strzeleniu gola dla Liverpoolu

Luis Diaz podniósł koszulkę, odsłaniając koszulkę z napisem „Libertad Para Papa” („Wolność dla taty”) po tym, jak strzelił wyrównującego gola w końcówce swojego pierwszego występu w barwach Liverpoolu od czasu porwania jego rodziców w rodzinnej Kolumbii.

Diaz strzelił gola w piątej minucie doliczonego czasu gry, zapewniając Liverpoolowi remis 1:1 z Luton w Premier League i natychmiast wysłał wiadomość do swojego ojca, który wciąż jest zaginiony po porwaniu przez grupę ELN. , znany jako ELN.

Rodzice Diaza zostali porwani w miniony weekend w małym kolumbijskim miasteczku Barrancas, ale policja uratowała jego matkę w ciągu kilku godzin.

Diaz wrócił do treningów w czwartek po opuszczeniu dwóch meczów Liverpoolu i powiedział, że jest gotowy na mecz przeciwko Luton, po tym jak trener Jurgen Klopp wybrał go na ławkę rezerwowych. Wszedł na boisko w 83. minucie i uratował Liverpool przed wstydem dzięki bramce po dośrodkowaniu Harveya Elliotta.

Klopp powiedział przed meczem, że trwają „pozytywne” negocjacje w sprawie uwolnienia ojca Diaza.

Tahith Chong wyglądał jak zwycięzca drużyny Luton, strzelając gola po kontrataku w 80. minucie, który nastąpił po rzucie rożnym Liverpoolu. Byłoby to całkowite zwycięstwo Luton w ich pierwszym sezonie w Premier League.

READ  NRL 2022, Fantasy Q&A, Round 9 Quests, Gracze do handlu, handlu, kupowania i sprzedawania z własnych drużyn fantasy