Cole McConchie występuje w zwycięskiej płycie CD Canterbury w męskim Super Smash w New Plymouth

Na Pukekura Park, New Plymouth: Canterbury Kings 185-4 z 20 overów (Cole McConchie 79 nie stracił z 47 piłek, Michael Rippon 58 z 33; Bevan Small 3-46 z 4 overów) Pokonaj Central Stags 142-8 z 19 overów (Dane Cleaver 47 z 36, Josh Clarkson 26 z 22) z 33 biegami DLS. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną kartę wyników.

Skipper Cole McConchie potrzebował łaskotania, aby ruszyć dalej, ale odpowiedział i poprowadził Canterbury do zwycięstwa w Super Smash nad gospodarzami w New Plymouth.

McConchie został uderzony w żebra krótkim podaniem od Blaira Ticknera, tempomatu Black Caps i Central Stags, gdy goście odbijali pierwsi na Pukekura Park.

Nie powstrzymało go to jednak od zadania ciosu kapitanowi i uratował gości po powolnym początku, którzy zwyciężyli 33 runami zgodnie z metodą DLS po późnej przerwie spowodowanej słabym światłem w pogoni Centrala.

McConchie również miał złamaną rączkę kija po uderzeniu Ticknera, ale do tego momentu wykonał pożyteczną pracę na krótkiej granicy. Gdy w dziewiątej minucie Kings mieli 53 do 4 punktów, do którego dołączył inny spin-melonik Michael Rippon, duet wykonał 132 runy, w których zdobył 66 piłek przy piątej bramce.

Rippon uzyskał swój najwyższy wynik – 58 z 33 piłek – w zawodach Super Smash, podczas gdy kapitan uzyskał 79 z 47, w tym osiem szóstek.

Najlepszy strzelec Cole McConchie z Canterbury w zwycięskim meczu przeciwko Central Stags z New Plymouth.

Fotosport

Niedopracowany odbijający Black Caps, Henry Nicholls, mógł jako 19-latek zaliczyć ponad 1000 home runów na T20 i przetrwać ośmiofuntowego krzykacza, ale jego zgubę sponsorował jego kolega z drużyny testowej w Nowej Zelandii, Ajaz Patel.

Nicholls wyprzedził podanie Bevana Smalla, zmuszając Patela do odwrócenia się i ucieczki. Prawie posunął się za daleko w pościgu, ale poprawił go i wykonał wyjątkowy chwyt odwróconego kubka, aby usunąć Nichollsa za 23.

READ  Były gracz Wallabies, Phil Waugh, został mianowany dyrektorem generalnym Rugby Australia

Nichols był ostatnio obiektem wielu analiz. W listopadzie podczas krajowych jednodniowych zawodów został oskarżony o manipulowanie piłką, ale ostatecznie został oczyszczony z zarzutów, a jego międzynarodowa selekcja została zakwestionowana po tym, jak został wybrany w miejsce nieformalnego Rasheena Ravindry w ostatnich dwóch testach. serial w Bangladeszu. Gdzie Nichols nie strzelił. Będzie starał się o powołanie do nadchodzącej serii ODI przeciwko Pakistanowi, ale pozostaje pytanie, czy zostanie wybrany do jakiejkolwiek domowej serii testów tego lata.

Melonik CD Blair Tickner uszkodził żebra i kij Cole'owi McConchiemu.

fotosport/temat

Utracone bramki nękały Kings na boisku, w tym dwa w 11. minucie, ale przełom nastąpił w 14. secie, kiedy Zach Foulkes bezbłędnie rzucił czołowego strzelca Centrali, Cleavera, zdobywając 47 z 36, a partner Josh Clarkson wkrótce potem z 26. Wymagane tempo biegu w przypadku gospodarzy bardzo gwałtownie wzrosło.