Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Whoopi Goldberg przyznaje, że „cieszy się, że żyje”, świętując swoje 68. urodziny w The View po serii „trudnych” problemów zdrowotnych

Whoopi Goldberg przyznaje, że „cieszy się, że żyje”, świętując swoje 68. urodziny w The View po serii „trudnych” problemów zdrowotnych

Autor: Kirsty McCormack dla Dailymail.Com

22:25 13 listopada 2023, aktualizacja 22:26 13 listopada 2023

Whoopi Goldberg ujawniła, że ​​cieszy się życiem, mówiąc fanom, że starzenie się to „przywilej” podczas świętowania swoich 68. urodzin w The View po serii niedawnych problemów zdrowotnych.

Zdobywczyni Oscara nawiązała także do swojego zmarłego brata Clyde’a, który zmarł na tętniaka mózgu w maju 2015 roku, i zapewniła, że ​​co roku stara się świętować „za wszystkich ludzi”, którzy nie dożyli 60. roku życia.

„To ważne, ponieważ czuję się szczęśliwa, że ​​dożyłam tego wieku, ponieważ przeżyłam mojego brata” – powiedziała. „Jestem starszy od mojego brata [when he died]Czuję, że powinnam świętować i dobrze się bawić dla tych wszystkich ludzi, którzy nie mogli tu dotrzeć.

Prowadząca program Ana Navarro stwierdziła, że ​​gwiazda „Sister Act” „dobrze wygląda” i pochwaliła ją za przezwyciężenie problemów zdrowotnych.

Whoopi Goldberg przyznała, że ​​cieszy się, że żyje, i stwierdziła, że ​​starzenie się, gdy w poniedziałek skończy 68 lat, to „przywilej”.
Gwiazda „Sister Act” nawiązała do swojego starszego brata Clyde’a, który niestety zmarł w maju 2015 roku w wieku 66 lat na tętniaka mózgu.
Ana Navarro pochwaliła Whoopi za „dobry wygląd” i „dobrze sobie radzi” po problemach zdrowotnych

– Miałeś trudne chwile, prawda? Jeśli chodzi o zdrowie, to było kilka naprawdę trudnych lat i widzieć cię tak dobrze wyglądającą, czującą się tak dobrze i radzącą sobie tak dobrze, to naprawdę wspaniałe. powiedział stary.

Whoopi odpowiedziała: „Cieszę się, że żyję, wszyscy!” Cieszę się, że tu jestem. Wiesz, wiek to naprawdę… to się stanie, jeśli będziesz miał szczęście, będziesz w stanie to zrobić. Jeśli tak się stanie, będzie to przywilej.

W lutym 2019 roku u aktorki zdiagnozowano podwójne zapalenie płuc i sepsę, a lekarze powiedzieli jej, że ma 30% szans na śmierć.

Whoopi miała założony cewnik drenażowy, aby w sposób ciągły usuwać płyn z przestrzeni między płucami a ścianą klatki piersiowej i musiała zrobić sześciotygodniową przerwę w pełnieniu obowiązków gospodarza w The View.

Trzykrotnie uzyskała pozytywny wynik testu na obecność wirusa koronowego, ostatnio we wrześniu, co zmusiło ją do opuszczenia premiery sezonu.

READ  Royal Family NA ŻYWO: Kate „ukryje uczucia”, ale nie zostanie zapomniana przed spotkaniem Meghan | Królewski | Aktualności

Urodziny Whoopi przypadają cztery tygodnie po 75. urodzinach jej brata. Datę tę zaznaczyła w hołdzie na Instagramie, zamieszczając czarno-białe zdjęcie pary.

„Dzisiaj są urodziny mojego starszego brata Clyde’a i tęsknię za nim” – napisała 17 października. „Wszystkiego najlepszego, bracie!”

Podczas poniedziałkowego występu podano ciasto inspirowane twórczością Willy’ego Wonki i butelki prosecco, podczas gdy panel świętował „ulubione rzeczy Whoopi”.

Whoopi, sfotografowana w 2019 r., w ciągu ostatnich kilku lat cierpiała na różne problemy zdrowotne, w tym zapalenie płuc i sepsę.

Po zakończeniu uroczystości panie rozmawiały o 62-letniej modelce Carol Alt, która niedawno ujawniła DailyMail.com, że zdecydowała się dołączyć do OnlyFans.

Whoopi zapytała panie, czy skłoniło je to do publikowania seksownych zdjęć w Internecie, ale 46-letnia Sarah Haines nie była fanką i powiedziała swoim gospodarzom: „Była modelką… czego nigdy nie udało mi się zrobić w moim życiu” życie, więc myślę, że pominę tę część, ponieważ rzeczy, które chcę robić, gdy dorosnę, to nurkowanie i noszenie mokrego kombinezonu od stóp do głów… wszystko, co zakrywa to ciało, jest dla mnie tu po to!

Sunny Hostin dodała: „Uwielbiam to za nią! Jeśli ty to kochasz, ja też kocham to za ciebie i myślę, że dzięki temu wiele osób poczuje, że mogą to zrobić, bo mam 55 lat”. Teraz i w tej pracy W szczególności – i w wielu firmach – umiera każda kobieta po 50. roku życia, wiesz?

„Chcą, żebyście myśleli: «Czuję się teraz bardziej żywy niż kiedykolwiek», a tak nie jest Robi to, ale podoba mi się, że to robi.

Anna powiedziała:Bardzo podoba mi się fragment, w którym powiedziała, że ​​po raz pierwszy w życiu była właścicielką swojej kariery, miała pośrednictwo w wyborze zdjęć i wybranego fotografa.

„Byłem zdumiony, ile pieniędzy można zarobić na tych rzeczach!”

Sunny dodała: „Och, to jest pyszne!”

READ  Królewska Akademia przekształciła się po wycofaniu pracy krytyka seksualnego Jess de Valls

Następnie panel zażartował, że Whoopi również mogłaby zapisać się do OnlyFans i pozować z butelką prosecco.

Modelka Carol Alt niedawno ujawniła, że ​​zdecydowała się dołączyć do OnlyFans w wieku 62 lat

W poniedziałek Carole opublikowała swoje pierwsze zdjęcie OnlyFans, na którym wygląda oszałamiająco w stroju Playboya z czarnym gorsetem o niskim kroju, białymi mankietami i dopasowanym kołnierzykiem.

Niebieskooka gwiazda nosiła ciemne włosy spięte w kok i uzupełniła swój wygląd czarnymi kolczykami i błyszczącym złotym cieniem do powiek, zakrywając dekolt prawym ramieniem.

Opowiadając o swojej decyzji o przystąpieniu do usługi subskrypcji, Carol powiedziała DailyMail.com: „Życie polega na byciu buntownikiem”. Doświadczenie życiowe jest potężnym narzędziem, jeśli zostanie odpowiednio ukierunkowane.

OnlyFans to następna generacja treści generujących przychody. Ważne jest, aby posiadać swoje treści. Takie platformy to przyszłość. Zawsze idź z duchem czasu.