Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Skład: Warriors musieli dokonać dużych zmian

Świeże kontuzje czterech zawodników spowodowały poważne zmiany w składzie One New Zealand Warriors na niedzielne starcie Magic Round z trzykrotnym premierem Penrithem na stadionie Suncorp (14:50 czasu lokalnego; 15:50 NZT).

Pomocnik Shawn Johnson, środkowy Roger Tuivasa-Sheck, Rocco Perry i Freddy Lucic dołączają do regularnie grających pierwszoklasistów Kurta Capewella, Maraty Nyokur, Chanel Harris-Taveta i Luke’a Metcalfa na liście kontuzjowanych.

Potwierdzono, że Johnson, Gracz Roku 2023, doznał lekkiej kontuzji mięśnia piersiowego podczas niedzielnej porażki z Sydney Roosters. To wykluczy go z dwóch kolejnych meczów klubu przeciwko Panthers i Dolphins, a jego powrót do klubu spodziewany jest po 13. rundzie.

Środkowy Tuivasa-Sheck będzie pauzował do 17. rundy z powodu naciągnięcia ścięgna podkolanowego, oczekuje się, że inny środkowy Perry (ze złamaną ręką) wróci po pożegnaniu, a rezerwowy prostytutka Lussick przechodzi zgodnie z protokołami w związku z wstrząśnieniem mózgu po niedzielnym uderzeniu w głowę.

Ponieważ Warriors zostali pozbawieni prawie 900 meczów w NRL, trener One New Zealand Warriors, Andrew Webster, musiał często zmieniać linię obrony i rozciągać ławkę rezerwowych.

Po kontuzji trzech z czterech drużyn NRL klubu – Johnsona, Harrisa Tavety i Metcalfa – Webster przeniósł Charnze Nicol-Klokstad z bocznego obrońcy na bocznego obrońcę, a T. Mair Martin przejął obowiązki obrońcy.

Doprowadziło to do tego, że Tyne Toupiki został wybrany na bocznego obrońcę w swoim dziewiątym występie w NRL, a był to jego pierwszy mecz od zwycięstwa w rundzie 3 nad Canberrą w Christchurch.

Adam Pompey, który w niedzielę przybył do Tuivasa Sheek, gra w parze z Alim Liatawą, a po debiucie przeciwko Canberze w czerwcu ubiegłego roku rozegra dopiero swój drugi mecz w pierwszej klasie.

Marcelo Montoya wraca na lewe skrzydło z okazji, która zbiega się z 200. występem w karierze jego skrzydłowego partnera Dalina Watene Zelezniaka.

Początkowy zestaw napastników to ten sam, który został pierwotnie wybrany na zeszłotygodniowe zawody z Kogutami. Dylan Walker, Tom Allie i Jaz Tevaja powracają do wymiany zdań, a dołącza do nich debiutant Jacob Laban.

READ  Nowy trener ataku przyznaje się do uderzenia i rozrzucenia koszuli