Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zapowiedziano Downton Abbey 3, ale brakuje kluczowych członków obsady |  Filmy |  rozrywka

Zapowiedziano Downton Abbey 3, ale brakuje kluczowych członków obsady | Filmy | rozrywka

Producenci oficjalnie potwierdzili dziś powrót przebojowego brytyjskiego dramatu kostiumowego na duży ekran: „Focus Features i Carnival Films z radością ogłaszają trzeci film z uwielbianej serii Downton Abbey”.

Jak zawsze scenariusz do kolejnego filmu napisze twórca Julian Fellowes. Opactwo Downton 2022: reżyser New Age Simon Curtis również powraca na stery.

Film udostępniony w serwisie X pokazuje, jak zjednoczona obsada wita się z entuzjazmem. Gwiazda Lady Mary, Michelle Dockery, miała wiadomość dla wszystkich swoich fanów: „To niesamowite uczucie, wywołuje wiele emocji. Wspaniale jest znów być razem. Jesteśmy znowu razem i wydaje się, że nie minął żaden czas”.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani ogłoszeniem, że pracujemy nad trzecim filmem o Downton Abbey. Nie możemy się doczekać, żeby Was zobaczyć”.

Oficjalna zapowiedź potwierdza powrót prawie wszystkich członków głównej obsady: Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Jim Carter, Phyllis Logan, Robert James Collier, Joan Froggatt, Allen Leech, Penelope Wilton, Lesley Nicholl, Michael . Fox, Raquel Cassidy, Brendan Coyle, Kevin Doyle, Harry Hadden-Paton, Sophie McShera i Douglas Reith.

Paul Giamatti powraca w roli Harolda Levinsona, brata Cory Grantham i kamerdynera geja Thomasa. Mamy nadzieję, że szczęście Thomasa będzie kontynuowane wraz z powrotem Dominica Westa w roli hollywoodzkiej gwiazdy Jaya Dextera.

Zupełnie nowe dodatki to Julie Richardson, Alessandro Nivola i Simon Russell Beale. Jednak fani natychmiast odkryli, że na liście obsady brakuje ważnych nazwisk.

Pod koniec nowej ery, hrabina wdowa Maggie Smith, Violet, wyjawiła swojej wnuczce Mary, że wyjechała do Londynu na wizytę u specjalisty i że cierpi na nieuleczalną chorobę. Fani od dawna obawiali się jej zbliżającej się straty.

Smith jest pierwszą członkinią obsady, o której nie wspomniano w nowym komunikacie prasowym, chociaż Julianne Fellowes wspomniała wcześniej, że zwykle jako ostatnia potwierdza swój udział.

READ  Classic South Florida Show »» Keener kończy Frost Chopin Festival rzadkimi, starymi i nowymi formami

Drugim aktorem, o którym producenci nie wspomnieli, jest Matthew Goode, który gra męża Mary, Henry’ego. Po długiej, krętej i często pełnej tortur drodze do małżeństwa, wydaje się, że para już nigdy nie będzie razem. Czy pisarze znów będą szukać tych samych wymówek?

Pasja Henry’ego do samochodów i wyścigów była narzędziem fabularnym, dzięki któremu często ukrywał się przed kamerą podczas podróży służbowych.

Fani nie byli pod wrażeniem jego nieobecności na liście obsady: „Więc Matthew Goode będzie w tym filmie, co? Henry czuje się w tym momencie jak nieobecny mąż, haha”.

Inny dodał: „Czy Mary i Henry są już rozwiedzeni?”

Na razie producenci, scenarzyści i aktorzy nie ujawnili żadnych szczegółów na temat fabuły. Wiemy, że zdjęcia będą kręcone latem, ale nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery.