Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W mediach społecznościowych, wiadomościach rozrywkowych i najważniejszych historiach

SKATER BOY ROCKIN’ UP TIKTOK: Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne zadebiutowała w TikTok w poniedziałek z przebojem Sk8r Boi i zaangażował profesjonalnego deskorolkarza Tony’ego Hawka do klipu.

Piosenka mogła pochodzić z jej debiutanckiego albumu z 2002 roku, ale 36-letnia pop-punkowa piosenkarka nie zmieniła się od czasu jej debiutu.

Z jej długimi blond lokami i czarnym lakierem do paznokci, usta zsynchronizowały początkowy werset piosenki. Hook przyszedł do kadru, gdy tylko dostała się do refrenu: „Był skaterem / Powiedziała:„ Do zobaczenia później, chłopcze ”.

53-letni Hook wykonał wyczyn kaskaderski na różowej deskorolce na klifie przy plaży, który wyglądał, jakby był w domu Lavigne w Malibu w Kalifornii. Ten post zbiegł się z Go Skateboarding Day, corocznym świętem tego sportu, który rozpoczął się w Kalifornii w 2004 roku.

W ciągu jednego dnia od opublikowania wideo miało 18,3 miliona wyświetleń i 4,1 miliona polubień, podczas gdy konto Lavigne zgromadziło 1,3 miliona obserwujących. Jeden z fanów napisał: „To jest współpraca, której wszyscy chcieliśmy w gimnazjum”. Inni dziwili się, że się nie zmieniła i pytali o jej sekrety urody.

Hawk, pionier skateboardingu, który stworzył dziesiątki ruchów dla tego sportu, umieścił na Instagramie klip z jazdy na łyżwach Lavigne i napisał: „Z ostatniej chwili: piosenkarz Sk8er, Boi, uczy się jeździć na deskorolce od starego Sk8er Man”.

READ  Harry prezentuje swój styl na londyńskim West Endzie ze swoją dziewczyną, amerykańską aktorką Olivią Wilde