Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Britney Spears: Gwiazdy wysyłają wiadomości poparcia po przemówieniu w sądzie spadkowym | Ents & Arts News

Gwiazdy wysyłały swoje wsparcie do Britney Spears po tym, jak wypowiedziała się w sądzie na temat „obraźliwego” układu opiekuńczego kontrolującego jej życie.

BritneyZarzuty w sądzie w Los Angeles zawarte są w toku Zmuszona do stosowania środków antykoncepcyjnych wbrew jej woli Uniemożliwił jej urodzenie dziecka ze swoim chłopakiem i zmianę leków bez jej wiedzy.

Jej ojciec jest jedną z osób posiadających autorytet umowy o opiekę – w efekcie od 2008 roku miała problemy psychologiczne.

Były chłopak Britney, Justin Timberlake, jest jednym z wielu celebrytów, którzy opublikowali wiadomości wsparcia na Twitterze, mówiąc, że on i żona Jessica Biel wysyłają „całkowitą miłość i wsparcie”.

obrazek:
Były chłopak Britney, Justin Timberlake, jest jednym z tych, którzy skrytykowali traktowanie piosenkarza معاملة

Chociaż niektórzy fani krytykowali piosenkarza, niektórzy krytykowali go za sposób, w jaki zachowywał się wobec Britney w przeszłości.

„Bez względu na to, jaka jest nasza przeszłość, czy jest dobra czy zła, bez względu na to, która była godzina… to, co się z nią dzieje, nie jest właściwe” – powiedział Timberlake w serii postów.

„Żadnej kobiecie nigdy nie powinno się zabraniać podejmowania decyzji dotyczących własnego ciała.

Kibic pokazuje swoje wsparcie poza boiskiem
obrazek:
Fan pokazuje swoje wsparcie przed kortem w Los Angeles
Ludzie protestowali na rzecz poparcia gwiazdy pop Britney Spears w dniu rozprawy o opiekę w sądzie Stanleya Muska w Los Angeles

„Nikt nigdy nie powinien być przetrzymywany wbrew swojej woli… ani nigdy nie musi szukać pozwolenia na uzyskanie dostępu do wszystkiego, na co tak ciężko pracowali”.

Mariah Carey napisała na Twitterze „KOCHAMY CIĘ Britney!!! BĄDŹ SILNY” – jej wiadomość została polubiona ponad 316 000 razy.

Gwiazda Reality TV Khloe Kardashian napisała: „Nikt nie powinien być traktowany w ten sposób. Pozostań silną królową! Zasługujesz na najlepsze #FreeBritney”.

Piosenkarka Halsey była celebrytką, która wezwała 39-latkę do ponownego przejęcia pełnej kontroli nad swoim życiem.

READ  Gwiazda „Love Island” Chris Mouton wyciągnął TikTok, aby wybrać dziwną estetykę

Napisała na Twitterze: „Bliss Britney i mam nadzieję, że z całego serca uzyska wolność od tego obraźliwego reżimu. Zasługuje na to bardziej niż cokolwiek innego. Podziwiam jej odwagę, by dziś mówić za siebie”.

Aktorka i aktywistka Rose McGowan powiedziała, że ​​Britney „ma pełne prawo być zła”.

„Jak byś się czuł, gdyby twoje życie zostało obrabowane, poddane sekcji i wyśmiewane? Modlę się, abyś żył swoim życiem na jego warunkach. Przestań kontrolować kobiety. #FreeBritney”.

Tymczasem irlandzcy bliźniacy Gidwarda również wypowiadali się o 39-latce, publikując „Dumna z #FreeBritney” i twierdząc, że jej ojciec „trzymał ją przez lata”.

Wsparcie online odbijało się od stadionu, gdy dziesiątki fanów wiwatowało i machnęło różowymi banerami #FreeBritney.

Podczas swojej przemowy Spears ujawniła szczegóły i wysuwała twierdzenia, które od lat były poza domeną publiczną.

To nie był pierwszy raz, kiedy przemawiała w sądzie, próbując zakończyć kuratelę, ale poprzednie przesłuchania zawsze odbywały się na osobności.

Jamie Spears i jego prawnicy twierdzą, że jego córka wciąż jest podatna na oszustwa i manipulacje, a on uratował ją przed ruiną finansową.