Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo zapewnia „znaczne” wsparcie finansowe Forever Entertainment, aby wydać więcej gier na Switcha

Forever Entertainment, polski wydawca odpowiedzialny za Panzer Dragoon Remake i Fear Effect Sedna, ogłosił, że opublikuje „kilka tytułów” na Nintendo Switch poprzez partnerstwo z Nintendo.

Ogłoszenie zostało zamieszczone na stronie Polish Mali Bankowość Został zauważony przez Raport WiredUp. Nie podano żadnych konkretów na temat gier objętych tą współpracą ani tego, kto będzie je rozwijał, ale Forever otrzyma „znaczące” wsparcie finansowe od Nintendo na wydawanie tytułów. .

IGN skontaktował się zarówno z Nintendo, jak i Forever Entertainment, aby uzyskać komentarz i potwierdzić wiadomości. Nintendo odpowiedziało oświadczeniem: „Nintendo wspiera Forever Entertainment poprzez fundusz na rozwój gry Nintendo Switch”. Forever Entertainment nie odpowiedziało.

Forever było już odpowiedzialne za opublikowanie ogromnego katalogu wydań na Switcha, ale Nintendo szczególnie naciska na wiele tytułów, które sugerują, że dzieje się coś więcej niż tylko wydawca wypuszczający gry na platformę. Warto zauważyć, że też na zawsze Współpraca z Square Enix Na początku tego roku opublikowała kilka nowych wersji Square Enix Japan IP, choć nie wiadomo, jakie gry są tam również zaangażowane.

Panzer Dragoon Remake został wydany w zeszłym roku i w naszej recenzji uznaliśmy, że jest to interesujące i subtelne okno do oryginalnej gry, brodawek i wszystkich innych, ale potrzebujemy więcej w drodze do aktualizacji.

Rebecca Valentine jest reporterką wiadomości dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze Umieść tweeta.

READ  Specjalna moneta 5 funtów upamiętniająca księcia Filipa wybita przez Mennicę Królewską