Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szczegóły nowej historii i ujawnienie zakończenia

Szczegóły nowej historii i ujawnienie zakończenia

Square Enix ujawniło, co będzie dalej Final Fantasy 7: Odrodzenie W Nowy wpis w mediach społecznościowych Ujawniamy szczegóły nowej historii i miejsca zakończenia gry. Z komentarzy producenta gry Yoshinoriego Kitase wynika, że ​​środkowa część pozwoli na nieco luzu w stosunku do klasycznej gry. Ostateczna fantazja 7 fabułę, dostosowując kolejność poszczególnych wydarzeń, aby utrzymać napięcie przed finałowym rozdziałem współczesnej trylogii gier.

„Historia będzie się rozwijać bardziej dramatycznie niż kiedykolwiek wcześniej, z szybkim tempem głównych zwrotów akcji” – powiedział Kitase. „Wiemy, że fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć szczególnie jedną scenę…” Chociaż Kitase pozostawił to odniesienie niejasne, łatwo założyć, że odnosi się ono do ikonicznej śmierci w przygodzie, która od tego czasu stała się legendarna w świecie gier.

Ta śmierć będzie prawdopodobnie stanowić emocjonalny szczyt przygody, zanim zostanie przygotowana scena dla wielkiego finału, który doprowadzi do trzeciego i ostatniego meczu.

czyta: Final Fantasy 7 Rebirth ukaże się w lutym 2024 roku

Frameborder=”0″ zezwolenie=”akcelerometr; automatyczne odtwarzanie; zapis do schowka; zaszyfrowane multimedia; żyroskop; obraz w obrazie; udostępnianie sieci”allowfullscreen>

Mówiąc do Blog o PlayStationDyrektor kreatywny Tetsuya Nomura zdaje się potwierdzać, że ta scenografia jest epilogiem Final Fantasy 7: Odrodzenie. Chociaż ramy czasowe i wydarzenia zostaną nieco zmienione, rozdział „Zapomniana stolica” nadal będzie kluczowym punktem fabularnym zmieniającym zasady gry.

„Kolejność, w jakiej można eksplorować lokalizacje, nie jest taka sama jak w oryginalnym Final Fantasy VII i istnieją pewne zmiany w kolejności” – wyjaśnił Nomura. „Wutai, jedno z głównych miejsc, nie jest częścią trasy Final Fantasy 7: Odrodzenie Następnego dnia zostanie odwiedzony. Choć nastąpiły pewne zmiany w kolejności lokacji, lokacje opisane w tym tytule rozciągają się aż do Zapomnianej Stolicy, gdzie Największy Los Ostateczna fantazja 7 „Czekając na ciebie.”

Nomura potwierdził to w mediach społecznościowych Nowe narodzinyumieścić w FF7 historię, opisując grę jako „ilustrację wydarzeń, które rozpoczęły podróż, eksplorację związanych z nią ludzi i samej podróży zmierzającej ku kulminacji”. Jako akt środkowy zajmie się ponurą scenerią przerobićtorując drogę do emocjonalnego zakończenia.

W rozmowie z PlayStation Blog na temat nadchodzącej gry Nomura, Kitase i reżyser Naoki Hamaguchi ujawnili także więcej na temat tego, czego gracze mogą się spodziewać poza główną fabułą.

Po pierwsze, zespół Square Enix zauważył, że pliki zapisu nie będą przenoszone, aby umożliwić graczom ponowne odbudowanie swoich umiejętności i opanowanie nowych technik walki – szczególnie w przypadku nowych postaci, którymi staną się grywalne w tym rozdziale, takich jak Red XIII. Oprócz nowych „ruchów synergicznych”, które umożliwiają postaciom łączenie ataków, Nowe narodziny Wprowadzi także nowe mechaniki, takie jak „Wskaźnik zemsty” Reda XIII, który pozwoli mu uwolnić jego potężne zdolności. Nomura wspomniał także o nowych umiejętnościach innych debiutujących członków drużyny, takich jak Vincent Valentine i Kit Sith.

Możesz obejrzeć wszystkie nowe zwiastuny nadchodzącej gry – Launch 29 lutego 2023 r Na PlayStation 5 – przez Blog o PlayStation.

READ  Apple kończy erę Space Grey, kiedy przestał używać kolorowych magicznych klawiatur, myszy i gładzików