Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sid Going Death: Zmarła legenda rugby All Blacks i Northland

Sid Going wystąpił w drużynie All Blacks przeciwko Springboks w 1976. Zdjęcie / Photosport

W wieku 80 lat zmarł jeden z najlepszych nowozelandzkich graczy rugby w historii, Sid Gowing.

W latach 1967-1977 pięciokrotnie był kapitanem drużyny All Blacks, rozegrał 29 meczów testowych i zaliczył kolejne 57 występów w reprezentacji narodowej.

Rodzina Goinga poinformowała w liście o jego śmierci.

Colleen i jej rodzina Tracey (nie żyje), Leah i Alan, Milton i Mel, Jared i Lejana, Boss i Camilla z wielkim smutkiem ogłaszają śmierć „Super Sida”, wspaniałego męża, super ojca, Super Jabby, a konkretnie Sidneya Miltona odejdzie w piątek 17 maja 2024 roku w otoczeniu kochającej rodziny.

„Sid będzie w domu Lei i Allana przy Marlow Rd, Maromaku w niedzielę 19 maja 2024 r. od 12:00. Nabożeństwo odbędzie się w godzinach od 17:30 do 19:00 dla tych, którzy chcą okazać swoją miłość i szacunek oraz podzielić się wspomnieniami.

„Nabożeństwo pogrzebowe Sida odbędzie się w kościele Maromako, Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, Marlowe Road w poniedziałek 20 maja 2024 r. o godzinie 13:00, a natychmiast po nim zostanie pochowany na cmentarzu Maromako. Zeskanuj kod QR, aby uzyskać program usług pogrzebowych.

Northland Rugby potwierdził swoją śmierć w poście w mediach społecznościowych.

„Wspólnie, od Te Kau po Mahurangi, od naszych dni w North Auckland i w całym kraju, z szacunkiem będziemy opłakiwać jego śmierć, ale także będziemy pamiętać wszystko, co dał naszej grze w rugby”.

Nadchodzi więcej.

READ  Soyatic i Nadal wygrywają w Rzymie | Wydanie do druku